Skocz do zawartości

Do narzekających opiekunek


Gość Anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy. Możecie po mnie jeździć, ale muszę niektórym z nas coś uświadomić,  bo niejednej przydałby się taki kubeł zimnej wody wylać. Jeżdżę do de już 9 lat i jak słucham was często dużo młodsze koleżanki w czasie drogi to nie wierzę własnym uszom. Ja już pomijam, że jesteście wulgarne i brzydzicie się swoich podopiecznych, ale wy tylko narzekacie. Ja w agencji zaczynałam od 800 euro i miałam 1 podopiecznego z transferem. W pl pracowałam jako pielęgniarka więc znałam wszystkie możliwe przypadki geriatryczne a takie pieniądze były nieosiągalne mimo, że na oddziale leżało 37 pacjentów.. Wszyscy wiemy, że to nie jest łatwa praca i często niewdzięczna, bo i trudno oczekiwać wdzięczności przy poważniejszych schorzeniach psychicznych. Chciałybyście jeździć do towarzystwa mało robić i zarabiać 1300, ale to chyba do innej rubryki bardziej towarzyskiej powinnyście się przenieść. Przy takim nastawieniu nie będziecie zadowolone z żadnej pracy, bo miejsc do towarzystwa wiele nie ma. Przecież na boga jeżeli pdp zatrudnia opiekunkę to znaczy, że sobie sam nie radzi i są to poważne schorzenia, bo Niemcy tak jak Polacy rozrzutni to nie są i zazwyczaj zgłaszają się do agencji, gdy sobie nie radzą sami lub nie radzi sobie już ich rodzina. Przecież nikt nie zatrudni opiekunki do robienia herbaty ludzie. To ja jako dyplomowana pielęgniarka mogłabym stroić fochy, że nie jestem od szyb, ale ja mam wyręczać dziadka, który dotąd te okna mył, mył schody, wycierał kurze i odgarniał śnieg. Co wy tam kobity chcecie robić? Nikt wam nie powiedział, że to ciężka praca? Ktoś was okłamał, że zmiana pieluch jest łatwa i ciekawa? Obrzydzenie? To po co jeździcie? Przestańcie ośmieszać siebie i nas Polki, bo was się słuchać nie da. Wy nie lubicie starszych ludzi ani tej pracy wy lubicie tylko euro. Wiem, że z takim nastawienie to was przybywa, ale mam nadzieję, że się wykruszycie. Jedna napisała, że dziadek ma problemy z flegmą i doprowadza ją do wymiotów i ucieka gdzie indziej. Obrażacie ciężko pracujące opiekunki, które szanują swoich podopiecznych i swoją pracę. Ja mam już dość czytania że za mało zarabiamy że agencje to złodzieje. To niektóre z nas oszukują wyrażając gotowość do wyjazdu. Jesteście nieprzygotowane do tego zawodu i jesteście leniami. Piszecie, że wy nie jesteście pomoc domowa tylko medyczna. A jakie macie kwalifikacje? Macie dyplom czy wykształcenie medyczne? To o czym wy w ogóle piszecie? Powiem tylko tyle, że swoją obecną pdp zastałam z odleżynami w opłakanym stanie a w szafkach kuchennych leżały sterty zupek w proszku a w lodówce zamrożone gotowce. Takie osoby powinny być eliminowane z tego zawodu raz na zawsze. Za dużo widziałam i przeszłam, by wierzyć w te wasze problemy i ciągłe narzekania. 

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy  Ja będę pierwsza w takim razie i napiszę, że zarabiam obecnie 1250€ i JESTEM ZADOWOLONA ze swojej pracy i wiem, że jest nas większość, ale najbardziej krzyczą ci co mają najmniej do powiedzenia o tym zawodzie.

