Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie indeed ogłoszenia o pracę widziałam wczoraj 3 interesujące ogłoszenia 1 było dla 2 opiekunek do małżeństwa 2 dla opiekunki ale tylko praca w nocy a 3 z gatunku wielkie wyzwanie bo małżeństwo mieszka w domu o powierzchni 500 m kwadratowych o ile agencja się znów nie pomyliła jak ktoś miałby chwilkę to może wkleić te ogłoszenia bo ja nie bardzo sobie z tym radzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, A.NN.A napisał:

Dwoje dorosłych ( jedno dorosłe chore) i dzieci:d

 

 

Miejscowość: xxxxxxxxxxxxxx

Stan podopiecznego:

stwardnienie rozsiane

porusza się na wózku

odleżyny

cewnik

      Informacje dodatkowe:

Pan jest aktywny zawodowo pracuje od pon. do pt. w godz. 9:00-18:00

W trakcie nieobecności pomoc żonie w gospodarstwie domowym

oraz pomoc w opiece nad 2 dzieci (3 lata i 11 lat)



Obowiązki:

pomoc w pielęgnacji ciała

pomoc w przechodzeniu z łóżka na wózek

towarzyszenie w wizytach lekarskich



Wymagania:

pani z komunikatywną znajomością j. niemieckiego

doświadczenie w opiece



Warunki mieszkaniowe:
-nowoczesny dom
-wyposażony w  3 podnośniki sufitowe
- dostęp do Internetu

Wynagrodzenie: 1250 € za miesiąc + do 200 € zwrot kosztów podróży

Kontakt

Boszsz!!!!

Samobojczyni lub deperado potrzebny...

O 24.02.2017 at 19:40, Blondi napisał:

Oferta od 17.03 na 2 miesiące

 

Miejscowość: Gersthofen, okolice Augsburga

Wynagrodzenie – 1500 Euro + Premia Świąteczna + zakup biletu

 

Do opieki jest małżeństwo. Podopieczny ma 100 lat. Choruje na nadciśnienie, jest osobą mobilną, ale czasem wspiera się rolatorem. Nie ma demencji, jest spokojny, lubi czytać. Trzeba mu pomóc przy higienie ciała i ubieraniu, przy wielu czynnościach współpracuje. Podopieczna (93 lata) ma demencję, występuje u niej również nadciśnienie. Jest mobilna, porusza się przy rolatorze, nie ma inkontynencji. Trzeba jej pomóc przy higienie ciała, ale wiele czynności wykonuje jeszcze sama. Do obowiązków opiekunki należą też prace domowe. Podopieczni mieszkają w domku wielorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji 2-pokojowe mieszkanie z łazienką, Internetem, tv i radiem. Do dyspozycji opiekunki jest też rower.                                                                                                                            

 

Wymagania – dobra znajomość języka niemieckiego

Czaicie? bez demencji? w tym wieku? dziadzio?

1500 euro i jeszcze premi może z 200 euro i jest 1700 euro,,,,,jechac kto może,,,bo ja jakaś zasiedziała się zrobiłam:płacz:

A tutaj, to już aż przesłodzili,,,

Miejscowość: 96117 Memmelsdorf

Opis podopiecznej:


KOBIETA 83 lata,168m, 70kg

Dolegliwości:
-początki demencji
-częściowa inkontynencja
-korzysta z wkładek higienicznych
-korzysta z toalety
-cukrzyca -nie jest to cukrzyca insulinowa, pani zażywa jedynie tabletki obniżające cukier we krwi
-bywa osłabiona
-porusza się z pomocą opiekunki/rolatora
-na schodach w domu zamontowana jest winda
-dobrze widzi i słyszy
-brak problemów w komunikacji
-nosi okulary
-jest świadoma 
-posiada łóżko na pilota
-przesypia noce.

