Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochani :cześć2:miłego dnia wszystkim życzę. W czwartek przyjeżdża moja zmienniczka, więc liczę ,że to tylko 2 dni a nie 3:haha: Z ową panią poznałyśmy się na pauzie i zakumplowaly. Corona nas rozdzieliła na jakiś czas.  Bardzo się cieszę, że będziemy mogły znowu się zobaczyć, choć krótko, bo tylko jeden wieczór.

stelmeter_small_8859_1644883208_1645225140.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności:) Jestem od miesiąca w nowym miejscu,przywiało mnie na inny land i powiem Wam że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A tu drogo  a nawet bardzo drogo, i chociaż mnie ceny nie dotyczą  bo nie ja płacę, to jednak ciągle mnie wstrząsa:szydera: patrzac na ceny. No ale w małym miasteczku 6 albo więcej banków do czegoś zobowiązuje.

Ale czekoladki są bajkowo pyszne 

Pozdrawiam:d

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia  

U mnie pada od rana więc trochę sprawami porządkowymi się zajęłam . Kiedyś trzeba .W czwartek mija trzeci tydzień jak tu przyjechałam i wyjątkowo jestem zadowolona ze wszystkiego :d

Jeszcze 4,5 tygodnia mi zostało , trochę długo ale jak to się mówi byle do wiosny .W środku zimy wyjechałam ,a na wiosnę wrócę do domu .Prawie tak jak ptaki ?️

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jednak żywi ludzie są na forum?? Bo myślałam, że wymarło:trele:Co wejdę to pusto, to ja też nie piszę...

Dziś wolne popołudnie, jestem na kijkach rzut kamieniem od domu,bo jednak q-rwa dokucza.

Poza tym pogoda co 5 min się zmienia, raz słonko, raz ciężkie chmury.Póki co bez deszczu.

Miłego popołudnia Robaczki!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę po pauzie po schodach.Z ich połowy mam widok na kuchnię.Widzę że babka stoi przy zlewie i coś próbuje jeść.Coś szeleści i ja już wiem co,ale po chwili ona zaczyna pluć i próbuje to coś wywalić do śmieci.Wkraczam do akcji bo jednak trochę mi szkoda żeby wyrzuciła całość...Tak,babka jabłka pomyliła z czosnkiem... :D

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

@INEZ co narzekasz ja mam jeszcze 104 dzionki

Na wiosnę zdążysz wrócić do domu

Gdzie Ty widziałeś žebym ja narzekała ?

Ja małonarzekająca jestem i mało wymagająca ,a tutaj mam wczasy pod grusza (no prawie ) to i czas trochę szybciej leci i tęsknota ciut łatwiejsza do zniesienia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Dzisiaj męskie powitanie. Zapraszam na kawencję, ale tylko mądrych, miłych i inteligentnych, których lista poniżej po rozwinięciu. Proszę się nie obrazac!

Ukryta zawartość

czyli wszystkich forumowiczów. Miłego dnia!

coffee GIF

Edytowane przez Joker
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Joker napisał:

Dzień dobry! Dzisiaj męskie powitanie. Zapraszam na kawencję, ale tylko mądrych, miłych i inteligentnych, których lista poniżej po rozwinięciu. Proszę się nie obrazac!

  Ukryj zawartość

czyli wszystkich forumowiczów. Miłego dnia!

coffee GIF

Spryciarz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Joker napisał:

Dzień dobry! Dzisiaj męskie powitanie. Zapraszam na kawencję, ale tylko mądrych, miłych i inteligentnych, których lista poniżej po rozwinięciu. Proszę się nie obrazac!

  Pokaż ukrytą zawartość

czyli wszystkich forumowiczów. Miłego dnia!

coffee GIF

Jestem chętna,  przynioslabym ciacho do kawy ,ale o tej porze to chyba rozpusta:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry . Witam wszystkich w środę 16 -tego lutego i przypominam , że w następny czwartek mamy już Tłusty Czwartek ,a po nim  ostatnią sobotę karnawału .

Miłego dnia wszystkim życzę ,ja zaraz będę próbowała wyciągnąć nawet i za uszy mojego pdp na spacer . Pogoda w miarę ładna bo żadnych opadów nie przewidują ,tylko słoneczko gdzieś się schowało i chyba dzisiaj się już nie pokaże.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry . Witam wszystkich w środę 16 -tego lutego i przypominam , że w następny czwartek mamy już Tłusty Czwartek ,a po nim  ostatnią sobotę karnawału .

Miłego dnia wszystkim życzę ,ja zaraz będę próbowała wyciągnąć nawet i za uszy mojego pdp na spacer . Pogoda w miarę ładna bo żadnych opadów nie przewidują ,tylko słoneczko gdzieś się schowało i chyba dzisiaj się już nie pokaże.

 

ja mam karnawał cały rok,powiedz kto wymyślił karnawał i postne dni?! Chyba nie Ty?  Człowiekiem trzeba być przez cały rok! Prawda! Miłego dnia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Kleopatra napisał:

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności:) Jestem od miesiąca w nowym miejscu,przywiało mnie na inny land i powiem Wam że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A tu drogo  a nawet bardzo drogo, i chociaż mnie ceny nie dotyczą  bo nie ja płacę, to jednak ciągle mnie wstrząsa:szydera: patrzac na ceny. No ale w małym miasteczku 6 albo więcej banków do czegoś zobowiązuje.

Ale czekoladki są bajkowo pyszne 

Pozdrawiam:d

 

 

wiadomo wszędzie ceny poszły w górę ,ale nie wszystkie artykuły,nie jest tak źle .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, adamos6 napisał:

ja mam karnawał cały rok,powiedz kto wymyślił karnawał i postne dni?! Chyba nie Ty?  Człowiekiem trzeba być przez cały rok! Prawda! Miłego dnia.

dodam taka anegdotę z życia i to rodzinna. Mój dziadek był budowniczym i tylko kościołów,wiesz jak kiedyś było ,,,wielkie posty i karnawały.W post nie wolno było tamto czy tamtego,nie wyliczam ,bo nie ma sensu,natomiast dziadek miał oczy i widział wszystko i był  największym ateista a dlaczego? bo widział za dużo!  nie jestem ateista ,ale też i nie fanatykiem religijnym.Dlaczego tak pisze ?,bo to ma podłoże religijne.

Edytowane przez adamos6
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos6 napisał:

ja mam karnawał cały rok,powiedz kto wymyślił karnawał i postne dni?! Chyba nie Ty?  Człowiekiem trzeba być przez cały rok! Prawda! Miłego dnia.

Ja tego nie wyslilam , przyznaję się

Adamos nie wiem co ma karnawał i post do bycia człowiekiem ???,ale jedno drugiemu w niczym nie przeszkadza moim zdaniem . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...