Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, jolantapl. napisał:

Lena zależy w jakim stanie te małzeństwo jest bo jak na chodzie to bym nie ryzykowała ale jak uzaleznieni całkowicie od Ciebie to będą mogli się napić tylko jak Ty im dasz :hahaha: Ja bym brała małzeństwo:)

Będziesz tam miała na bogato:hahaha:

Jolantapl. pijacy jest tylko dziadek i jemu się też wydziela. Oboje chodzący, zajmują się sobą. Opiekunka ma codziennie od 14- 17 wolne. O godz. 20 dziadki idą do łóżeczka. No i tam okolica piękna. 

Do wzięcia ta oferta. 

Opieka nad Panem Manfredem 
Miejscowość: Langen
Termin: od początku marca 2017
Stawka: 1300€ netto

 

Informacja o podopiecznym

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki dla starszego Pana w Niemczech. Pan urodzony w 1933 roku, 178 cm, 73 kg, osoba owdowiała.

Schorzenia

Zapominanie starcze, niedoczynność serca, nadciśnienie, depresja, osłabienie związane z podeszłym wiekiem.

Wymagania

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki w wieku 40-50 lat, z bardzo dobrym niemieckim oraz z prawem jazdy, osoby niepalącej.

(Można palić, samochód stoi nie używany, jest rower, mało pracy - rozmawiałam z obecną opiekunką)

Warunki

atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

jasne warunki współpracy (i czytelna umowa),

wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej),

przejazd, mieszkanie i wyżywienie,

całodobowe wsparcie telefoniczne z firmą oraz bardzo dobra opieka koordynatora niemieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

A może wziaśc dwie oferty na raz ,,samotnego do rezydencji i już będzie nie samotny,,,a kasy ile !!! a samochodów ,,a ludzi do obrobienia  a metraży do wypucowania,,,:hahaha: samotny dziadek może też lubi procenciki i wszyscy będa w kupie,,,,co ja wypisuję,,,hahahha

Blondi jednak biorę małżeństwo. Rezydencja wcale nie taka duża, mieszkanie 120 m 2  i pokój z łazienką dla opiekunki. Okolica śliczna z widokiem na jezioro i góry.  Moja ulubiona część Niemiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, A.NN.A napisał:

@Blondi, jestem w szoku.

To tylko ty i ja mogłybyśmy to  ( ich ) ogarnąć!

tylko , po co nam to?

szkoda mi tylko dziewczyny, która tam będzie.

Ale co to agencja to wzięła?

 

Tak ,to jest z agencji,,jakas nowa ,bo nie słyszałam nawet o nich,,,tyle teraz nowych się na otwierało,że można fizia dostać:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

Blondi jednak biorę małżeństwo. Rezydencja wcale nie taka duża, mieszkanie 120 m 2  i pokój z łazienką dla opiekunki. Okolica śliczna z widokiem na jezioro i góry.  Moja ulubiona część Niemiec. 

To co to za rezydencja 120m,,to ja  w Polsce mam  większą rezydencję:hahaha: jaka jestem na bogato,,, 

@LENA_57 próbuj,,och ta ciekawośc,,,wiem wiem,,też bym była ciekawa ,,,jedz i pisz nam tutaj o tych bogaczach,,,w oczkach stoi już Merc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Podopieczna ma 59 lat, mieszka w okolicach Monachium wraz ze swoim mężem. Jest niesamodzielna i jest osobą leżącą, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego korzysta z wkładek. Stan psychiczny: w normie

Pytanie pierwsze? Ile waży ta ptaszyna?

 

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony

Bardzo ciekawi mnie to, jak gwarantują wyżywienie? :p

 

Godzinę temu, Blondi napisał:

Informacje o seniorce :

Imię: Betty

Waga: 100 kg

Wzrost: 160 cm

Wiek: 80 lat

Mam teraz 100 kg żywej (często nie za bardzo) wagi. A pani Betty ma rollator - na razie...:(

 

44 minut temu, A.NN.A napisał:

Agencja, czy rodzina ma nas za idiotów?

Mają...>:(

 

33 minut temu, Blondi napisał:

Opiekunka do domu 3 Seniorów Wynagr.1800 EURO!