Pani mieszka w domu z mężem. Stara się być samodzielna, bywa zapominalska. Z wykształcenia jest nauczycielką, jej mąż był dyrektorem. Małżeństwo jest bardzo miłe, chcą uczyć się polskiego, są bardzo bardzo pozytywnie nastawieni do opiekunki. Potrzebna jest miła opiekunka, która wesprze starszą panią. Osoba serdeczna, lubiąca prowadzić dom i gotować.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-gotowanie,
-pranie, prasowanie,
-pomoc podczas ubierania i rozbierania,
-robienie zakupów,
-pomoc podczas higieny ciała,
-pomoc w dojściu do toalety,
-dotrzymanie towarzystwa.
 

Oferujemy:
-oddzielny pokój,
-możliwość podłączenie Internetu

powyżej 21 roku życia,

prawo jazdy kat. B,

ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,

z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,

odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,

dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,

mile widziane referencje,

atrakcyjne wynagrodzenie,

zakup biletów,

legalną formę zatrudnienia,

opłacanie świadczeń ZUS,

pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,

stały kontakt z koordynatorem,

szybkie wyjazdy,

dodatki oraz premie.

Nie podali wynagrodzenia.

 

 

 Noooo, juz widze opiekunke przy tablicy uczaca  polskiego  ha ha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

nie, no dobrze, jeżeli opiekunka nauczałaby dziadków polskiego, to byłaby nauczyczycielką polskiego, a nie niemieckiego, stojąc przy tablicy...

To mialam na mysli, 

panstwo sa spragnieni nauki polskiego :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

 

Poszukujemy Opiekunki do malzenstwa Podopiecznych. Podopieczny 93 lata, Podopieczna 88 lat.

 

Miejsce zlecenia: Diekirch, Luxembourg

Czas rozpoczecia zlecenia: 18.03.2017

Zmiany 2/2 miesiace

Obecnie na miejscu jest Opiekunka, ktora pracuje u Podopiecznych od 3 lat, aktualnie poszukujemy dla niej zmienniczki.

Osobom powaznie zainteresowanym oferta telefon do Opiekunki bedacej aktualnie na zleceniu zostanie udostepniony.

 

Warunki wspolpracy: wlasna dzialalnosc gospodarcza prowadzona w Polsce.

Wynagrodzenie: 1.900,00 EUR + 200,00 EUR za swieta

Zamieszkanie, wyzywienie i koszty podrozy do 200,00 EUR w obie strony pokrywa rodzina.

 

Wymagania:

Dobry niemiecki, prawo jazdy, pogodne usposobienie

 

Warunki socjalne:

Wlasny pokoj, internet, lazienka wspolna z Podopiecznymi

 

Opis oferty:

Podopieczna: ma problemy ze wzrokiem, wiec trzeba dbac o to, aby miala na sobie czyste ubranie, poza tym jest ona sprawna osoba, sama bierze prysznic, ubiera sie, chodzi po domu, ma lekka inkontynencje, ale sama o to dba.

Podopieczny: problemy z chodzeniem, ale po domu rowniez porusza sie sam, sam bierze prysznic, raz w tygodniu trzeba mu pomoc wejsc do wanny.

 

Podopieczni potrzebuja pomocy w domu tj. dbanie o codzienna czystosc, robienie zakupow , gotowanie (nie codziennie, Podopieczni czesto jadaja w restauracji, Opiekunka oczywiscie im towarzyszy), mile widziana osoba ktora lubi gotowac, Podopieczny byl kucharzem i gotowanie nadal jest jego hobby.

 

Czesto sa Panie zniechecone (niejednokrotnie bardzo slusznie) do pracy u malzenstwa, niemniej jednak przy tej ofercie nie ma sie czego obawiac. Normalna rodzina, mila atmosfera.

