Skocz do zawartości

Pochwalijki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja z zawiści pożarłam czekoladę kawową :oklaski: I doopa też rośnie :haha:

No to witam w klubie!   Powiem Ci w zaufaniu, że dzięki tej doopie-to gębą nie jest taka wymarszczona.C'nie:haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

A ja zeżarłam polskie kabanosy ,,ostatnie już,,już nie powiem glośno co rośnie:przekleństwa:  ale na noc lecą cukierki :szydera: a potem dentysta :tak2:

Rzuć cukierki. Taniej wyjdzie niż dentysta. Właśnie jestem po leczeniu kanałowym i omal nie zeszłam na zawał gdy dane mi było za tę przyjemność zapłacić.  Dentysta skasował mnie na 900 pln. Dobrze, że nie mam więcej zębów do leczenia bo chyba musiałabym upadłość konsumencką ogłosić.:d

 

 

 

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

No bo pędziłaś jak petarda do nieba:szydera:

Poza tym serdecznie zapraszam. Będzie mi bardzo miło.

Na razie jestem w domu, ale w piątek wracam do Coburga i jeśli będzie taka możliwość to pewnie z czasem do Ciebie zawitam. Trochę te przesiadki mnie zniechęcają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

Na razie jestem w domu, ale w piątek wracam do Coburga i jeśli będzie taka możliwość to pewnie z czasem do Ciebie zawitam. Trochę te przesiadki mnie zniechęcają.

Możesz zostać u mnie na noc. Nie ma najmniejszego problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.08.2019 at 21:01, Blondi napisał:

A ja bym jeszcze raz pojechała do Turcji,,strasznie mi się podobało, te bary i żarcie i baseny i morze dwa kroki, ,dyskoteka przy morzu a potem schowana w piwnicy, żyć nie umierać,all inclusive pełną gębą, dlatego zazdraszczam trochę   @Alina 1 Turcji , niech jedzie ,zobaczy, :szydera:

Ja sobie też zazdraszczam, tym bardziej, że będzie to moja druga Turcja w tym roku. W ubiegłym roku też byłam i w przyszłym pojadę. Latam do Turcji z mniejszymi lub dłuższymi przerwami od dwudziestu lat. Tylko teraz do lepszych hoteli niż kiedyś.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.08.2019 at 21:06, NNNdanuta napisał:

Moja była, ale pojechała z koleżanką też blondynką  i doszło do tego, że poza hotel bały się wyjść :o

Czytając to co napisałś to mam wrażenie, że Twoja córka i ja jeździmy do zupełnie innej Turcji. Moja synowa jest też blondynką i naprawdę piękną kobietą, a w Turcji nigdy nie miała żadnych problemów nawet gdy była dwudziestoletnią dziewczyną. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alina 1 napisał:

Czytając to co napisałś to mam wrażenie, że Twoja córka i ja jeździmy do zupełnie innej Turcji. Moja synowa jest też blondynką i naprawdę piękną kobietą, a w Turcji nigdy nie miała żadnych problemów nawet gdy była dwudziestoletnią dziewczyną. 

zgadzam się z tobą,nigdy nie spotkało nas -mnie i moją rodzinę ,coś złego w krajach arabskich,wręcz przeciwnie byliśmy dopieszczani i rozpieszczani:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maras1 napisał:

zgadzam się z tobą,nigdy nie spotkało nas -mnie i moją rodzinę ,coś złego w krajach arabskich,wręcz przeciwnie byliśmy dopieszczani i rozpieszczani:dobrze:

Mnie również . Może nie tak dosłownie w tych krajach , aleee....tyle razy mijałam i mijam gdzieś na ulicach młodych  Arabów ....Turków też ....i żaden nawet nie próbował mnie zaczepiać . Zaznaczam , żem na blond ufarbowana . Może , tylko sąsiedzi Turcy , których widuję z tarasu to zahallują do mnie , machną mi ręką na powitanie ....całusa nią prześlą , ale to tylko jeden z synów - niemowa ....ale , żeby zaraz mnie ktoś napastował ...albo nawet próbował zgwałcić ?...NIGDY ....takie to moje zezowate szczęście ....buuuuuu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie również . Może nie tak dosłownie w tych krajach , aleee....tyle razy mijałam i mijam gdzieś na ulicach młodych  Arabów ....Turków też ....i żaden nawet nie próbował mnie zaczepiać . Zaznaczam , żem na blond ufarbowana . Może , tylko sąsiedzi Turcy , których widuję z tarasu to zahallują do mnie , machną mi ręką na powitanie ....całusa nią prześlą , ale to tylko jeden z synów - niemowa ....ale , żeby zaraz mnie ktoś napastował ...albo nawet próbował zgwałcić ?...NIGDY ....takie to moje zezowate szczęście ....buuuuuu xd

Skandal :szydera: A tyle się mówi o napastliwości panów z ciemniejszym odcieniem skóry :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...