Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, beatrix+ napisał(a):

Haloo!

Co prawda jestem jeszcze na urlopie,ale ostrzegam Was przed wirusami z konta Barbara Nowosielska( być może sama nie ma takiej wiedzy)

O mały włos dałabym się nabrać!!

Uważajcie na swoje i cudze profile 

 

Pozdrawiam!

Beatrix jeżeli nie klika się w otrzymywane linki to nic się nie stanie, ale ludzie klikają zwłaszcza w pułapki typu czy to twoje zdjęcie jest na tej stronie? I siup w link. albo słyszałaś, że Anka nie żyje? I tu link. 

Dzień dobry!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Dzisiaj jest sporo świąt

:Dzień bluesa

Dzień maszynisty

Dzień ochrony warstwy ozonowej

Dzień fryzjera

Dzień dawcy szpiku.

Miłego dnia wszystkim. Nie przepracowujcie się! Czy dostaliście kiedyś premię za przepracowywanie się? No właśnie!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrycja781 napisał(a):

Dzień dobry.Leżę jak szmata.Od rana kosmiczne zawroty głowy.Małżonka PDP zmierzyła mi ciśnienie po tym jak prawie wyrżnęłam w szafki...ciśnienie 183/113...

No to "zaszalalas" z tym cisnieniem.szybkiego powrotu to formy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Chyba zebrał mi się stres z tych dwóch tygodni...

Lepiej dzisiaj?

Dzień dobry. Wyjątkowo dobry po wczorajszym meczu. Polacy Mistrzami Europy! I Lewy strzelił w Barcelonie.

Dzisiaj Dzień Sybiraka, Dzień bezpieczeństwa Pacjenta, Dzień Muzyki Country oraz :werble-animo:

:kwiat-wiśni: Dzień Doceniania Żony :bukiet-kwiatów2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Chyba zebrał mi się stres z tych dwóch tygodni...

@Patrycja781Może być ale powodów może być wiele,też tak miałam nagle , z rana .Ale u mnie tak czasem bywa i wiem co robić bo mi powiedzieli .Ty  obserwuj się i w razie powtórki to gnaj do lekarza .Zdrówka życzę. 😘

Jak teraz byłam w chacie to porobiłam badania kontrolne .Nie zapominaj o badaniach  ,ciekawe czy w ogóle robisz hmmm?

blood-collection-2722940.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Gwardio 

:polska:W drodze do roboty ,pogoda marzenie .Juz się nie będę wracać by mnie ślubny dziś docenił 😁Co za dużo to niezdrowo . Z odsetkami na zaś poczekam.

Ale jak to @Jokernam dziennie melduje dziś,,Bezpiecznie z muzyką Country w  tle doceniajmy swoje piękności "😜

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 00:39, Michał859 napisał(a):

Mój pierwszy adres w opiece (23 lata miałem). Małżeństwo. Pan wymagający opieki (i on był OK), małżonka nie wymagająca opieki (choć psychiatryczna by się przydała). No i z nią była jazda...

- Codziennie wymaganie aby pucować na błysk chatę, m.in. 2 łazienki (kafelki, toaletę, itd). Co z tego, że na drugi dzień lśniły dalej na błysk... kolejny dzień to trzeba pucować. Najczęściej podczas tych czynności stała i się gapiła.
- Brak wstępu do kuchni i wydzielanie jedzenia przez małżonkę. Trzymanie w lodówce spleśniałych rzeczy. Wspólne jedzenie śniadań, obiadów i kolacji w trójkę w kuchni przy stole. Na śniadanie i kolację limit-2 kromki chleba. Jak nałożyłem na kromkę coś więcej niż jedną rzecz (np. plasterek sera+ plasterek wędliny) to pretensje, że jak tak można i na za duży luksus sobie pozwalam. Obiady też mega skromne... lekko mówiąc.  Ogólnie dojadałem na mieście w dosyć skromnym czasie wolnym już za swoją kasę.
- No i wiele ciągłych i przeróżnych pretensji z tyłka. A to, że gdzieś się znalazł pod lupą jakiś kurz. A to, że nie sprzątam dwóch pomieszczeń jednocześnie w tym samym czasie, itd. 

Potem w karierze jeszcze 2 kolejne adresy z osobowymi "dodatkami"... gdzie było ogólnie jeszcze gorzej!! Ale to już by wymagało długich wpisów z opowieściami. 