Zadowolenia z pracy! Anna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale referat szczeliła -tylko dla kogo? jest tutaj dużo racji ale bez przesady ,,jak gosc Anna jest taka dobra to niech i będzie dalej taka super i niech się cieszy ,bo my też się cieszymy i z zarobku i z pracy ,i moge powiedziec że ja po 1,5 roku mam 1250 i też jestem zadowolona ,,,kto jest nie zadowolony to jest ,ale chyba nie na tym forum,,chyba pomylilas Anno fora,,,,każdy pisze swoje spostrzeżenia i jeden ma  cofki na flegmę a inny nie i tego się nie nauczysz ani nie zmienisz człowieka,,wychwaliłas się tutaj pod niebiosa ,chciałaś swoje zdanie nam przekazać to przekazałaś,,ale nic nowego się tak na prawdę nie dowiedziałam,,bo to jakie są opiekunki to sama wiem dobrze ,,ale tego nie zmienisz i będą dalej takie nie dobre i krzywdzące PDP ,ale ja na to nie mam wpływu i nie chcę nawet niczego zmieniac -bo to i tak nic nie zmieni,,,a ,że ktoś pisze ,że mało zarabia to i ma rację ,za 800 euro bym też dupy swojej nie ruszyła do pracy do DE,,,,po to są fora aby nie jedną i drugiego uświadomić ,jak wlaśnie agencje okradają i się nie dac, tak czytam i mysłę po czyjej Ty jesteś stronie ,,opiekunki ble ble -tylko Ty jesteś ta porządna i agencje są super kochane i bardzo dobre,,,,wpadlaś tutaj namieszac swoją wygórowaną osobą ,,na pewno wszyscy są z Ciebie nie samowicie zadowoleni i bądz w tej świadomości i życzę ci podwyżki bo 1250 euro po 9 latach??? to cholernie mało!!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to ciekawe ja nie znając jezyka9 lat temu zaczynałem od 1500€ moge to udokumentować a mało tego na tej steli byłem około 2 lata,teraz dzwoniąc dla picu do Agencji paniusia zaoferowała mi 850€  ,tylko skwitowałem to uśmiechem  ,czy Anno poszłabyś za te pieniadze robić ?Wybacz ,jezeli ma się nóż na gardle może tak ,ale nie w normalnej sytuacji.Srodowisko opiekunek  jest różne jak w kazdej branży ,bo to nie kwestia szkoły co raczyłaś zaznaczyć  a kultury osobistej zresztą obecny Rząd to pokazuje.Na pewno jest dużo prawdy w tym co napisałaś ,ale nie do końca .Czy Twoim zdaniem bedąc na wygnaniu pracując tu za 1250€  za 24 godziny to jest dużo? z dala od rodziny ,dzieci ,ojca ,matki ,męża ? chyba ,że jesteś osobą samotną ,to jest inny temat.Wiecej obiektywizmu Anno.Obecnie też mam jak w Raju ,żeby Cię zadowolić ,ale pracuje poza Agencją  nie na czarno .

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna-------

Adam Hendzel ·

oto jedna z moich wypowiedzi wczorajszych na innym portalu ,gdzie jedna z Pań-będącą opiekunką bardzo negatywnie wypowiedziała się o tym środowisku---oto co napisałem-------

w opisie jest dużo prawdy ,ale pokazane są tutaj złe strony ,jezdzę przez 9 lat i nie byłem na 30 stelach a Pani Marta przez 4 lata zaliczyła 30 ,też coś to mówi,czy miała pecha i trafiała na takie sytuacje?Byłem u ludzii na dobrym poziomie kulturalnym jak i u ludzi prostych.Uczucia mieszane,ale ktoś kto miał kulture osobistą -wrodzoną ,zachowywał się w sposób przyzwoity.Nie spałem po piwnicach ,czy bądz gdzie indziej ,co by wskazywało ,że jestem II kategorią,chociąż były nieraz brzydkie zachowania ,ale to nie wynikało z pogardy do pracy dla cudzoziemca a z tepoty danego człowieka ,tak jest i w Polsce.Pieniadz najczęsciej z człowieka robi despotą ,ale człowieka o niskim ilorazie inteligencji,tak jest i w Polsce.Długi temat i skomplikowany a dodam ,że Agencje polskie jeszcze do tego dokładały swoją "cegiełke" i robią to dalej.(nie wszystkie) a więc my Polacy jesteśmy winni tej sytuacji.,nie Niemcy!    -----   Głównie tu chodziło o rodziny niemieckie ,ale to wszystko ma jedno żródło!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Anna napisał:

Witajcie wszyscy. Możecie po mnie jeździć, ale muszę niektórym z nas coś uświadomić,  bo niejednej przydałby się taki kubeł zimnej wody wylać. Jeżdżę do de już 9 lat i jak słucham was często dużo młodsze koleżanki w czasie drogi to nie wierzę własnym uszom. Ja już pomijam, że jesteście wulgarne i brzydzicie się swoich podopiecznych, ale wy tylko narzekacie. Ja w agencji zaczynałam od 800 euro i miałam 1 podopiecznego z transferem. W pl pracowałam jako pielęgniarka więc znałam wszystkie możliwe przypadki geriatryczne a takie pieniądze były nieosiągalne mimo, że na oddziale leżało 37 pacjentów.. Wszyscy wiemy, że to nie jest łatwa praca i często niewdzięczna, bo i trudno oczekiwać wdzięczności przy poważniejszych schorzeniach psychicznych. Chciałybyście jeździć do towarzystwa mało robić i zarabiać 1300, ale to chyba do innej rubryki bardziej towarzyskiej powinnyście się przenieść. Przy takim nastawieniu nie będziecie zadowolone z żadnej pracy, bo miejsc do towarzystwa wiele nie ma. Przecież na boga jeżeli pdp zatrudnia opiekunkę to znaczy, że sobie sam nie radzi i są to poważne schorzenia, bo Niemcy tak jak Polacy rozrzutni to nie są i zazwyczaj zgłaszają się do agencji, gdy sobie nie radzą sami lub nie radzi sobie już ich rodzina. Przecież nikt nie zatrudni opiekunki do robienia herbaty ludzie. To ja jako dyplomowana pielęgniarka mogłabym stroić fochy, że nie jestem od szyb, ale ja mam wyręczać dziadka, który dotąd te okna mył, mył schody, wycierał kurze i odgarniał śnieg. Co wy tam kobity chcecie robić? Nikt wam nie powiedział, że to ciężka praca? Ktoś was okłamał, że zmiana pieluch jest łatwa i ciekawa? Obrzydzenie? To po co jeździcie? Przestańcie ośmieszać siebie i nas Polki, bo was się słuchać nie da. Wy nie lubicie starszych ludzi ani tej pracy wy lubicie tylko euro. Wiem, że z takim nastawienie to was przybywa, ale mam nadzieję, że się wykruszycie. Jedna napisała, że dziadek ma problemy z flegmą i doprowadza ją do wymiotów i ucieka gdzie indziej. Obrażacie ciężko pracujące opiekunki, które szanują swoich podopiecznych i swoją pracę. Ja mam już dość czytania że za mało zarabiamy że agencje to złodzieje. To niektóre z nas oszukują wyrażając gotowość do wyjazdu. Jesteście nieprzygotowane do tego zawodu i jesteście leniami. Piszecie, że wy nie jesteście pomoc domowa tylko medyczna. A jakie macie kwalifikacje? Macie dyplom czy wykształcenie medyczne? To o czym wy w ogóle piszecie? Powiem tylko tyle, że swoją obecną pdp zastałam z odleżynami w opłakanym stanie a w szafkach kuchennych leżały sterty zupek w proszku a w lodówce zamrożone gotowce. Takie osoby powinny być eliminowane z tego zawodu raz na zawsze. Za dużo widziałam i przeszłam, by wierzyć w te wasze problemy i ciągłe narzekania. 

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z pracy  Ja będę pierwsza w takim razie i napiszę, że zarabiam obecnie 1250€ i JESTEM ZADOWOLONA ze swojej pracy i wiem, że jest nas większość, ale najbardziej krzyczą ci co mają najmniej do powiedzenia o tym zawodzie.

Zadowolenia z pracy! Anna. 

