Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście,że w swoim ,bo ja trochę bym się brzydziła jakby w moim mieszała.Nie lubię nawet jak w moim życiu ktoś próbuje mi mieszać a co dopiero w jedzeniu :hahaha: Ale jak ktoś zainteresowany ofertą to może się zapytać w czy ta babcia miesza :hahaha:Chętnie  sama bym się dowiedziała:)

Może po prostu w garnkach łyżką sobie miesza:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta od 17.03 na 2 miesiące

 

Miejscowość: Gersthofen, okolice Augsburga

Wynagrodzenie – 1500 Euro + Premia Świąteczna + zakup biletu

 

Do opieki jest małżeństwo. Podopieczny ma 100 lat. Choruje na nadciśnienie, jest osobą mobilną, ale czasem wspiera się rolatorem. Nie ma demencji, jest spokojny, lubi czytać. Trzeba mu pomóc przy higienie ciała i ubieraniu, przy wielu czynnościach współpracuje. Podopieczna (93 lata) ma demencję, występuje u niej również nadciśnienie. Jest mobilna, porusza się przy rolatorze, nie ma inkontynencji. Trzeba jej pomóc przy higienie ciała, ale wiele czynności wykonuje jeszcze sama. Do obowiązków opiekunki należą też prace domowe. Podopieczni mieszkają w domku wielorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji 2-pokojowe mieszkanie z łazienką, Internetem, tv i radiem. Do dyspozycji opiekunki jest też rower.                                                                                                                            

 

Wymagania – dobra znajomość języka niemieckiego

Czaicie? bez demencji? w tym wieku? dziadzio?

1500 euro i jeszcze premi może z 200 euro i jest 1700 euro,,,,,jechac kto może,,,bo ja jakaś zasiedziała się zrobiłam:płacz:

A tutaj, to już aż przesłodzili,,,

Miejscowość: 96117 Memmelsdorf

Opis podopiecznej:


KOBIETA 83 lata,168m, 70kg

Dolegliwości:
-początki demencji
-częściowa inkontynencja
-korzysta z wkładek higienicznych
-korzysta z toalety
-cukrzyca -nie jest to cukrzyca insulinowa, pani zażywa jedynie tabletki obniżające cukier we krwi
-bywa osłabiona
-porusza się z pomocą opiekunki/rolatora
-na schodach w domu zamontowana jest winda
-dobrze widzi i słyszy
-brak problemów w komunikacji
-nosi okulary
-jest świadoma 
-posiada łóżko na pilota
-przesypia noce.

Pani mieszka w domu z mężem. Stara się być samodzielna, bywa zapominalska. Z wykształcenia jest nauczycielką, jej mąż był dyrektorem. Małżeństwo jest bardzo miłe, chcą uczyć się polskiego, są bardzo bardzo pozytywnie nastawieni do opiekunki. Potrzebna jest miła opiekunka, która wesprze starszą panią. Osoba serdeczna, lubiąca prowadzić dom i gotować.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-gotowanie,
-pranie, prasowanie,
-pomoc podczas ubierania i rozbierania,
-robienie zakupów,
-pomoc podczas higieny ciała,
-pomoc w dojściu do toalety,
-dotrzymanie towarzystwa.
 

Oferujemy:
-oddzielny pokój,
-możliwość podłączenie Internetu

powyżej 21 roku życia,

prawo jazdy kat. B,

ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,

z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,

odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,

dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,

mile widziane referencje,

atrakcyjne wynagrodzenie,

zakup biletów,

legalną formę zatrudnienia,

opłacanie świadczeń ZUS,

pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,

stały kontakt z koordynatorem,

szybkie wyjazdy,

dodatki oraz premie.

