Skocz do zawartości

Doti

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

53 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. to mam za darmo pracować ,,,? jaki poruszony ....spokojnie Panie Adamosie bez nerwacji wiecznie mają problemy , walizkę ,ja mam taką samą przed i po najczęściej, taszczę ją sama ,bo mój 90 letni PDP ,,,to lżejszy od tej walizy ,a rodzinki ni ma.
 2. Nie drzyj się tu na mnie mamy wolność słowa ,pozdrawiam --------- Przypominam, że wolność słowa nie dotyczy obrażania innych. Pozdrawiam. Modrator
 3. Szkopy wiecznie mają problemy , walizkę ,ja mam taką samą przed i po najczęściej, taszczę ją sama ,bo mój 90 letni PDP ,,,to lżejszy od tej walizy ,a rodzinki ni ma.
 4. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  No i ja się w końcu doczekam wyjazdu jutro w nocy jadę ,i już zdecydowałam, że tu nie wrócę Doszło do tego ,że czuję się kontrolowana na każdym kroku ,zawsze znajdzie coś żeby się przyczepić ,to praca w ciągłym stresie wszystko jest nie tak , wszystko robię nie tak ,chce mnie sobie wychować on ,ma nadzieję ,że wrócę.Ale to mało prawdopodobne ,rodzina i tak zdziwiona ,że jestem tu ponad 3 miesiące.
 5. To rzeczywiście lekka przesada , nie ma co się z takimi zadawać ,agencji jest sporo do koloru do wyboru,A my opiekunki powinnyśmy bojkotować te instytucje ! 950 ? no chyba ,że bez języka.
 6. No to nie kumam ,przecież w agencjach też tak mamy .
 7. A może ma u dziadka na kolanach siedzieć :))??
 8. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  @Barrakuda fajnie masz ze dzień wolny a mam pytanie czy masz placone za ten dzień"?
 9. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  Mój dziadek porusza sie jak na zwolnionym filmie ,tak samo też je ,i ja też wszystko robię zu schnell ale ja się nie będę ogarniać ,już powiedziałam ,że nie mogę inaczej.
 10. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  @Blondi dziadek nie chce nawet żadnej zmienniczki tutaj ,będzie czekał na mnie ,ale hmmm tak jak mówisz nie ''gdybajmy''na razie wiem jedno MUSZĘ ODPOCZĄĆ. @Betty trzymaj się ,zaciśnij wszystko i trzymaj my jesteśmy silne kobiety ,bo w przeciwnym razie nie byłoby nas w tym zawodzie.
 11. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  Witam zdrowia życzę i tony cierpliwosci sobie i wszystkim.
 12. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  @Betty w głowie się nie mieści co za wredne babsko ,mówią ''olej'' to nie takie proste ,bo to rusza aż do szpiku kości .Wiele zależy od Twojej wytrzymałości ale kuźwa co za dużo to i świnia nie zje.Życzę wytrwałości ,włącz guzik ''przetrwanie'' ja tak zrobiłam i godzę się dla świętego spokoju prawie na wszystko poza ,nie szanowaniem mnie oczywiście. Dziadzio Gredzio jak już czasem opisywałam to ciekawy egzemplarz ,nie lubi sprzątania ,jak zmywam podłogę to chodzi i marudzi bo po co ? tu nikt nie chodzi tylko on ...w sumie możaby rzec ,że fajnie właściwie nie muszę sprzątać ,ale sama lubię jak pachnie i jest czysto ,i tak narażona na jego mamrotanie robię co uważam .
 13. Doti

  Rozmowa przy kawie (1)

  Ok Twoja sprawa ,mówię tak dlatego iż twierdzę ,że żadna walka nie przynosi nikomu niczego dobrego.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...