No tak !! weszłas tu anonimowo? nie miałas odwagi odpowiedzieć danym opiekunkom, na facebook!! .. ja doskonale wiem jak postępują pielegniarki z chorymi na demencje itd wiesz co !! wiążą pasami w łóżku żeby im nie obsrał i wymazał ścian ,kontaktów , podłogi itd ..Dopiero zaczełaś swoją karierę ??  :( może dobrze Ci się trafiło... lepiej nie pyskuj tylko podziel się swoim doświadczeniem! Szczerze Ci powiem ,że bez dyplomu mam duzo wiecej od Ciebie!! a referencje i doswiadczenie mam takie ,że chyba mnie nie dogonisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti a ja sobie nie życzę czytania bez zrozumienia. Pisałam do tych co tak robią. 

Tak pomyliłam forum bo tu jest to samo co wszędzie czyli narzekanie. Agencje oszukują Bondi? Które i jak? Masz to na piśmie z wyrokiem? Napisz to pod swoim imieniem i nazwiskiem, że agencja taka i taka oszukuje. Odważysz się? Wygrasz w sądzie? Takie bajki to ja omijam szeroki łukiem po tym jak zmieniłam jedną tak napraną opiekunkę, że odwozili ją karetką i pewnie napisała tydzień później, że ją oszukali, bo nie wypłacili pieniędzy. Ja przerobiłam  4 pośredników i nikt mnie nie oszukał. Ja tak myślę, że gdyby agencje zamknęły się na rok czasu to wtedy przestałybyście mówić te swoje bzdury mając widmo polskich zarobków. 

I jakie pracowanie 24h kogo wy oszukujecie? Włączcie sobie zegarki ze swoim czasem pracy to wam wyjdzie góra z 5,6 godzin. Kogo czarujecie same siebie czy mnie z doświadczeniem. Pewnie napiszecie, że mieszkacie u pdp i jesteście w gotowości ale już nie dodacie, że dzięki temu nie płacicie na wyżywienie i spanie. A tak kochane jest w każdym innym zawodzie w de, gdzie Polacy muszą jeść za swoje i płacić za pokój. Czy tak nie jest?

Adamos dotknął problemu z rodzinami i taka jest prawda, że kluczową rolę odgrywa podopieczny i jego rodzina. Jak się dobrze trafi to wszystko inne nie ma znaczenia czego wam i sobie życzę.

Czytałam wasze posty i fajni z was ludzie, ale w tym temacie się nie zgadzamy. Pozdrawiam. Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna, myślę dokładnie tak jak ty, te narzekające, skoro takie otrzaskane z DE to czemu pracują przez agencję? czemu nie pójda na "swoje"? czemu tak krzycza, ze agencje oszukują? w prawda jest właśnie taka jak piszesz: nie narobić się a zarobić, robić problem z byle g...na. np. nie przetrę kilku okien jak mi nie zapłacą dodatkowo, nie zamiotę podórka bo nie mój obowiązek, nie odrzucę kilkunastu metrów śniegu itd. no i oczywiście kwestia trakotowania PDP, wyklinanie, brak delikatności, taktu.....szkoda pisać, jest tak jak napisałaś Anno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość ehhh i Gość Anna,jak powiedziała Doti,nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. W DE pracują setki,jak nie więcej,opiekunek i opiekunów z Polski. Jak w każdej społeczności zawodowej ,i u nas znajdują się osoby,dla których liczy się tylko kaska.I nie liczy się troska o podopiecznego,los którego rodzina powierzyła w nasze ręce. Również znam osoby,które nie powinny pracować w charakterze opiekuna osób starszych. Ale proszę, nie obrażajcie bynajmniej tych aktywnych na tym forum. Każda z opiekunek ,jak i każdy z opiekunów,wkłada dużo serca,poświęcenia w to,co robi. Każdy z nas zna zakres swoich obowiązków ,w tym pielęgnacyjnych. Jeśli piszesz Anno negatywnie o opiekunkach,że jakieś są wulgarne,to spersonalizuj takich opiekunów i tam ślij listy.. Z pewnością pomyliłaś fora,a na koniec słów kilka o Tobie.Jeżeli masz taki staż w DE,dyplom i podejrzewam,że niemiecki na bardzo dobrym poziomie,to dlaczego się nie rozwijasz? Placówki medyczne w DE poszukują personelu kwalifikowanego do pracy przy osobach starszych. Satysfakcja z pracy murowana ,no i zarobki dużo wyższe,co pozwoli zapewnić Ci godziwą emeryturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Gość Anna napisał:
3 minuty temu, Łukasz napisał:

