Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Amaranta napisał:

O jakie mile przywitanie odwdzięczam się szybko.Jaki smaczek? Jagoda,arbuz ?Mam tylko cichą nadzieję że się w te kable nie zaplączemy .Jeszcze nie opanowałam tego dobrze ;)Jest tu kto by w razie splątania z pomocą przybiegł i oplątał niewiasty okablowane?xd

fajowo-eu-fajka-egipska.jpg

@Waldi, @Joker , @geronimo @adamos6 może któryś z panów pomoże ,a jak nie znajdzie się chętny to jakoś będziemy musiały sobie poradzić .Ja zawsze służę pomocą :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

O jakie mile przywitanie odwdzięczam się szybko.Jaki smaczek? Jagoda,arbuz ?Mam tylko cichą nadzieję że się w te kable nie zaplączemy .Jeszcze nie opanowałam tego dobrze ;)Jest tu kto by w razie splątania z pomocą przybiegł i oplątał niewiasty okablowane?xd

fajowo-eu-fajka-egipska.jpg

Ciekawy wieczór zapowiedziałaś - te kabelki maja ciekawe przeznaczenie - zgaduje,  i że zespół jest potrzebny do ustrojstwa co jednym głosem potrafi wyrażać myśli  - witaj :cześć2:

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Waldi napisał:

Ciekawy wieczór zapowiedziałaś - te kabelki maja ciekawe przeznaczenie - zgaduje,  i że zespół jest potrzebny do ustrojstwa co jednym głosem potrafi wyrażać myśli  - witaj :cześć2:

Czy Ty masz zamiar do teamu z tą kosą dołączyć? :szydera:Ona musi iść w odstawkę na ten wieczór ,kable poniszczysz .Szykowne wdzianko posiadasz stosowne na wieczorne party.;):cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Amaranta napisał:

Czy Ty masz zamiar do teamu z tą kosą dołączyć? :szydera:Ona musi iść w odstawkę na ten wieczór ,kable poniszczysz .Szykowne wdzianko posiadasz stosowne na wieczorne party.;):cześć3:

Ta kosa to dla zmyłki - nie przejmuj się nią

Poza tym jak siadam przy okrągłym stole - to ona stoi w kącie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2022 o 20:57, Kleopatra napisał:

Dobry wieczór.

Hmmm...w sumie to nie wiem co napisać.Pusto tu  jedynie duchy przeszłości grasują po naszych pokojach a ich jęki odbijają się w innych topikach :szydera:   

Miłego wieczoru

Hmmm nie wiem co tu odpisać - Pusto to jedno, brakuje tez ciekawych (ciepłych ) wątków 

a duchami się nie przejmuj, świat się zmienia z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, ludzie tez … o duchach nie wspomnę ( z nadzieją, ze wiem commialas na myśli  )

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200.gif

Dziękuję za zaproszenie, ja tylko buszka i spadam do łóżka.

Jutro dzień klejnotów. NIE NIE o te klejnoty chodzi, chociaż część pań może je bardziej cenić niż świecidełka. Napisali, że w dzień Klejnotów warto iść na zakupy. Całe szczęście, że jutro niedziela niehandlowa. Może za rok... ;)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Waldi napisał:

Hmmm nie wiem co tu odpisać - Pusto to jedno, brakuje tez ciekawych (ciepłych ) wątków 

a duchami się nie przejmuj, świat się zmienia z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, ludzie tez … o duchach nie wspomnę ( z nadzieją, ze wiem commialas na myśli  )

 

Brakuje tu ludzi, dyskusji.Wiem że wojna i każdy śledzi sytuację na świecie i w kraju.W sumie to nic nie jest ważne w obliczu takiej tragedii.

Wiesz wiesz co miałam na myśli. Czasem dobry duch czy duszek jest na wagę złota:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joker napisał:

200.gif

Dziękuję za zaproszenie, ja tylko buszka i spadam do łóżka.

Jutro dzień klejnotów. NIE NIE o te klejnoty chodzi, chociaż część pań może je bardziej cenić niż świecidełka. Napisali, że w dzień Klejnotów warto iść na zakupy. Całe szczęście, że jutro niedziela niehandlowa. Może za rok... ;)

 

Tylko się nie pomyl i nie wpadnij z łóżka zamiast do:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joker napisał:

200.gif

Dziękuję za zaproszenie, ja tylko buszka i spadam do łóżka.

Jutro dzień klejnotów. NIE NIE o te klejnoty chodzi, chociaż część pań może je bardziej cenić niż świecidełka. Napisali, że w dzień Klejnotów warto iść na zakupy. Całe szczęście, że jutro niedziela niehandlowa. Może za rok... ;)

 

Jeden facet z kosą, drugi Pink na głowie xdCzy to włosy czy chustka ?Wolna wola pisze przedstawiciel Kosiarzy polskich, ok zostaję tu ,czuję się bezpieczna ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Witaj przybyszu:d strzałkami się nie kieruj, bo czasem sa dla zmyłki.

Fajnie że jesteś z nami. Zapraszamy

Jest i piękna Kleopatra masz fiołkowe oczy ?:dNo ja tu muszę zostać ,zapraszam do fajki, kable jeszcze nie splątane . 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Amaranta napisał:

Jest i piękna Kleopatra masz fiołkowe oczy ?:dNo ja tu muszę zostać ,zapraszam do fajki, kable jeszcze nie splątane . 

 

Kolor oczu prawie zgadlas:szydera: Fajek nie palę ,a kable z chęcią poplączę.

Napisz coś o sobie jesteś na zleceniu czy szukasz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleopatra napisał:

Kolor oczu prawie zgadlas:szydera: Fajek nie palę ,a kable z chęcią poplączę.

Napisz coś o sobie jesteś na zleceniu czy szukasz

Tak na zleceniu jestem ,teraz zbieram na wakacje :)A kable też plączę z rozkoszą .Ale gwoździa wbije bez walenia po paluchach swoich .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kleopatra napisał:

Brakuje tu ludzi, dyskusji.Wiem że wojna i każdy śledzi sytuację na świecie i w kraju.W sumie to nic nie jest ważne w obliczu takiej tragedii.

Wiesz wiesz co miałam na myśli. Czasem dobry duch czy duszek jest na wagę złota:szydera:

:cześć2:

Na sen spokojny :

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, beatrix+ napisał:

Wiem,wiem...

Zatem na paluszkach tylko poprawię Wam kołderki...cichutko szepnę, że już jestem na miejscu, i dobranoc powiem.

Jutro się odezwę o przyzwoitej godzinie..

Cicho nie szepnęłaś ,było na gumową zabawkę psa Fido nadepnąć?Na poddaszu śpię, guza mam xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję jak ta gupia z pustym kubkiem przy stole ani kawy ani maszyny ani żywego ducha .Ja rozumiem że Joker się ukrywa bo wczoraj wspominał co dziś za swieto i boi się pewnie i o kasę i o kondycję , ale reszta ????????A co do Święta klejnotów to ja jako normalna Frau lubię i jedne u drugie mieć na podorędziu a tłumaczenie że dziś nie handlowa to przecież żadna wymówka .Internetowe sklepy hulają jak trzeba.O tam gdzie ,Muzyka "Waldi z kosą latał ,widać ją bardziej lubi niż kawę ,ale i jednym i drugim można się delektować :pDobra nastawiam na kawę drugą I idę pokazać się z dobrej strony tylko wałki zdejmę ;)

Zestaw ćwiczeń dla Was panowie na dziś, kuchnia działa cały tydzień  a my malujemy paznokcie :p

Sie ma...............albo się nie ma :)

4399672.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...