 

Osoby zainteresowane oferta proszone sa o kontakt pod numer: 0048 514 732 669

badz na adres mailowy: [email protected]

http://pracawluksemburgu.pl/formularpl.htmlx

Z NAMI WIESZ, ZA CO PRACUJESZ

 

Termin rozpoczęcia zlecenia: 06.03.2017r 

Wynagrodzenie: 1250 euro netto

Miejscowość: Bawaria  

Język:komunikatywny

 

Do opieki Pani która porusza się samodzielnie lub z rollatorem. Podopieczna cierpi na początkującą demencję, inkontynencję oraz na osteoporozę. Ma 85 lat, waży 65 kg, ma 160 cm wzrostu. Seniorka jest komunikatywna, lubi oglądać telewizję. 

 

 

Zakres obowiązków:

-pomoc przy myciu

-pomoc w ubieraniu

-przygotowywanie posiłków

-pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

-spacery

- koordynowanie dnia 

 

 Wymagania:

-komunikatywna  znajomość języka niemieckiego 

 

Zakwaterowanie:

-pokój 

-dostęp do internetu

 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ:

TEL.94-342-15-44

TEL.508-408-480

TEL.508-408-151

 

www.echtehilfe24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

Kochana,  chyba torebkę zostawiłaś u pdp w kuchni na stole przy oknie:hahaha::love:

A skąd wiesz? ,że stół przy oknie? masz lornetkę? :święty::hahaha: Ty chyba mnie wszędzie widzisz:cool: przez te brile:hahaha:

Czytam  ogłoszenia o pracy i wszyscy tylko 100 euro dają za święta? wielkanocne? nikt się nie wychyla z większym bonusem ? te 100 euro już się opatrzylo tak bardzo,ze aż nudno,,teraz nie jedna agencja by zyskała na popularnosci proponując np, 200 euro za święta,,,a może jest taka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, Jolantapl, sayonara52  witam Was z nowej stelli.  Już dziś byłam na zakupach, autko chodzi jak talala. Trochę pracy po zmienniczce jest. Trzeba posprzątać, prasowania cała sterta, ale damy radę. Dziś już trochę ogarnełam, śmieci i szkło powyrzucałam. Z dziadkami nie ma problemów. Siedzą całymi dniami patrząc w okno na jezioro i góry i podziwiają widoki.  Teraz jest Fen (ciepły wiatr od Alp - świetna widoczność i cieplutko). Jak na drugi dzień czuje się tu świetnie. Wczoraj nie mogłam się połączyć z netem, ale dziś się udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.NN.A sorki, że ciebie nie przywitałam. Miło, że się odezwałaś. Duża buźka dla Ciebie

Jolanta, wstawiam butelkę Whisky z z 1/4 zawartością do barku, dziadek sam sobie nalewa. Właśnie dziś mam ostatnią butelkę. Dziś wyrzuciłam pustych 10 flaszek po Whisky i kilkanaście po winie.  Mówię do dziadka , że to już ostatnia i nie wiem czy córka zamówiła. A on na to, że jak nie będzie to tez nie problem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolantapl zdecydowanie WAS wirtualnie poczęstuje. Ja w pracy trunkować nie mogę. Choć wczoraj mi "Babcia" po kolacji piwa nalała, to zmieszałam z napojem cytrynowym i zrobiłam sobie Radler. (Ja generalnie za alkoholem nie przepadam).  Dziadek pije czystą whisky. Aż wejdę do nich i zobaczę co to za whisky bo zapomniałam, ale przypuszczam, że byle jakiej  to on nie pije. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.AWłaśnie jak przyjdzie nowa dostawa to tyle tego nawiezą,że dziadek się nawet nie zorientuje jak @LENA_57 nam po drinku zrobi a zmienniczka nie wyrzuciła butelek bo pewnie nie zdązyła bo dziadek przez noc tyle wypił albo cwaniara na forum zagląda jako gość i wiedziała ,że @LENA_57 tam przyjedzie to to zrobi:)

@LENA_57 czysta może być jak najbardziej .Ty nie możesz to chociaż my się napijemy z dziadkiem wirtualnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...