 

 

Gość ehhh i Gość Anna,jak powiedziała Doti,nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. W DE pracują setki,jak nie więcej,opiekunek i opiekunów z Polski. Jak w każdej społeczności zawodowej ,i u nas znajdują się osoby,dla których liczy się tylko kaska.I nie liczy się troska o podopiecznego,los którego rodzina powierzyła w nasze ręce. Również znam osoby,które nie powinny pracować w charakterze opiekuna osób starszych. Ale proszę, nie obrażajcie bynajmniej tych aktywnych na tym forum. Każda z opiekunek ,jak i każdy z opiekunów,wkłada dużo serca,poświęcenia w to,co robi. Każdy z nas zna zakres swoich obowiązków ,w tym pielęgnacyjnych. Jeśli piszesz Anno negatywnie o opiekunkach,że jakieś są wulgarne,to spersonalizuj takich opiekunów i tam ślij listy.. Z pewnością pomyliłaś fora,a na koniec słów kilka o Tobie.Jeżeli masz taki staż w DE,dyplom i podejrzewam,że niemiecki na bardzo dobrym poziomie,to dlaczego się nie rozwijasz? Placówki medyczne w DE poszukują personelu kwalifikowanego do pracy przy osobach starszych. Satysfakcja z pracy murowana ,no i zarobki dużo wyższe,co pozwoli zapewnić Ci godziwą emeryturę.

 

@Łukasz brawo! a wiesz co ja myślę:, ta Pani lub Pan "ehh tojedna z Agencji!! A więc gościa ehh zapraszam do mycia okien i sprzatania podwórka :( Ja mam wspaniała rodzinkę mojej PDP i właśnie "ONI" czyli Rodzina pdp bardzo mnie doceniaja i wiedzą ile czasu cz uwania nie tylko pracy wymaga moja PDP !! :hahaha:Obserwuje jedną z Agencji i zawsze w ofercie m.in jest mycie okien haha tylko tam byłam 10 dni .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz--cytuje----"Z pewnością pomyliłaś fora,a na koniec słów kilka o Tobie.Jeżeli masz taki staż w DE,dyplom i podejrzewam,że niemiecki na bardzo dobrym poziomie,to dlaczego się nie rozwijasz? Placówki medyczne w DE poszukują personelu kwalifikowanego do pracy przy osobach starszych. Satysfakcja z pracy murowana ,no i zarobki dużo wyższe,co pozwoli zapewnić Ci godziwą emeryturę...._"rozwinąłeś temat ,bo to też miałem napisać ,pewnie nikt święty nie jest ,ale do kogo ta pretensja ,tylko do naszych rządzących ,że coraz wiecej ludzi wyjeżdza za chlebem.Druga sprawa o ile się orientuje  w Polsce też jest zapotrzebowanie na personel medyczny a Ty Anno po dyplomie i tułasz się jako opiekunka i wylewasz żale na innych?Nie" znalazłaś" sie  w Polsce ,nie zrealizowałaś się i w Niemczech i wylewasz żale jak Łukasz napisał nie pod tym adresem.Napisz  do tych co są odpowiedzialni za ten stan rzeczy,to wszystko są frustracje  osób ,które nie mając  co włożyć do garnka i wyjeżdzają za chlebem ,nie wszystkim psychika wytrzymuje ,stąd picia na stelach itd.,ale nie robi to całe środowisko.Tym powinien zająć się Rząd  a nie modleniem się i obchodzeniem co dzień jakiś rocznic.Nie chce rozwijać tematu  bo i klerowi by się oberwało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ,kowalem losu jest każdy sobie sam ,jak śpiewa Irena Santor,ale Państwo jest po to by pracować nad tym problem,Niemcy też są rozsiani po świecie ,ale nie dlatego ,że nie mają co włożyć do garnka i tu jest różnica.Obecni rządzący mówią --koniec z państwem opiekuńczym,jak to było za komuny,ale czy to prawda?Gierek przez 10 lat postawił Polske na "nogi" a teraz ludzie  zaślepieni itd. rozwalili to wszystko co zostało wybudowane o ideologi nie wspominam ,bo to inny temat,ale zaślepienie,chęć zysku i nienawiść tak poszła daleko,że to co komunistyczne zniszczyć  i to trwa do dzisiaj ,stąd miliony polaków tuła się za chlebem.Około 150 tys.opiekunów pracuje w Niemczech ,to jest potężna armia,nie wszyscy są ze stali ,nie wszyscy są inteligentni  itd.stąd  z zachowaniem tych ludzi bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Powiem tylko tyle, że swoją obecną pdp zastałam z odleżynami w opłakanym stanie a w szafkach kuchennych leżały sterty zupek w proszku a w lodówce zamrożone gotowce. Takie osoby powinny być eliminowane z tego zawodu raz na zawsze. Za dużo widziałam i przeszłam, by wierzyć w te wasze problemy i ciągłe narzekania. 

