Skocz do zawartości
mila

Gdzie kupujecie spodnie?

Rekomendowane posty

mila    0

Chodzi mi o takie dobre, dopasowane w biodrach, ale nie odstające w pasie (zwłaszcza kiedy siadam). Przetrzepałam już tyle sklepów, że nie mam już siły:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Weronika    3

Zależy ile masz środków. Ostatnio H&M wypuścił linie z wyższym stanem, które idealnie nie leżą, ale nie odstają za bardzo. Spodnie muszą mieć choć troszkę domieszki lycry, bo inaczej będą odstawać i nawet pasek im nie pomoże. Jeśli masz większy zakres gotówki, to Lee czy Wrangler też mają fajne. Ja mam osobiście takie i chodzę w nich już 3 lata i nic im nie jest (a chodzę naprawdę dużo w spodniach). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2727

troche stary temat ale może odświeżymy?

spodnie -lubicie?

ja kocham takie spodnie których nie czuje, a nie ma nic gorszego od wciskającego się paska w oponkę  -tak mam od przeżarcia,,,sukienki ,tuniki też lubię,

Weronika pisze Lee Wrangler i od razu przypomniały mi się Pewexy i bony 

moje pierwsze Wranglery-ale to był hicior ,specjalnie się tarło aby były bledsze ,

markę Lee bardzo lubię .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
makaroni    42

Odświeżam temat :). Ja kupuję spodnie tylko z Primarka, teraz można spotkać na okazjach w sklepach po taniości jakieś fajne modele :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria Jolanta    390

Qrczę, a ja na zadupiu i nie ma Primarka :( Uwielbiam robić tam zakupy, ale dla mnie to głównie są spodnie-legginsy bo ja z tych cienkich w niewymownej i inne jak pasują w pasie to na tyłku sterczą. A biodrówki jakoś mi niespecjalnie leżą, ciągle mam wrażenie że zaraz zgubię portki. :hahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2727

@Maria Jolanta ja też jestem na takim zadupiu,że o zakupach mogę sobie pomarzyć.:płacz:ale ogólnie jak widzę w sklepie jakieś fajne spodnie ,to nie ważne wszystko jaki sklep i jaka marka ,jak mi się podobają to kupuję,,ale spodnie raczej trzeba mierzyć,bo spodnie a spodnie są kolosalne różnice i w rozmiarach i w fasonie,w kroju spodni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
makaroni    42

@Blondi a patrzysz na cenę XD? Dla mnie jak cena jest powyżej 30 euro to odpada. Tutaj w stolicy Primarki nazywają się Penny`s (czyt. Penis XD).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2727

@makaroni jasne ,że patrzę na Penis ,,zawsze patrzę,,lubię takie przecenione Penis,,nie zużyte jeszcze i w dobrej Penis,:hahaha: ostatnio kupilam parę dzinsów w super Penis...tutaj to 50 euro płaciłam za dzinsy ,,,:płacz:ale lubię je,,:hahaha:

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się