Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Łukasz napisał:

chyba takie ...fiu bździu:całus: hmm...:hahaha:

hahahaha ale się uśmiałam,,,hahahhaha  a może fochy porośnięte i wyrośnięte na głowie,,a może fit to fit ,,połączony z liftem,,,oj tam głowa fit -to taka osoba robi wszystko w jednej sekundzie,,ma milion myśli na minutę,, fiu bzdziu-hahahha  to ma prawie każdy PDP ,,,ale fit ? nieliczne grono,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

hahahaha ale się uśmiałam,,,hahahhaha  a może fochy porośnięte i wyrośnięte na głowie,,a może fit to fit ,,połączony z liftem,,,oj tam głowa fit -to taka osoba robi wszystko w jednej sekundzie,,ma milion myśli na minutę,, fiu bzdziu-hahahha  to ma prawie każdy PDP ,,,ale fit ? nieliczne grono,,,:płacz:

To dopiero wyzwanie dla opiekuna bo jak za takim podopiecznym nadążyć:rozpacz: A ja się zastanawiam co ma w głowie osoba,która to napisała chyba fiu bżdziu jak napisał @Łukasz:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. wiesz ,że nieraz dobrze mieć fiu bzdziu? trochę szalenstwa i trochę wariacji,,trochę luzu -wszystko to,co niektórym się nie podoba,,bo nie mają poczucia humoru,,a takich nie brakuje,,zarozumialców,,,ja chyba też mam fiu bzdziu:hahaha::hahaha::hahaha: a czego ja to nie mam? wiem czego,,ja nie mam - ja jeszcze nie doroslam do swojego wieku i chyba nigdy nie dorosnę:hahaha: hahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie ogłoszenia bywają, umowa o pracę

 

Pani do prowadzenia domu

 

Wynagrodzenie: 1000-1100€ netto (umowa o pracę) 

Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop

Termin zlecenia: od  zaraz

OPIS ZLECENIA

Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu.

ZADANIA

Kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe (psy).

WYMAGANIA

- osoba niepaląca

- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

OFERUJEMY

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny,

Odprowadzamy cały pakiet składek  do ZUS-od średniej krajowej

tylko legalne zatrudnienie (formularz A1),

Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego,wyżywienie

dogodne terminy i warunki wyjazdów,

Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz. cześć.

Też to czytałam, zastanawiałam się ile osób w domu. I dla czego bez języka ( żeby się nie mogła pani pożalić)?

A na koniec " od opiekunów oczekujemy........." , to za tą kasę jeszcze opiekunką być:hahaha:

 

 

może to ten plusik tej pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę też opiekunki pracują a nawet za mniejszą i mają tylko umowę zlecenie i jeszcze czasami 2 podopiecznych .prowadzenie domu i opiekę nad zwierzętami .Więc nie ma co kpić z wynagrodzenia bo jak dla kogoś bez znajomosci jezyka i tylko do prowadzenia domu stawka nie jest zła.A jeżeli chodzi o tą umowę o pracę to firmy tak czesto piszą a potem okazuje się ,że jest to umowa-zlecenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zainteresowany to wystarczy zadzwonić i już będzie wiadomo dla ilu osób trzeba gotowac ,prać i prasowac i jaki ten domek jest duży:)

Tylko palić nie można nawet na zewnątrz:(

A bez znajomości języka trudno jest nawet dom prowadzić u rodziny ,która nie mówi po polsku ale moze tam akurat mówią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Łukasz napisał:

WYMAGANIA

- osoba niepaląca

- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

 

42 minut temu, Łukasz napisał:

Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków

W końcu już nie rozumiem,,co jest z tym językiem  nie jest wymagany ,,a oczekujemy przynajmniej komunikatywnego-hahahha 

oszaleć idzie z nimi,,

ale tam trzeba super gotować ,,prowadzenie domu z całym wachlarzem usług,,jeszcze pieski -może takie śliczne -duże -niebezpieczne bestie-bo są takie:płacz:-akurat pieski to moje hobby,,,żadnych ząbków się nie boję,,,:hahaha:

powtarza się oferta a wiecie czemu? która tam nie pojedzie to ucieka ,,albo PDP nie odpowiada,,bo nie tak pracuje jakby chcieli,,a więc szukają następnej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałam o tą ofertę w tej firmie i tego palenia papierosów w żaden sposób nie da się obejść to już więcej nie dopytywałam:)

@Blondi tam chyba nie ma podopiecznych bo to tylko do prowadzenia domu i opieki nad zwierzątkami:) a może do podopiecznych jest inna osoba .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

I takie ogłoszenia bywają, umowa o pracę

 

Pani do prowadzenia domu

 

Wynagrodzenie: 1000-1100€ netto (umowa o pracę) 

Inne świadczenia: ZUS od średniej krajowej, płatny urlop

Termin zlecenia: od  zaraz

OPIS ZLECENIA

Poszukujemy Pani, która ma doświadczenie w prowadzeniu domu.

ZADANIA

Kompleksowe prowadzenie domu, dbałość o czystość, przygotowywanie posiłków a także troska o zwierzęta domowe (psy).