Anno, jak zareagowałaś na to, co zastałaś? Co zrobiłaś, jak wyeliminowałaś złą opiekunkę?

Czy może tak się umówiłaś z drugim gościem ehhh, że wpadniecie na nasze forum i spróbujecie je "rozwalić", bo tutaj jest miło i spokojnie a taki klimat wam nie odpowiada? To wypiszcie się z forum NATYCHMIAST!!!

Zarejestrowałaś się na forum, żeby nam o tym powiedzieć? Szkoda Twojej fatygi, bo prawie wszyscy na tym forum mają wiedzę na ten temat, popartą głównie własnym doświadczeniem.

A może masz jakiś problemy zdrowotne, może powinnaś pójść do specjalisty?! Pewnie myślisz, że opiekunki, to samo złooooooo!!! Prawdopodobnie pracujesz dla agencji...w agencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się denerwujecie? Jak napiszę dobrze o agencji to jestem z agencji, jak napiszę źle o opiekunkach to jestem z agencji czyli mam biadolić, oczerniać agencje i płakać nad swoim losem. Rozumiem, że na tym forum to jedyna opcja. Przyszłam napisałam co mi leży na sercu i jestem zakrzyczana. Gdybyście popracowali tyle co ja na geriatrii to wtedy inaczej byście mówili. Kiedyś myślałam o własnej agencji,kameralnej na 30 opiekunek. Marzyły mi się wyłącznie sprawdzone oferty, ale jak widzę co się dzieje to mnie by też zwyzywano od oszustek, bo przecież agencja dostaje 2500€ a mnie płacą 1200. A nie przyszło wam do głowy to co kiedyś mówił mi pdp. On nie chce zatrudniać opiekunek bo to za dużo roboty papierkowej. On woli rozmawiać z niemiecką agencją i nic więcej go nie interesuje, bo on się kłócić i martwić o wszystko nie będzie i to samo dotyczy niemieckich agencji, które nie chcą zatrudniać opiekunek i od tego mają polskie firmy, które muszą wszystko załatwić i to one są zawsze złe a tamci mają czyste ręce.

Blondi nie uciekaj!!! Podaj nazwy tych oszustów pod swoim nazwiskiem czy wolisz kryć złodziei. Działasz jak jedna z partii - oczernić, ale dowodów nie przedstawić. Słabe to.

Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Łukasz napisał:

Anna wydaje mi się ,że o to właśnie Ci chodziło aby wywołać dyskusję ,można by dopisać pod postem i '' życzę licznych oburzeń''Na każdym kroku piszesz jaka to Ty doświadczona bo geriatria bo coś tam coś tam ,jak na mnie to nie robi wrażenia.Może powinno powstać forum pt''dla narzekających opiekunek'' i to tam mogłabyś mieć odpowiednią publikę na Twoje przemądrzałe wpisy.

