Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamos6 napisał(a):

@Patrycja781  przykra wiadomość, po prostu sie zajechała. no ,ale znam to.

Dokładnie. Zasada numer najpierw zadbaj o siebie, później o innych. Jak się spełnia zachcianki podopiecznych to można i stodołę im wybudować. 

Dzień MOKRY!

Dzisiaj jest dzień spadającego liścia i dzień języków migowych. 

benches-560435.thumb.jpg.3744adfd89cd3287e1ab8ae26a45c1f8.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 09:17, Ankka2 napisał(a):

Beatrix jeżeli nie klika się w otrzymywane linki to nic się nie stanie, ale ludzie klikają zwłaszcza w pułapki typu czy to twoje zdjęcie jest na tej stronie? I siup w link. albo słyszałaś, że Anka nie żyje? I tu link. 

Dzień dobry!

Z message prosiła o mój nr telefonu.

Ponieważ ja nie jestem aż tak rozdawana wirtualnie,.a że ostatni kontakt był 2 lata wstecz,.to tym bardziej mnie zdziwiło i byłam szczególnie ostrożna.

Też nie klikam w linki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :d

Ile to ja się zaś dziś nałazlłam a i miła niespodzianka mnie spotkała .Fajnie jest trafić w życiu na  ludzi którzy potrafią docenić twoją pracę i nie chodzi tu tym razem o  💰.

Miłego jeszcze wieczoru jutro też mam wolne,hura,oszaleje chyba 😉😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Joker napisał(a):

Dokładnie. Zasada numer najpierw zadbaj o siebie, później o innych. Jak się spełnia zachcianki podopiecznych to można i stodołę im wybudować. 

Dzień MOKRY!

Dzisiaj jest dzień spadającego liścia i dzień języków migowych. 

benches-560435.thumb.jpg.3744adfd89cd3287e1ab8ae26a45c1f8.jpg

A masz 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzisiaj jest dzień farmaceuty i budowlańca. 

W dniu 24.09.2023 o 08:51, adamos6 napisał(a):

@Joker i po co się domyślać? chodzi mi o te motywy. hahaha

Cenzura.

11 godzin temu, Jurek50 napisał(a):

Jeeeest,siatkarki jada na igrzyska olimpijskie do Paryża. Dzis wygrały 3;1 z Włoszkami.

Obiecujący start obu drużyn. Polska!

W dniu 23.09.2023 o 11:33, beatrix+ napisał(a):

Z message prosiła o mój nr telefonu.

Ponieważ ja nie jestem aż tak rozdawana wirtualnie,.a że ostatni kontakt był 2 lata wstecz,.to tym bardziej mnie zdziwiło i byłam szczególnie ostrożna.

Też nie klikam w linki.

Brak konta na fb=bezpieczeństwo i dużo więcej czasu na książki i spokojną głowę. 

Miłego dnia wszystkim. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry o zbójeckiej porze,ale PDP postanowił o 4.30 iść się kąpać.On teraz zapewne smacznie śpi,ale ja wręcz przeciwnie...😉

Miłego dnia🙂

Ty to masz z tą sztelą jak na poligonie

Witajcie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzisiaj jest dzień Aptekarza, dzień antykoncepcji, dzień Królika i europejski dzień Języków Obcych. Warto się ich uczyć? Ucz się ucz, zostaniesz opiekunem.

5 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry o zbójeckiej porze,ale PDP postanowił o 4.30 iść się kąpać.On teraz zapewne smacznie śpi,ale ja wręcz przeciwnie...😉

Miłego dnia🙂

Pati, jeżeli był przed Tobą zdaniem babci "opiekun-anioł" :) to nie wygrasz, bo sztela jest popsuta i babcia do ostatniego dnia będzie wierzyła, że przyjedzie jeszcze taka druga Rudica, bo z nią było najlepiej, a Ty ta zła. Ciężka sytuacja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj córka z żoną Pdp pojechały do lekarza.Plan na obiad:ziemniaki,szpinak ,jajo sadzone.Przed chwilą dzwoni córcia "że m się trochę odwlekło"i na obiad ma być sos pomidorowy i makaron...

Szkoda że ziemniaki już obrane...ale co poradzę kiedy jej się chyba nie chce jechać do sklepu po szpinak i mięso mielone na jutro?

Ja naprawę się zastanawiam czy ja tak ...ujowo trafiam czy po prostu nie nadaję się do tej pracy...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzisiaj córka z żoną Pdp pojechały do lekarza.Plan na obiad:ziemniaki,szpinak ,jajo sadzone.Przed chwilą dzwoni córcia "że m się trochę odwlekło"i na obiad ma być sos pomidorowy i makaron...

Szkoda że ziemniaki już obrane...ale co poradzę kiedy jej się chyba nie chce jechać do sklepu po szpinak i mięso mielone na jutro?

Ja naprawę się zastanawiam czy ja tak ...ujowo trafiam czy po prostu nie nadaję się do tej pracy...

Patrycja przecież widać z daleka że są rozpieszczeni i każda opiekunka wcześniej robiła za służbę. Nie zmienisz ich mentalności. Dociągnij i zmień. Ja wiem, że to któryś już raz, ale tak to nie raz wygląda. Nie obwiniaj siebie! Takie miejsce. O ile jeszcze można próbować tłumaczyć starszych ludzi to zagrywki córci niczym już niw wytłumaczysz. Bezczelna pindziunia.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joker napisał(a):

Dzień ciepły!

Korzystajcie bo długo nie będzie nam dane :słońce::termometr:

Dzisiaj jest dzień turystyki, Dzień Podziemnego Państwa Polskiego, Święto Wojsk Obrony Terytorialnej. 

Miłego dnia. 

No to był dla mnie dzień turystyki ,leniuchowania na słońcu i ....kąpieli w jeziorze ,10 min 🙈,woda no cóż ciepła nie była,  ale się zmobilizowałam .Dziadki w wodzie to ja też😜

Dobrej nocy wszystkim🌛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...