Skocz do zawartości

Do narzekających opiekunek


Gość Anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, Łukasz napisał:

Gość Anno,zostaw w spokoju Blondi,jak chcesz to mogę Ci podać pierwszą z brzegu agencję? Zapisuj ,CJ Konik,podać Ci swój PESEL,imiona sąsiadów,numer buta,rozmiar kapelusza itd itd?                            A Gość ehhh ,Twoje komentarze są denne, lepiej podziel się swoimi doświadczeniami jako opiekunka albo opiekun.Wygadasz się,a inni forumowicze wyciągną z pewnością wiele ciekawych spostrzeżeń z , jak się domyślam,bogatego Twojego doświadczenia

 

images (3).jpg

napewno chodzi o rozmiar i numer i nazwę mojego biustonosza-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno, strasznie nudzicie się obydwie w tej agencji!!!

Jak wynika z postu,Ty nie masz zielonego pojęcia o tym, jakie czynności mogą wykonywać Haushaltshilfen in Privathaushalten mit pflegebeduerftigen Personen,  nie wiesz nawet o tym, że jest dokument w którym te dozwolone czynności są opisane. Piszesz bzdury na temat wyżywienia i zakwaterowania opiekunek w domach PDP, bo o tym też nie masz pojęcia!!!

Jesteś zwyczajną "zadymiarą"! To Ty się denerwujesz, my odpowiadamy i jeżeli ich treść Ci nie odpowiada, to ich nie czytaj i poszukaj innego forum!

Zostaw Blondi w spokoju Blondi w spokoju,  bo wyraźnie widać, że jesteś bardzo zazdrosna a nawet zawistna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Florcia napisał:

Anno, strasznie nudzicie się obydwie w tej agencji!!!

Jak wynika z postu,Ty nie masz zielonego pojęcia o tym, jakie czynności mogą wykonywać Haushaltshilfen in Privathaushalten mit pflegebeduerftigen Personen,  nie wiesz nawet o tym, że jest dokument w którym te dozwolone czynności są opisane. Piszesz bzdury na temat wyżywienia i zakwaterowania opiekunek w domach PDP, bo o tym też nie masz pojęcia!!!

Jesteś zwyczajną "zadymiarą"! To Ty się denerwujesz, my odpowiadamy i jeżeli ich treść Ci nie odpowiada, to ich nie czytaj i poszukaj innego forum!

Zostaw Blondi w spokoju Blondi w spokoju,  bo wyraźnie widać, że jesteś bardzo zazdrosna a nawet zawistna!

 

images (6).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łukasz napisał:

Gość Anno,zostaw w spokoju Blondi,jak chcesz to mogę Ci podać pierwszą z brzegu agencję? Zapisuj ,CJ Konik,podać Ci swój PESEL,imiona sąsiadów,numer buta,rozmiar kapelusza itd itd?                            A Gość ehhh ,Twoje komentarze są denne, lepiej podziel się swoimi doświadczeniami jako opiekunka albo opiekun.Wygadasz się,a inni forumowicze wyciągną z pewnością wiele ciekawych spostrzeżeń z , jak się domyślam,bogatego Twojego doświadczenia

i rozmiar swojego małego ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florcia no jesteś niemożliwa ,skąd go wytrzasnęłaś,jakie mam kochane dziewczynki na forum,czegoś sobie zarzyczysz to tak szperają ,że od razu podadzą na tacy,,chcesz to masz,,,ale jestem na takiej wiosce ,że bez GPS nawigacji kuń nie dojedzie,,,szkoda ,szkoda,,a sliczny jest i koń i rycerz,,,dzięki Florcia ,widzę ,że i Tobie moje marzenia się udzielają, to i dobrze ,wszyscy sobie możemy pomarzyć o czyms przyjemnym,,,:love::):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, to jest najlepszy rycerz, który przyniesie Ci wiadomość od księcia. Świetnie sobie radzi w każdym terenie i na pewno Ciebie znajdzie. Książę podarował mu najlepszego konia a GPS ma w swojej mądrej głowie...koń również:)

Szczęśliwej drogi do domu...odpoczywaj od wszystkich "Mądralińskich" i korzystaj z pięknego lata:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki @Florcia i @adamos1 ,ale do szczęscia będzie mi brakowało i tego księcia i kunia-hahha więc tak szybko się mnie nie pozbędziecie,,,wrócę napewno,,,,ale jeszcze jestem i jeszcze jak czas pozwoli to trochę tutaj naszumię jeszcze,,,Florcia no to czekam na te wiadomości od księcia, jak  on taki wszechstronnie uzdolniony i mądry to napewno trafi ,,,do mnie, do tej wioski,,,

opiekunki narzekają na brak wiadomości od księcia,,,to są poważne problemy opiekunek będących na odludziu,,,hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

opiekunki narzekają na brak wiadomości od księcia,,,to są poważne problemy opiekunek będących na odludziu,,,hahahhaha

...hahaha...hahaha

:hahaha::hahaha::hahaha:...i to jest odpowiedni post na temat "narzekających opiekunek" i niech będzie puentą tego tematu...hahaha:love::):love:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tu takie emocje negatywne? Anna poruszyła temat, o którym głośno się nie mówi, bo nikomu to nie jest na rękę. Rodziny pdp wymagają doświadczenia w opiece a agencje wysyłają bez niego i potem okazuje się, że zadanie przerosło opiekunkę. Ja też uważam, że dzisiaj jedzie każdy kto chce zarobić i liczy na to, że jakoś to będzie a to nie jest praca w produkcji. Na każdym zleceniu jest żywy człowiek i trzeba wiedzieć jak się nim opiekować. Praca ze staruszkami schorowanymi to nic przyjemnego i trzeba mieć dystans i być przygotowanym na niemiłe obowiązki. Jestem tu od dawna choć mało się udzielam, ale dziwi mnie, że jeszcze starsi wyjadacze nie rozumieją, że ludzie różnie myślą i trzeba się z tego cieszyć, bo świat jest zbudowany na różnicach, co czyni go zaskakującym i pięknym. Gdyby ludzie myśleli podobnie to ludzkość by się  nie rozwijała. Pozdrawiam ciepło! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie nakrecajmy tematu ,bo to nie ma sensu ,kazdy ma swoje zdanie a czy słuszne to ,kazdy przekonuje się na własnej skórze.,dotyczy to i mnie.

