Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Własnie rozmawiałam z moim partnerem,i doszłam do wniosku że gdybym nie rozwiodła się z moim mężem to też bym pewnie tak"uciekała"z domu do pracy...

Patrycja! Decyzja trudna, pewnie sporo zwlekana, ale czasami to jedyne dobre wyjście. Mamy tylko jedno życie nie licząc domniemanej reinkarnacji z filmiku wyżej ;). Ile to kobiet uzależnia się od mężów a czym dalej w to brną to trudniej z takiego związku wyjść. Babka w domu z dziećmi, on dobrze zarabia i utrzymuje wszystko - niewiele trzeba, by wpaść w taką pułapkę, bo jak się psuje to ONA ma zawsze gorzej. Szacun dla Ciebie SILNA babeczko!

Dzień dobry wszystkim!!!

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór Robaczki dobry!

Dobry, bo zaraz idę spać w objęciach melatoniny.

Dziś wymęczona jestem i nie chińczykiem i kostki kulaniem,tylko Ogrodu Botanicznego podziwianiem.

A żeby podziwiać te hebdzie 4 km musiałam tam dojść..

Pooglądam, polazilam, powzdychalam jak tu latem pięknie pewnie jest.. zawadziłam jeszcze o Latte Machiatto i po 10 i pół km wróciłam do chałupy!

Jak cudownie, że są wolne popołudnia! Jak też pogoda była boska..co prawda gwizdało jak u mnie na podwórku, ale nie zmarzłam..

8c7a530ab2b1.jpg

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia  

Wiosna panie sierżancie ♥️

Kto zagrał główną rolę w tym filmie ???

Sąsiedzi rozpoczęli prace ogrodowe ,a ja wysprzątałam mieszkanie . Jeszcze tylko obiad podam ,a potem nad jeziorem odpocznę i spròbuję buzię do słońca wystawić ,może mnie złapie na czekoladę

Teraz dziadka na spacer spròbuję wyciągnąć

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia  

Wiosna panie sierżancie ♥️

Kto zagrał główną rolę w tym filmie ???

Sąsiedzi rozpoczęli prace ogrodowe ,a ja wysprzątałam mieszkanie . Jeszcze tylko obiad podam ,a potem nad jeziorem odpocznę i spròbuję buzię do słońca wystawić ,może mnie złapie na czekoladę

Teraz dziadka na spacer spròbuję wyciągnąć

Józef Nowak

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, Robaczki! 

Na Wschodzie gorąco, u nas spokój, bo gaz dają, to się Germańce nie "wtrancajom"

Po obiedzie idę na obchod cmentarza, wszak włóczyć się lubię, a tam mnie jeszcze nie zawiało..

Zawsze w takich miejscach szukam polskobrzmiących nazwisk.

Słonecznie, póki co..bo przyszły tydzień nie brzmi zachęcająco pod względem pogody w Nadrenii-Palatynacie.

Miłego popołudnia!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ znalazłaś coś ciekawego na tym cmentarzu ?

Na Bawarii też trochę deszczu spadnie w tym tygodniu ale wszystko się pewnie jeszcze piękniej zazieleni .O śniegu przypominają tym ośnieżone szczyty Alp .Dobrze , że już wiosna nadchodzi , może wraz z nią wzbudzi się we mnie nadzieja

Miłego wieczoru

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam tylko jeden grób z polskim nazwiskiem..

Dalej nie wlazilam w ten cmentarny park'bo bałam się, że zabłądzę.No i dobrze zrobiłam, bo po powrocie do domu kuknęłam na Google, chcąc się dowiedzieć coś o historii tego miejsca.

A ten potwór ma 42 ha..ło paniii..

Powstał hoho,albo i dawniej, zamknęli go hoho albo i dawniej..

Ale teraz pochówki znów są.

Friedhof Stoffeln Düsseldorf, poczytajcie z ciekawości.

Q- rwa kulszowa sobie o mnie przypomniała...wredota.Muszę piłeczkę tenisową sobie kupić.

Dobra, melatonina zaczyna działać..

Do jutra Robaczki!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynki a tu nikt się nie odzywa?

Wiem, wszyscy w restauracjach  siedzą że swoim ukochanymi osobami ♥️

Miłego walentynkowego wieczoru wszystkim źyczę

Może chociaż ktoś ładna ,nastrojową muzykę zaproponuje na ten wieczôr ????

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...