Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, tomasz.piotr napisał:

Coś o duchowosci

Myślałem, że to jakieś oszołomstwo, ale ciekawy materiał, świetnie mówiący gość. Kilkanaście lat temu doświadczałem co jakiś czas dejavu i zawsze zastanawiałem się czy to nie są przebłyski poprzedniego życia.

Najgorsze jest to, że to wszystko jest tylko wiarą, której nikt dotąd na 100 procent nie udowodnił. Bliżej mi jednak do tego, że chcemy wierzyć, że coś będzie potem, bo bez tej wiary życie byłoby trudniejsze do zniesienia.  

Temat bardzo ciekawy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł! 

Ta demencja mnie rozwali...bo dziś okazało się, że środa nie czwartek jest,a ja na wycieczkę gotowa byłam..

Eh..

Nic to! 

Zrobimy małe kółko po wsi, potem kawa i dzień można będzie uznać za zamknięty!

Miłego popołudnia Robaczki!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  

Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego popołudnia

Z racji tego , że u mnie na Bawarii słoneczko od rana pięknie przyświeca to już za minutkę , już za momencik na spacer idę .Czy w duecie czy solo to zaraz się okaże

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry...

Zaś ciężkie chmury..w zasadzie to nie wiem czy to Niemcy ,czy Anglia..za to będę mieć gębę jak pupcia niemowlaczka:p

Miałam mieć wolne popołudnie,ale będzie jutro.

No i git! Oby było słonecznie,albo chociaż bez deszczu.Bo szykuję się na obchod Ogrodu Botanicznego.:love:Ale żeby tak się dostać,trzeba 4 km przejść.

Wczoraj na przerwie też poszłam w ogrody,ale te przy SüdPark.. boziuuu,jak tu musi być pięknie latem!

No dobra,Robaczki, robota czeka człowieka,zatem miłego dnia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć2:

Kłaniam się nisko, ale by wejście było ciepłe zacytuje noblistkę w wydaniu … gdy radio (radiowcy) miało wielki wpływ na właściwy kształt przyszłości wielu młodych ludzi. Do dziś uwielbiany kawałek 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Waldi napisał:

Dzień dobry :cześć2:

Kłaniam się nisko, ale by wejście było ciepłe zacytuje noblistkę w wydaniu … gdy radio (radiowcy) miało wielki wpływ na właściwy kształt przyszłości wielu młodych ludzi. Do dziś uwielbiany kawałek 

 

Kogóż to moje cudne oczęta widzą .

Witaj ,synu marnotrawny "

Ty to masz zawsze mocne wejście

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jestem tutaj gdzie jestem od 9 stycznia  jak nie śnieg to deszcz lub deszcz ze śniegiem. Dni bez opadów mogę policzyć na palcach jednej ręki, było ich aż 4! W depresję wpadnę.... Dobrze, że już 18tego jadę do domu. Tam nawet jak deszcz pada to jednak inaczej, milej :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SYLWIAK napisał:

Wiecie co? Jestem tutaj gdzie jestem od 9 stycznia  jak nie śnieg to deszcz lub deszcz ze śniegiem. Dni bez opadów mogę policzyć na palcach jednej ręki, było ich aż 4! W depresję wpadnę.... Dobrze, że już 18tego jadę do domu. Tam nawet jak deszcz pada to jednak inaczej, milej :love:

To dobry objaw! Znam kobitkę, która jeździ z uśmiechem na twarzy byleby być jak najdalej od męża. Przykre, ale prawdziwe i pewnie nie takie jednostkowe. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Joker napisał:

To dobry objaw! Znam kobitkę, która jeździ z uśmiechem na twarzy byleby być jak najdalej od męża. Przykre, ale prawdziwe i pewnie nie takie jednostkowe. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...

Własnie rozmawiałam z moim partnerem,i doszłam do wniosku że gdybym nie rozwiodła się z moim mężem to też bym pewnie tak"uciekała"z domu do pracy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Joker napisał:

To dobry objaw! Znam kobitkę, która jeździ z uśmiechem na twarzy byleby być jak najdalej od męża. Przykre, ale prawdziwe i pewnie nie takie jednostkowe. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej...

Niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - już zwątpiłem 

Na poczcie ( mailowej) przekierowali mnie do jakiejś fałszywej strony ( klon Naszej Radzi) i ze zdumieniem zauważyłem ze moj post się nie ukazał… jak zacząłem grzebać - szukając odpowiedzi „o co kaman” okazało się, ze adres stronki był inny xyz.opiekunkaradzi.pl 

dostalem to na maila - może „moder” to sprawdzi czy ktoś nie podpatrzył naszych kont ??? 
wklejam skreen :

i adres tej strony https://xyz.opiekunkaradzi.pl/forums/temat/37161-rozmowa-przy-kawie-3/page/1133/#comment-402679

moze wszystko jest ok, ale dziwne bo system przeglądarki wskazał ze to wadliwa strona 

E28EF7C2-6FF5-44A7-8D33-A6DE98B196C3.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na tamtej stronie post @Jurek50 kończy ostatnie rozmowy 28 stycznia … dalej cisza j moj post.

- skreen z tego w załączeniu. 
troche mnie tu nie było - czyżby jakieś zmiany nastąpiły ( rozłam forum na dwie odnogi …itp) 

 

Ktos? Coś ? Może moder ?

46B96547-35DF-4945-B6AB-8C1BFD3753B6.thumb.png.b7ea127c328ad6733c930b3423673cf2.png

A9218604-D2C1-4545-8640-773BB24DB3E5.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...