Nie podali wynagrodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi masz rację ofert ful teraz i dobrze płacą ale ja nie chciałam czekać do ostatniej chwili ale na tą ofertę co podopieczni chcą polskiego się uczyć to bym ,  chciała pojechać niezły miałabym ubaw przy tej nauce tak jak oni z nas się na pewnie pod śmiechują:hahaha:A  szczególnie jakby moje nazwisko mieli mówić ,jakby byli niegrzeczni to po 100 razy bym im kazała powtarzać:hahaha:

I widzicie kochani nawet jak się 90 dobiega można chcieć się uczyć języka obcego a niektórzy biadolą w moim wieku to ja już się nie nauczę a ile Wy macie lat chyba nie 90:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Dla niektórych liczy się jeszcze rozłąka z rodziną a tego ,żadne pieniadze np.mi nie zrekompensują:(

Dlatego pisałem, że można pracować jak taki dom jest w pobliżu. Co, nagle uaktywnią się termity i wybudują co najmniej kilkadziesiąt takich obiektów?:p Najbliższy dom opieki jest ode mnie oddalony o 60 km. Mam dojeżdżać na śmieciówce? Pewnie, że dla Niemców jest taniej, ale nie w lubelskim, podlaskim czy podkarpackim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Termity nie budują a raczej niszczą :hahaha: panie

Żadnych rozumów nie zjadłem!:( Ale tu taki mały cytat: 

 Kopce termitów potrafią osiągnąć aż 9 m wysokości! Gdybyśmy to przełożyli na ludzką skalę, to budynek taki byłby wysoki na 2 km! I nie byłaby to pierwsza lepsza budowla – mieściłoby się tam przedszkole, farmy i potężny system wentylacyjny, zapewniający całości dobrą cyrkulację powietrza.

Więc chyba jednak coś budują...:p

A wracając do tematu. Gdyby mi w Polsce ktoś płacił połowę tego co mam w Niemczech, to nigdzie bym nie wyjeżdżał. Miałbym zawsze skoszony trawnik, zadbany ogród kwiatowy i warzywny, hodowałbym króliki które musiałem zlikwidować. Zawsze jest coś za coś! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kombinowac z pracą w Polsce ,,widzimy wszyscy co się dzieje,,spieprzać tylko ale gdzie? także nic nam nie będzie jak popracujemy w De i zarobimy i wracamy do domu aby odpocząc i o nic się nie martwić,,,czysta kasa jak pisze @kris i do naszej dyspozycji,,,zarobione ciężko pieniążki wydamy w naszym cudownym kraju,,kocham wydawać i to dla mnie jest wielką rozrywką,,,potem zostaje ogołocona z kasy i szybko do De i następne pieniążki zarobię i lekko wydam,,,kiedy ja zacznę oszczędzać? :płacz: już siedzę na wsi ,,brak sklepów ,,no może coś zaoszczędzę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris ja termity znałam tylko z tej strony ,że pożerają wszystko w szaleńczym tempie ale dzięki za info bo jak widać potrafią też coś zbudować:) W każdym wieku można się czegoś ciekawego dowiedzieć a nawet nauczyć np.języka obcego mając prawie 90 lat.Chcieć to móc,że tak powiem.A teraz dokładnie o co mi chodziło Łukasz podał adres strony z której przypuszczam ,że można dowiedzieć się o możliwości zatrudnienia w Polsce w domach opieki ,w których przebywają obywatele de i była to informacja dla wszystkich na tym forum nie tylko dla Ciebie więc jak ktoś nie jest zainteresowany bo woli pracować za granicą bo tam oprócz wynagrodzenia ma jeszcze darmowe jedzenie i mieszkanie a na drugim miejscu jest rozłąka z rodziną ,ogród i króliki to jego wybór a nie ty próbujesz decydować za wszystkich.Może znajdzie się tu ktoś co woli pracować na śmieciówce i dojeżdżać 60 km ale być w Polsce kosić sobie trawniczek i hodować króliczki.Jak  ktoś nie jest zainteresowany to po prostu nie czyta o tym.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...