 

Edytowane przez Doti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Dlaczego się denerwujecie? Jak napiszę dobrze o agencji to jestem z agencji, jak napiszę źle o opiekunkach to jestem z agencji czyli mam biadolić, oczerniać agencje i płakać nad swoim losem. Rozumiem, że na tym forum to jedyna opcja. Przyszłam napisałam co mi leży na sercu i jestem zakrzyczana. Gdybyście popracowali tyle co ja na geriatrii to wtedy inaczej byście mówili. Kiedyś myślałam o własnej agencji,kameralnej na 30 opiekunek. Marzyły mi się wyłącznie sprawdzone oferty, ale jak widzę co się dzieje to mnie by też zwyzywano od oszustek, bo przecież agencja dostaje 2500€ a mnie płacą 1200. A nie przyszło wam do głowy to co kiedyś mówił mi pdp. On nie chce zatrudniać opiekunek bo to za dużo roboty papierkowej. On woli rozmawiać z niemiecką agencją i nic więcej go nie interesuje, bo on się kłócić i martwić o wszystko nie będzie i to samo dotyczy niemieckich agencji, które nie chcą zatrudniać opiekunek i od tego mają polskie firmy, które muszą wszystko załatwić i to one są zawsze złe a tamci mają czyste ręce.

Blondi nie uciekaj!!! Podaj nazwy tych oszustów pod swoim nazwiskiem czy wolisz kryć złodziei. Działasz jak jedna z partii - oczernić, ale dowodów nie przedstawić. Słabe to.

Anna

Anno ,już dosyć napisałem na ten temat ,Kochana ,są Agencje z prawdziwego zdarzenia  a są które robią opiekunów delikatnie mówiac w "w balona" są opiekunowie tacy i tacy o tym każdy wie i tak jest od "góry" po "dół" i po co sobie nerwy psuć ,Ty ani ja tego nie zmienimy.Rzecz jasna można o tym pisać,ale należy spostrzegać problem szerzej.Dlaczego była I i II Wojna Światowa -wina tylko Niemców? Nie.Jedz do Austrii w każdej knajpce są "dupne" krzyże i co z tego ? mordowali równo! gdzie był kościół ? jaką wiare im wstrzepił? dotyczy to nie tylko KK ale i prawosławia i innych religii,tak jest wszędzie,trzeba widzieć nie tylko skutki ,ale żródło  tych działań i zachowań .Czy my musimy tułać sie po świecie ? jak "owce bez pasterza" tak wygląda teraz Polska po 26 latach obalenia systemu totalitarnego.Tak było i za sanacji.Czy w Polsce nie ma inteligentnych ludzi? są! ale ich nie wybiera kler!Rządzi ciemnota i fanatyzm i dopóki kler w Polsce bedzie miał coś do powiedzenia ,bedzie żle  a Polacy bedą parobkami! nie tylko w Polsce ,ale i na świecie.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Anna napisał:

Dlaczego się denerwujecie? Jak napiszę dobrze o agencji to jestem z agencji, jak napiszę źle o opiekunkach to jestem z agencji czyli mam biadolić, oczerniać agencje i płakać nad swoim losem. Rozumiem, że na tym forum to jedyna opcja. Przyszłam napisałam co mi leży na sercu i jestem zakrzyczana. Gdybyście popracowali tyle co ja na geriatrii to wtedy inaczej byście mówili. Kiedyś myślałam o własnej agencji,kameralnej na 30 opiekunek. Marzyły mi się wyłącznie sprawdzone oferty, ale jak widzę co się dzieje to mnie by też zwyzywano od oszustek, bo przecież agencja dostaje 2500€ a mnie płacą 1200. A nie przyszło wam do głowy to co kiedyś mówił mi pdp. On nie chce zatrudniać opiekunek bo to za dużo roboty papierkowej. On woli rozmawiać z niemiecką agencją i nic więcej go nie interesuje, bo on się kłócić i martwić o wszystko nie będzie i to samo dotyczy niemieckich agencji, które nie chcą zatrudniać opiekunek i od tego mają polskie firmy, które muszą wszystko załatwić i to one są zawsze złe a tamci mają czyste ręce.

