Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi Dziekuję Blondi. Jutro napiszę do goscia i się dowiem co i jak. Będę przez Słubice wracać, więc żaden problem, a jeszcze za taką cenę? Muszę tylko pierworodnemu zlecic, aby wymierzyl ten nasz przepływowodoogrzewacz :d :d :d . Niby jest mały, ale ......

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@Blondi Dziekuję Blondi. Jutro napiszę do goscia i się dowiem co i jak. Będę przez Słubice wracać, więc żaden problem, a jeszcze za taką cenę? Muszę tylko pierworodnemu zlecic, aby wymierzyl ten nasz przepływowodoogrzewacz :d :d :d . Niby jest mały, ale ......

 Dodzia też mam przepływowy podrzewacz wody i go schowalam w scianie, taki wypust zrobilam ,teraz jedną kafelkę się wyjmuje w razie co, jest na magnesy, ale były cyrki jak musiałam zmienic na nowy ,,to szukalam takiego aby sie tam zmiescił, teraz się zastawiam jak my go tam wepchaliśmy? :szydera:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pochwalam, że wczorajsze popołudnie spędziłam miło w jakże uroczym Wiesbaden. Zwiedzanie zaczęłam troszkę niekonwekcjonalnie, bo od shoppingu :d . Powodem tego stanu rzeczy był fakt, że tylko Einkaufszentrum pozwoliło mi na komfortowe parkowanie, bez stresu, że źle, że bez Parkszajnu ;) i takie tam. Przeleciałam zatem lotem błyskawicy przez owo centrum, rzucając okiem tu i tam i wyszłam na miasto :d . Przeurocze miasto, muszę to powiedzieć głośno. Kamienice, kamieniczki, cukierenki jak z epoki, koscioły, Ratusz i tak trafiłam na Internationales Sommerfest, a tam przepadłam po prostu pod urokiem muzyki, tanców i takich tam. Jak juz uszy i oczy nacieszyłam oraz duszę również, pojechałam zobaczyć Nerobergbahn z uroczą kolejką, ktora wiezie towarzystwo na gorę a tam juz piękna panorama Wiesbaden, winnice i te inne , oraz historyczna cerkiew. Droga do tej kolejki prowadzi przez uroczą aleję, po ktorej stronach ( w sumie tylko po prawej :d ) znajdują się przepiękne stare  wille. Po lewej zaś ogromny park, gdzie rownież cudne wille , prawie pałace :d . Tak zleciało kilka godzin i czas wracać było, ale w sumie niepotrzebnie się spieszyłam, bo tuż przy skręcie do Bad Schwalbach utknęłam w korku, spowodowanym wypadkiem samochodowym. Drogi tutaj są wąskie i kręte, więc ani ominąc, ani przejechać, no masakra jakaś. Lokalsi zakręcali i jakos objeżdzali, ja niestety nie, bo nie znam jeszcze miejscowych objazdów. Musowo zatem się zapoznać i jutro jadę na rekonesans, bo tak byc nie może. 

image.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Z pewnoscią jest tam ktoś z opiekunów, ale widocznie nie ma go na naszym forum :d . Kris się deklarował, ale na jutro, a ja jutro niestety nie mogę. Za krótką mam przerwę, ale @kris polecam Ci Wiesbaden gorąco. Przeurocze miasto, naprawdę. Muszę pozmiejszać zdjęcia i wstawię wówczas w ten fotoalbum , czy jakos tak. 

Blondi, a czego ja mam się bać Skarbie? Do odwaznych wszak świat należy :d , a wokół przecież pełno ludzi :d , więc  sama nie byłam :d :d :d . To dopiero pierwszy etap zwiedzania Wiesbaden, przy kolejnym dłuzszym wolnym puszczę się ...głębiej w teren :d :d :d . Wczoraj jednak troszkę czasu brakło, bo te internaszjonalowy ;) koncert mnie poniosł.....czasowo :d:d :d .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Oj Blondasku, bo się rumienić zacznę :d :d :d jak nastolatka :d :d . Wiesz, piękno jest w nas. Jak ktoś jest optymistycznie nastawiony do świata i lubi ludzi, to juz jest pięknym człowiekiem. A jak jeszcze pięknie zyje i to życie jak cytrynkę wyciska, to juz jest po prostu super :d:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Blondi Oj Blondasku, bo się rumienić zacznę :d :d :d jak nastolatka :d :d . Wiesz, piękno jest w nas. Jak ktoś jest optymistycznie nastawiony do świata i lubi ludzi, to juz jest pięknym człowiekiem. A jak jeszcze pięknie zyje i to życie jak cytrynkę wyciska, to juz jest po prostu super :d:cmok:

Za to Ciebie loviu:cmok::serce: bo lubię takich ludzi,:oklaski: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dodzisława napisał:

Się pochwalam, że wczorajsze popołudnie spędziłam miło w jakże uroczym Wiesbaden. Zwiedzanie zaczęłam troszkę niekonwekcjonalnie, bo od shoppingu :d . Powodem tego stanu rzeczy był fakt, że tylko Einkaufszentrum pozwoliło mi na komfortowe parkowanie, bez stresu, że źle, że bez Parkszajnu ;) i takie tam. Przeleciałam zatem lotem błyskawicy przez owo centrum, rzucając okiem tu i tam i wyszłam na miasto :d . Przeurocze miasto, muszę to powiedzieć głośno. Kamienice, kamieniczki, cukierenki jak z epoki, koscioły, Ratusz i tak trafiłam na Internationales Sommerfest, a tam przepadłam po prostu pod urokiem muzyki, tanców i takich tam. Jak juz uszy i oczy nacieszyłam oraz duszę również, pojechałam zobaczyć Nerobergbahn z uroczą kolejką, ktora wiezie towarzystwo na gorę a tam juz piękna panorama Wiesbaden, winnice i te inne , oraz historyczna cerkiew. Droga do tej kolejki prowadzi przez uroczą aleję, po ktorej stronach ( w sumie tylko po prawej :d ) znajdują się przepiękne stare  wille. Po lewej zaś ogromny park, gdzie rownież cudne wille , prawie pałace :d . Tak zleciało kilka godzin i czas wracać było, ale w sumie niepotrzebnie się spieszyłam, bo tuż przy skręcie do Bad Schwalbach utknęłam w korku, spowodowanym wypadkiem samochodowym. Drogi tutaj są wąskie i kręte, więc ani ominąc, ani przejechać, no masakra jakaś. Lokalsi zakręcali i jakos objeżdzali, ja niestety nie, bo nie znam jeszcze miejscowych objazdów. Musowo zatem się zapoznać i jutro jadę na rekonesans, bo tak byc nie może. 

image.png

Miło poznać Lasencję :cmok::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hagia napisał:

Piękna fotka :) 

Dzień dobry,

gdyby zmniejszanie fotek było mi znane, też bym się chwaliła, a tak to podziwiam jak już zawitam w te progi. 

Miłego popołudnia :)

 

 

Hagia naucz się ,,plis, jak ja lubię czytać i oglądać, jak ludziska mają fajnie,,jak super wyglądają, wszystko co jest w pochwalijkach to takie pozytywne, piękne i dodam szczęsliwe,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff cały dzionek w Zentrum na szopingu  

Andżela opkupiona na jesienne mrozy, ja też se nie żałowałam i pulowar z kapturem zakupiłam z taszami' z obu stron coby mieć gdzie cygarete wsadzić , bluzeczkę i fajne leginsy do farby a co  

Teraz idę nynkać

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Uff cały dzionek w Zentrum na szopingu  

Andżela opkupiona na jesienne mrozy, ja też se nie żałowałam i pulowar z kapturem zakupiłam z taszami' z obu stron coby mieć gdzie cygarete wsadzić , bluzeczkę i fajne leginsy do farby a co  

Teraz idę nynkać

Fotografka a gdzie fotki? zapomniałaś? fotki z przymierzalni:szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się pochwalić, że mój plan z poskarżyjek wypalił w 100 %, czyli wykonałam zgodnie z zapowiedzią 75 % planów :oklaski: Zatem chwalę się, że chałupa wysprzątana, kasa uszczuplona, spotkanie z koleżanką odbyte, Diva dostała na obiad tylko pelkartofelki....i jest zajebaszczo :oklaski: Jak ja lubię realizować to, co zaplanowałam :haha: I koniec chwalby :szydera:

PS.....czasoprzestrzeń chyba się wystraszyła, bo Jakby z lekka czas szybciej płynie, a nawigacja pokazuje mniej kilometrów do przejechania niż poprzednio :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...