Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, INEZ napisał:

Rozpusta i to na dodatek w biały dzień

Gdzie to ciacho ?

 

2 godziny temu, adamos6 napisał:

gdzie to ciacho?   haha a zjadło by się. ,ale jeszcze do ostatniego się wytrzyma- witam,zresztą wszystkich.

Zostawmy miejce na pączki w tłusty czwartek:haha:wtedy żadna reguła nie obowiązuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos6 napisał:

dodam taka anegdotę z życia i to rodzinna. Mój dziadek był budowniczym i tylko kościołów,wiesz jak kiedyś było ,,,wielkie posty i karnawały.W post nie wolno było tamto czy tamtego,nie wyliczam ,bo nie ma sensu,natomiast dziadek miał oczy i widział wszystko i był  największym ateista a dlaczego? bo widział za dużo!  nie jestem ateista ,ale też i nie fanatykiem religijnym.Dlaczego tak pisze ?,bo to ma podłoże religijne.

Adamos, bo nie trzeba wierzyć w księży tylko w Boga. Ateizm robi na mnie o tyle wrażenie, że dotyczy on mocnych psychicznie jednostek, które nie potrzebują dokładać do egzystencji żadnej ideologii i zmiękczać czekającą nas wszystkich śmierć. A księża się zatracili, zaczęli mieszać się w politykę i wchodzić ludziom do łóżek, ale czasy eldorado się skończyły dzięki mediom i internetowi. Kościół nie potrafi dotrzeć do młodych ludzi, bo wmawianiem im, że chodzenie do kościoła da im wejściówkę do nieba to trochę już za mało. Zobaczcie na Papieża Polaka, jak mocno zdewaluowała się jego osoba w kontekście pedofilii w kościele, który to kościół nie potrafi z nią walczyć.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Joker napisał:

Ma ktoś ochotę na dziczyznę? W Hagen dzik wszedł do domu przez taras i położył się na kanapie. Mieszkanka zadzwoniła po policję. Spokojnej nocy!

265737369_273212542_1986023334903294_4309923192134294311_n(1).thumb.jpg.64f2d83636bb7fa437cbe8ce4c95b67c.jpg

 

Idę sprawdzić czy drzwi tarasowe są zamknięte

Dobranoc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.02.2022 at 18:15, INEZ napisał:

@beatrix+ znalazłaś coś ciekawego na tym cmentarzu ?

A gdzie tam! Same sztywniaki, nie było z kim pogadaćxd

 

Zróbcie coś z moim łbem, te huragany żyć mi nie dają..w nocy spania yok, no i ta q- rwa przeszkadza, mimo zakupionych 3 piłeczek tenisowych. 

A może ja ją wciskałam nie tam gdzie trzeba?;)

Obiad zjedzony,dzień zaliczony.

Miłego popołudnia Robaczki!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SYLWIAK to już życzę SZEROKIEJ drogi! Odpoczywaj, bo się należy!!!

@beatrix+ Na takie huragany to się kupuje wódę albo piłki lekarskie. 

Dzień dobry wszystkim!!! Dziś dzień kota. Tulić zwierzaki! 

Cat Sup GIF

I jeszcze dziś jest dzień Ducha Ludzkiego. Pamiętać o przerwach i o sobie!!! Nikt nas tak nie doceni jak my sami. Pamiętajcie, że tylko my wiemy ile nas ta praca kosztuje i nikt tego tak dobrze nie zrozumie. "To Ty tam nic nie robisz" :))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  

Wiatr ucichł , słoneczko z za chmur się przebija ,niebo błękitne  , będzie ładny dzień na Bawarii

Jak to dobrze , że znów już piątek ,bo jakoś początek tygodnia szybciej mi mija niż ta końcówka ,a szczególnie niedziela mnie wkurza ,bo wszystko zamknięte .Dobrze , że w niedzielę nad jezioro wpuszczają :oklaski:

Miłego i pogodnego dnia dla wszystkich ☘️☘️☘️

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Düsseldorf w ciężkich chmurach, i wietrze..

Wolne popołudnie a pogoda nie zachęca do łażenia.Zresztą, odkąd te innowierce mnie ślepiami świdrują, wolę omijać ich dzielnice.Ale cholewka,tu wszędzie oni..

Miłego popołudnia! 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...