Blondi nie uciekaj!!! Podaj nazwy tych oszustów pod swoim nazwiskiem czy wolisz kryć złodziei. Działasz jak jedna z partii - oczernić, ale dowodów nie przedstawić. Słabe to.

Anna

Piszesz :""Blondi nie uciekaj!!! Podaj nazwy tych oszustów pod swoim nazwiskiem czy wolisz kryć złodziei. Działasz jak jedna z partii - oczernić, ale dowodów nie przedstawić. Słabe to.""                      A Ty gościu dlaczego się ukrywasz?? masz w tym swój cel?? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Anna napisał:

Dlaczego się denerwujecie? Jak napiszę dobrze o agencji to jestem z agencji, jak napiszę źle o opiekunkach to jestem z agencji czyli mam biadolić, oczerniać agencje i płakać nad swoim losem. Rozumiem, że na tym forum to jedyna opcja. Przyszłam napisałam co mi leży na sercu i jestem zakrzyczana. Gdybyście popracowali tyle co ja na geriatrii to wtedy inaczej byście mówili. Kiedyś myślałam o własnej agencji,kameralnej na 30 opiekunek. Marzyły mi się wyłącznie sprawdzone oferty, ale jak widzę co się dzieje to mnie by też zwyzywano od oszustek, bo przecież agencja dostaje 2500€ a mnie płacą 1200. A nie przyszło wam do głowy to co kiedyś mówił mi pdp. On nie chce zatrudniać opiekunek bo to za dużo roboty papierkowej. On woli rozmawiać z niemiecką agencją i nic więcej go nie interesuje, bo on się kłócić i martwić o wszystko nie będzie i to samo dotyczy niemieckich agencji, które nie chcą zatrudniać opiekunek i od tego mają polskie firmy, które muszą wszystko załatwić i to one są zawsze złe a tamci mają czyste ręce.

Blondi nie uciekaj!!! Podaj nazwy tych oszustów pod swoim nazwiskiem czy wolisz kryć złodziei. Działasz jak jedna z partii - oczernić, ale dowodów nie przedstawić. Słabe to.

Anna

Masz naprawdę problem z sobą i Ty jesteś opiekunką? popatrz sama na siebie a potem oczerniaj inne ,bo może te wszystkie czarnidła sama wprowadzasz!!!! 

a kim Ty  jesteś, abym ja musiała się przed Tobą tłumaczyc? ale wlazłam Ci za skórę ,co????ja nie z pierwszej łapanki ,abym Ci cokolwiek podała -zapomnij i obudz się wreszcie ,,,

widze Ciebie jako paria PIS-hahhaaa 

a może zazdrosna jestes??? jesteś bardzo zła osobą ,masz bardzo dużo nienawiści w sobie a to nie jest najlepszą cechą opiekuna czy opiekunki- mimo to pozdrawiam i nie wywołuj mnie więcej bo ja jestem z innej planety niż Ty,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje Blondi---"....-widze Ciebie jako paria PIS-hahhaaa -.,,,,,"- tacy co Anna opisała wybrali Rząd   -szkoda tylko ,że Anna idzie ich śladami,niby protestuje a powiela ich zachowanie bezwzględną krytyką.Broń Boże  nie mówię ,że wszyscy tacy są co ich wybrali ,ale większość.Anno dostrzegaj w człowieku i pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anno,zostaw w spokoju Blondi,jak chcesz to mogę Ci podać pierwszą z brzegu agencję? Zapisuj ,CJ Konik,podać Ci swój PESEL,imiona sąsiadów,numer buta,rozmiar kapelusza itd itd?                            A Gość ehhh ,Twoje komentarze są denne, lepiej podziel się swoimi doświadczeniami jako opiekunka albo opiekun.Wygadasz się,a inni forumowicze wyciągną z pewnością wiele ciekawych spostrzeżeń z , jak się domyślam,bogatego Twojego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...