P.S- Nie to, że pisze to jako: "To zobacz jak ja dopiero źle miałem". I na mój obecny adres narzekam mimo, że jest o niebo lepszy. Ale tylko opisuje jak to bywa :eksplozja-3-twarz:



 

Miałam pary ale nie dwóch do opieki .W większości  dużo czasu spędzali z sobą i albo było im miło z sobą albo miałam okazje nauczyć się brzydkich słów 🤭Nie stawałam wtedy między bo szanuje swój wizerunek 🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 16:46, beatrix+ napisał(a):

Haloo!

Co prawda jestem jeszcze na urlopie,ale ostrzegam Was przed wirusami z konta Barbara Nowosielska( być może sama nie ma takiej wiedzy)

O mały włos dałabym się nabrać!!

Uważajcie na swoje i cudze profile 

 

Pozdrawiam!

@beatrix+a Ty w końcu kiedy ruszysz pupencje i dołączysz do szacownego grona hmmm?No chyba że się rehabilitujesz ,to już inna bajka i w tym momencie nie poganiam .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 21:11, Patrycja781 napisał(a):

@Joker Trochę bólu głowy ,ale ogólnie jest oki.

Dzisiaj wybraliśmy się z dziadkiem na spacer: on na elektryku a ja za nim biegiem :d

To dobrze. Na spacery z dziadkiem co wybierasz?

:wrotki:

:deskorolka:

:rower:

hulajnoga której nie ma w emotkach

 

Dzień dobry wszystkim. 

Dzisiaj jest dzień EMOTIKONEK

:-) :D :P ;) XD :o :* <3 B) :S (-.-) :) :/ c(: ^-^ o.0 :( :] :> :I %) :)) =) :3 8) =D ;-) (^.-) :-[ (^O^) (•^.^•) ^^ XoX :-} ;> :’( :-Q 8-) =| :} (u.u) =P (>_<) (*-*) [*] ><> (?_?) :# ;\ *(^o^)* 8C (^O^) 8D c[_] (=_=) (*3*) =^.^= :((( ;-) =)) ;J) :C (*v*) (O.O) d(^^)b (^^.^^) (~.~) ($-$) (^^.^^ :’[ O.Q (-^^-) (**o)  (g_g) V.V :// \(^_^)/

My mamy też animowane

:hura:

Dzisiaj jest też  Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk.

Miłego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzisiaj był dzień przedszkolaka. Późno więc napiszę co będzie jutro czyli za 2h 21 września. 

Międzynarodowy Dzień Pokoju

Światowy Dzień Alzheimera

Dzień orderu uśmiechu

Dzień modlitwy o pokój

Dzień kapsla.

Spokojnej nocy i miłego dnia!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał(a):

Odpowie mi ktoś "na biegowo"jak to jest z tym myciem okien na szteli?

Żona PDP znów się"rozkręca"z wymyślaniem,a ja zamiast do domu to trafię do psychiatryka

 

zadnego mycia okien .... to nie nalezy do naszych obowiazkow

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patrycja781 napisał(a):

Odpowie mi ktoś "na biegowo"jak to jest z tym myciem okien na szteli?

Żona PDP znów się"rozkręca"z wymyślaniem,a ja zamiast do domu to trafię do psychiatryka

 

Był ten temat u timm, ale ktoś tam wczoraj napisał, że nie jest to jasne i faktycznie bo jak to rozumieć? Jeżeli nie ma zapisu w umowie to trzeba robić wszystko? Bzdura. 

Dzień dobry wszystkim!

Dzisiaj dzień bez samochodu :auto3:, dzień nosorożca :nosorożec: i dzień ćwiczenia przed lustrem prośby o podwyżkę płacy :pieniądze:. To jutro zróbmy dzień dzwonienia do agencji o podwyżkę. 

Miłego!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ankka2 Powiedziałam że zazwyczaj jak ktoś ma dzieci to one myją okna"-a jak ktoś nie ma dzieci?"To zatrudnia sprzątaczkę albo płaci extra opiekunce"-a jak kogoś nie stać,to co wtedy?"

I tak bez końca...KAŻDY problem rozebrany na czynniki pierwsze i jednostki elementarne.A ja się później dziwię że my ciśnienie pokrywkę wywala.

Teraz trwa urabianie żebym piekła ciasto na niedzielę i to że po prostu nie umiem,nie wychodzi mi i już-nie dociera...Argument?"Bo Rudica(moja poprzedniczka)wszystko to robiła"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...