Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

na wakacje jeżdże zawsze z zoną,a na miejscu znajdujemy lokalnych przewodników i biura turystyczne,płacimy połowe mniej ,widzimy więcej i nie ma złych i przykrych doświadczeń:d

Mówię o czymś innym. O siedzeniu wieczorem przy kawie i pogaduchach. A w przypadku Turcji przy alkoholu. Kiedyś, z racji pracy, którą wykonywałam miałam bezpośredni kontakt z przedstawicielami różnych narodowości i to zmieniło mój sposób postrzegania wielu spraw.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

Mówię o czymś innym. O siedzeniu wieczorem przy kawie i pogaduchach. A w przypadku Turcji przy alkoholu. Kiedyś, z racji pracy, którą wykonywałam miałam bezpośredni kontakt z przedstawicielami różnych narodowości i to zmieniło mój sposób postrzegania wielu spraw.

w każdym muzułmańskim kraju ,moje pogaduchy były przy alkoholu,również z tubylcami,byłem na wycieczkach w obstawie karabinów maszynowych,jak i bez ochrony,rozmawiałem z ludzmi wielu kategorii i mój wniosek jest jeden ,są życzliwi i przyjaźni w 90 procentach,oprócz ekstremistów ,których u nas także nie brakuje

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alina 1 @maras1  każdy z nas inaczej spostrzega i inaczej widzi, inaczej zawieramy kontakty i pogaduchy , dla jednych są wszyscy przyjazni dla innych mniej, ludzkosć jest wszedzie jednakowa, czy to w Pl czy w De, czy w Turcji czy gdzie tam jeszcze, Także najważniejsze to sie dobrze bawić na urlopie, a kto i jaki ,,nie zwracać uwagi, glowy sobie nie zawracać,,pa spadam Dobranoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

w każdym muzułmańskim kraju ,moje pogaduchy były przy alkoholu,również z tubylcami,byłem na wycieczkach w obstawie karabinów maszynowych,jak i bez ochrony,rozmawiałem z ludzmi wielu kategorii i mój wniosek jest jeden ,są życzliwi i przyjaźni w 90 procentach,oprócz ekstremistów ,których u nas także nie brakuje

Ok. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Nie twierdzę, że nie są przyjaźni czy też życzliwi, ale czasem można się zdziwić, zwłaszcza gdy ten przyjazny Arab deklaruje, że według niego kobiety nie są ludźmi. Ot taki pierwszy z brzegu przykład. 

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marta B napisał:

Witam

Dziś się stało coś niesamowitego.Niemiecki Pfleger wykonał moją robotę czyli zmienił pościel i posłał łóżko .

Niemiec zrobil coś co nie należy do jego obowiązków.To cud prawdziwy:)

Miłego dnia wszystkim

 

Musi w oko mu wpadłaś albo co:)Tak w gratisie????Na bank cuś kce :)hihi hi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marta B napisał:

Witam

Dziś się stało coś niesamowitego.Niemiecki Pfleger wykonał moją robotę czyli zmienił pościel i posłał łóżko .

Niemiec zrobil coś co nie należy do jego obowiązków.To cud prawdziwy:)

Miłego dnia wszystkim

 

Miał tak zapisane , albo chłopakowi się chałupy pomyliły, albo jak pisze@foczka63 :haha: ,,,,,,, cuda jednak się zdarzają., jeden woli kawę wypić a drugi bety zmieniać, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwalę, wczoraj wyszukałam sobie Tablet Huawei MediaPad T5 10 WiFi 3/32GB (złoty) sobie kupilam,  od razu futerał,poszalalam,jak się będzie mi zle pisac to dokupię klawiaturkę ecri  z futerałem złotym za jedyne 300zł:szydera:  raz się żyje, :oklaski: kocham wydawać,,

huawei-tablet-t5-3gb-32gb-wifi-gold,40651476425_7.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ja też się pochwalę, wczoraj wyszukałam sobie Tablet Huawei MediaPad T5 10 WiFi 3/32GB (złoty) sobie :dkupilam,  od razu futerał,poszalalam,jak się będzie mi zle pisac to dokupię klawiaturkę ecri  z futerałem złotym za jedyne 300zł:szydera:  raz się żyje, :oklaski: kocham wydawać,,

huawei-tablet-t5-3gb-32gb-wifi-gold,40651476425_7.jpg

Koniecznie ecri ....dużo lepiej się wtedy pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Koniecznie ecri ....dużo lepiej się wtedy pisze

Tak Basiu ,,koniecznie ecri ,bo czarnego nie lubię:( dlatego tyle kosztuje,,jestem taki dziwak, ma być takie aby mi się podobało, Ty nie widzisz jaki ja mam teraz lakierowany laptop:szydera::oklaski: nic na to nie poradzę,już taka jestem i taka zostanę:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się pochwalić wczorajszą zdobyczą :haha: Zdjęcia niezbyt udane, ale ludzie z wyobraźnią dostrzegą to "coś", co ja dostrzegłam :haha:449604363_szafka1(2).thumb.jpg.639272881d286c5fbe86bafa99016ce4.jpg1747916569_szafka2(2).thumb.jpg.873ce45f6de0bcc84e8c5768336018c1.jpg

I dodam, że żadnych przetarć nie będzie....teraz jest to kolor orzecha, a dostanie kolor palisandru :tak2: Szybki są kryształowe, nieuszkodzone. Ta okrągła jest dodatkowo wypukła. Poprzedni właściciel zaopatrzył wnętrze w lustra i daje to mega wrażenie przestrzeni. Teraz tylko dowieźć do domku i znaleźć wolne miejsce na ścianie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 bardzo ciekawa, ,,:tak: a wiesz ,że ja już bym popsuła:szydera: ja już widzę w tą szafkę inaczej, 

Ale fajna ,musze przyznac ,że pierwszy raz takie cudko widzę,,na plecach ją przytargałaś? :szok: bo robi wrażenie raczej ciężkiego mebelka,,

Moje rączęta odczuły dotkliwie słodki ciężar :haha: Ciężka jak cholerka :haha:Ta wypukła szyba powinna być u góry, ale na spodzie są wystające elementy i mogłyby nie wytrzymać ciężaru i upaść, stąd trochę błędny obraz cudeńka mego :haha: Ale "dopasuję" do ściany i zobaczę jak będzie mi się bardziej podobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...