WYMAGANIA

- osoba niepaląca

- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

OFERUJEMY

legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny,

Odprowadzamy cały pakiet składek  do ZUS-od średniej krajowej

tylko legalne zatrudnienie (formularz A1),

Zapewniamy pełną opiekę podczas pobytu u podopiecznego,wyżywienie

dogodne terminy i warunki wyjazdów,

Od Opiekunów oczekujemy doświadczenia w opiece, przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania, miłego usposobienia i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków

 

sami nie wiedzą co piszą najpier że język niemiecki nie wymagany a potem poniżej przynajmniej komunikatywny..hehehhe .....a co najważniejsze to czy pieski posiadają Broschure Impfung Hund????????????????? aktualną??? Bo jestem pewna na 1000000000000000000000000000000000% że takowj nie posiadają dltegoż że Niemcy co sknery  do potęgi i żal wydać na czworonoga kasę a to kosztuje...osobiście znam tylko 4 osoby (Niemcy) którzy takie coś posiadają bo mają hodowle i muszą mieć i to nawet oni mi powiedzieli że Niemcy nie posiadają bo to droga inwestycja ale zwierzak w domu jest...ba nawet mają po 5 zwierzków. Jak byłma w szpitalu 2 lata temu u nich to lekarz mi się czy tam zwierzak miał ksiązeczke okazało sie że nie i babka kare płaciła ...agencja zresztą też że wzięła taka ofertę a nie sprawdziła tego (a wyszczególniła że w ofercie że opieka nad zwierzetami) .

a jeszcze potwierdziło się (to co ja mówiłam lekarzom) że szczury grasowały po domu i różne takie i był u babki szał  by niht jak u Wodeckiego w piosence,że córunia babci by uniknąc odpowiedzialności zaczęla się leczyć u psychiatry..hehehhehe dobra sztuka....ale i tak babka i córcia kare płaciły(lekarz w szpitalu bardzo sie tym przejął i zrobił co trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czytałam ofertę - do samotnego pana,który jest NIBY samodzielny lecz choruje na raka żołądka... Potrzebna opiekunka do towarzystwa...z czynnym prawem jazdy,żeby z panem jeżdzić na wycieczki... W dalszej części jednak okazuje się,że pan potrzebuje kompleksowej pomocy we wszystkich czynnościach (mycie,kąpiel,ubieranie,pampersy,pomoc w toalecie itd.) + kompleksowe prowadzenie domu (sprzątanie,pranie,prasowanie,gotowanie,zakupy).

Mogli chociaż na końcu ująć to,że panu potrzebne towarzystwo i lubi jeżdzić na wycieczki z opiekunką. Ciekawe,czy to auto tylko na wycieczki??? czy zakupy opiekunka może wozić autem... czy musi dżwigać idąc "na autonogach"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie  -  Sorry...  tam nie było wzmianki o pampersach i podcieraniu w toalecie - po prostu,czytając...tak mi przyszło na myśl - bo skoro potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego??? Wdziałam już kiedyś człowieka chorego na raka żołądka (w Polsce w szpitalu) - nie miał siły na nic i b.się męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ewilena napisał:

Jejku...SMUTNA...to Ciebie pogryzł PIES Pdp?

Nie nie pies mnie nie pogryzł ...tylko babka miala koty które wszędzie łaziły po całej wsi...potem w domu łaziły wszędzie po szafkach..,po mablach..brudne (futro to im się ruszało0zarobaczone..one z nią spały w łóżku bo ona ,,kochała te kotki" a hitem było jak jadłyśmy ( potem juz z babką nie jadłam  przy stole bo miałam cofkę i sama jadła) obiad ,kolacje czy śniadanie i kotki siedziały między talerzami ,chlebem ,wędliną itp i tu UWAGA opis drastyczny.....i te kotki tak sobie siedząc na tym stole wylizywały sobie to łapke to brzuszek to pod ogonkiem a z tyłka wyłaziły człony tasiemca (akurat na parazytologi to ja sie znam ze studiów) i innych robactw (bo to nigdy nie było szczepione a o odrobaczeniu to już mowy nie było) i mówiąc to babce jej córce to one w ogóle sie nie przejmowały..bo po co......no a potem sie okazało że babka też była nosicielem choroby odzwierzęcej(jak wróciłam do Polski po szpitalu bo ja mialam objawy sepsy bo się zaraziłam tam u niej) to dzwonili z tamtego szpitala do mnie do domu że mam robić w Polsce  w szpitalu we Wrocławiu chorób zakażnych i tropikalnych wszystkie badania w ramach kontroli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglądało tylko że babce nic nie było bo ona jako nosiciel choroby (nieświadoma tego) zarażała innych opiekunki przede mną też miały objawy podobne po zjechaniu do Polski,no a mnie dopadło tam p o6 tygodniach pracy zreszta już po 2 tygodnaich pobytu u niej miałam jakieś dziwne objawy a jak już wezwano lekarza domowego bo miałam drgawki ,srakę wymioty, sztywnośc karku,bóle nadgarstków,słąbe tęteno,gorączke powyżej 40 stopni, traciłam przytomność,zawroty glowy, więc on wezwał karetkę bo był bezradny karetka przyjechała zastanawiali sie do którego szpitala bliżej Hamburg czy Bremen..? i jak dowieżli mnie to tam już czekalo na mnie kilka osób w takich fajnych zielonych kombinezonach no dosłownie....aż starciłam z tego widoku przytomnośc..dopiero ocknęłam się na takiej wielkiej sali oszklonej (sama jedna) i nademną stało 3 lekarzy w tych zielonych kombinezonach z maskmi na twarzach(nawet nie widzialam czy to chłop czy baba).Potem okazało się zę jestem na oddziale zakażnym pod ścisłym nadzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...