Skocz do zawartości

Który przewoźnik i kiedy kursuje podczas zamknięcia granic przed koronawirusem?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyjechałam busem do De.Kierowca busa tego z którym przyjechałam zostaje do piątku w De,zbiera ludzi ,przywozi do granicy i każda osoba ze swoimi bagażami przechodzi pieszo przez granicę.Tam czekają busy po polskiej stronie i zawożą do domu.Kierowcy ,którzy nie wożą ludzi( tiry i inne) nie idą na kwarantanne.To info od kierowcy z tira.Wieści z wczoraj.Sindbady też widziałam w De i zbierają ludzi na święta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krista napisał:

@Teresadd Czytałam na stronie Sindbada, że zawieszone są rejsy regularne ale mają też czarter, taki "lot do domu" autokarem.

Oby się nie pogorszyło, obym miała zastępstwo, oby transport funkcjonował bo podobno przed nami szczyt szczytu:(

Teraz zadzwonił przewożnik ,który mi odmówił przewozu na dziś,że w środę mogą mnie zabrać do Kolonii.Czylj coś się dzieje z tym transportem.A Sindbad ma czartery z powrotamido Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałam z Braciakami ,gdyż odmówili mi jazdy na piątek, proponowali przyszły tydzień, wiec od poniedziałku jeździć będą.Zamowilam swoją starą firmę "Osobus ", fakt zapłaciłam 100e (450zl), ale zabierają tylko 4 osoby do jednego busa ,tak na terenie De ,jak i Pl.Kierowca oddzielony ochronną plandeka ,firma zapewnia także maseczki dla każdego pasażera, z czystym sumieniem serdecznie polecam :oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę natomiast polecić Dream Tour jak ktoś lubi podróż busem. Zapłaciłam 200 eu ( do Warszawy ) ale kierowcy bardzo życzliwi, pomocni i trzymali się rozkładu. Gdyby nie to, że 7 pań jechało ( prawie komplet ) i najpierw trzeba było pozbierać te panie na terenie De a potem rozwieźć po domach w Pl to podróż by szybko minęła. Jedynym plusem było to, że nie angażowałam rodziny bo zawieźli mnie pod dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...