12 godzin temu, FrauMiau napisał:

Dlaczego tu takie emocje negatywne? Anna poruszyła temat, o którym głośno się nie mówi, bo nikomu to nie jest na rękę. Rodziny pdp wymagają doświadczenia w opiece a agencje wysyłają bez niego i potem okazuje się, że zadanie przerosło opiekunkę. Ja też uważam, że dzisiaj jedzie każdy kto chce zarobić i liczy na to, że jakoś to będzie a to nie jest praca w produkcji. Na każdym zleceniu jest żywy człowiek i trzeba wiedzieć jak się nim opiekować. Praca ze staruszkami schorowanymi to nic przyjemnego i trzeba mieć dystans i być przygotowanym na niemiłe obowiązki. Jestem tu od dawna choć mało się udzielam, ale dziwi mnie, że jeszcze starsi wyjadacze nie rozumieją, że ludzie różnie myślą i trzeba się z tego cieszyć, bo świat jest zbudowany na różnicach, co czyni go zaskakującym i pięknym. Gdyby ludzie myśleli podobnie to ludzkość by się  nie rozwijała. Pozdrawiam ciepło! 

świat jest zbudowany na różnicach i przez to jest piekny,czyli każdy z nas jest trochę egoistą ,bo chce przeforsować swoje,dotyczy i to mnie ,bo nieraz na tym się przyłapuje ,chociaż staram się nad tym panować,ale jesteśmy wszyscy tylko ludzmi i wybaczajmy sobie.Musimy dostrzegać nie tylko negatywy ,ale i pozytywy.Takimi bądzmy.ŁADNIE to w koncówce ujełaś-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą.:)

Mądrość zależy od trzech rzeczy: osobowości, wiedzy, samokontroli.

Najmądrzej­szy jest, który wie cze­go nie wie. 

Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu, ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoja racje i kazdego trzeba wysluchac a my jestesmy tylko ludzmi i narzekanie jest w naszej naturce,chyba sie tak lepiej nam z tym zyje bo jak by wszystko bylo najlepsze to i slonce by swiecilo wtedy za mocno hahahhahahh tez bysmy narzekali Anno czy sie pracuje w opiece czy w biedronce czy jest sie prezesem czy sekretarka itd wszyscy narzekaja.Ja tez jestem pielegniarka i tez pracuje juz kupe lat i narzekalam wielokrotnie z roznach powodow a to ze rodzina nie mila ,z nudow ,z przepracowania itd.Pewnie ,ze szacunek do innych musi byc i praca jest odpowiedzialna ,masz racje ze jak sie z zegarkiem na reku pracuje to i tak zamkniemy sie w normalnych warunkach w 6 h nie mowie o ekstremalnych przypadkach.Wiadomo ze 24h opieka nie oznacza 24h pracy bo nie ma takiej osoby ,ktora by to wytrzymala .Mysle ,ze rozlaka tak miesza w glowie ,ze sie czlowiek musi wygadac pewnie ,ze mozna isc za 1200 zl do biedronki -ale tam tez bedziemy narzekac hahhaha bledne kolo .Ludzie pisza zle o Agencjach bo sie sparzyli zawsze w stadzie znajdzie sie czarna owca i takich na polskim rynku pewnie pare jest,i Agencje narzekaja na zle opiekunki tych tez jest sporo.Ja osobiscie na czarno nie pojade bo za duze ryzyko juz raz bylam i 2 miesiace pacowalam za dziekuje mozecie sie smiac i mowic glupia po tygodniu mogla spadac no moglam ale rodzina byla fajna i tak mnie przeciagneli  bylo minelo .Wiadomo,ze i Agencje sie staraja o pracownikow ale mysle ze to jest normalna kolej zeczy posrednik szuka klijeta wspolpracuje z Polska agencja ktora daje mu pracownika i wiem ze z tym sie wiaza koszty i kazdy chce zarobic a po czterech literach dostaje ten ostatni ale tak jest wszedzie i w biedronce i w biurze i w szpitalu . Jak by w Polsce bylo dobrze i dobre warunki pracy a nie nowe koscioly i modlitwy to nikt by nie wyjezdzal.Ale nie zanosi sie na to wiec bedziemy dalej wyjezdzac i narzekac .Pozdrawiam wszystkich tych narzekajacych i zadowolonych z zycia:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spotkałam opiekunkę i każda babcia to suka i chytra i jędza itd,,,narzekania nie było konca i powiem Wam jedno -to jest jedno wielkie przeciwienstwo mnie,,,,słuchając jej ,mnie zatkało,,,ale się tak opisała jaka to ona pielęgniarka itd, jaka to ona pracowita i pomocna i  jeszcze mało tego ,opowiedziała mi jak kombinowała i okradała,,,brak słów-to juz była 2 czy 3 jaką spotkałam z takimi opowieściami,,,wszystko na ten temat-taka osoba dla mnie jest nikim,,,,i taka osoba nigdy nie powinna pracować w opiece,

a teraz jest moja zmienniczką,,,może nie zmienniczką ,bo już tam chyba nie wrócę,ale kto wie? 

życie pokaże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...