Miejsce pracy: Niemcy

Oferta ważna do: 07.02.2017

Opiekunka z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego od 27.01(najpóźniej 30.01) do 3 seniorów 1800Euro

 

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego 1800 Euro/mc na rękę.

 

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1700Euro/mc na rękę.

Jakkolwiek znasz język, targać trzeba. Wszystko uzależnione jest od Pflegedienst. Ale skromnie licząc: śniadanie i kolacja po 1,5 godziny, obiad 2 godziny (przygotuj, nakarm, sprzątnij). Internet na kartę - wolny z ograniczeniem transferu. Jak wszyscy i opiekunka zechcą nagle do toalety - koszmar! Ale pewnie kogoś znajdą...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Lena nie przejmuj się naszymi żartami :) a jak już wcześniej napisałam ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.Powodzenia.

Jolanta ja już wcześniej podjęłam decyzję, o tym przeważyła ta okolica. Jestem łasa na ładne widoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja jestem jakaś nie modna,,bo nigdy nie patrzylam na okolice -tylko na stan PDP,,,:hahaha:

@LENA_57 trochę ludzi czyta to forum i szukają pracy-może akurat ktoś się zgłosi do Ciebie,,,o namiary,,,chodz podejrzewam,że już telefony poszly dalej i mają kogoś,,na to miejsce,,,

@kris nie wiem ile waży ten wróbelek,,,no nie podali,,:(może 120kg? nie podali aby opiekunowie nie popadali w stracha:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan pdp to dopiero można stwierdzić na miejscu. Dla mnie się liczy by tylko nie było transferu i atmosfera była w miarę przyjazna. Ładna okolica to tylko dodatek, bo jak cię zmęczą, wkurzą  to jak popatrzysz na piękne góry, lasy i jezioro to trochę twój  ból i nerwy złagodzi. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolanta tam nie ma wielkich wymagań. Rozmawiałam z opiekunką co tam jest, mówi, że lekka stella. Ja nie pojechałam tam, że względu na terminy. Musze być w lipcu w domu a tamta opiekunka też. Poza tym tam też jest potrzebna wysoka, bo rower duży z ramą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Kurcze a ja jestem jakaś nie modna,,bo nigdy nie patrzylam na okolice -tylko na stan PDP,,,:hahaha:

Wiesz, poradzę sobie z każdym podopiecznym, dlatego zwiedzam Niemcy. Od Morza Północnego po Bawarię w której jestem obecnie. Zadupie, ale prawdziwa bawarska prowincja. kilkanaście kilometrów od nas jest Altötting - taka bawarska Częstochowa z figurką Czarnej Madonny patronki Bawarii. W domu w którym obecnie przebywam mieszkała rodzina papieża Benedykta i urodziło się dwoje jego starszego rodzeństwa. Niedaleko jest Burghausen z polską historią. Zostało mi jeszcze kilka miejsc, dlatego ja wybieram...

6 minut temu, LENA_57 napisał:

Poza tym tam też jest potrzebna wysoka, bo rower duży z ramą

No tak, najważniejsze żeby mogła wysoko podnieść nogę!:d Reszta to betka...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris no proszę ,jaki Ciebie zaszczyt spotkał,,, no ja nie poradziłabym sobie z transferem 100kg,nigdy  w życiu,,,w ogóle transfer nie dla mnie,,dlatego ja nawet nie wydziwiam jakie miejsce tylko aby przypadek był lekki a przy tym  trafiają mi się fajne też okolice i regiony,,,jest co porównywać i oglądać,,,

@LENA_57 bawarie już przerabiałam i wszystkie tam głośne imprezy też ,,najbardziej mi się ich stroje podobają,,,,atmosfera jaka panuje na imprezach ,ludzie też bardzo fajni,,,ogólnie miło wspominam mój pobyt tam,,,a fotek z Bawari mam z 500,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

Ja tez się wybieram na Bawarię ale nad moje ulubione jezioro Starnberg, które już kiedyś poznałam

A ja zaliczyłem Tegernsee, już w Alpach! Przecudowne! Gmund, Tegernsee, Rottach-Egern, Bad Wiessee. Specjalnie zostałem jeden dzień dłużej, żeby to jezioro objechać rowerem! Oczywiście rodzina zaznaczyła że nie zapłacą za dzień dłużej, ale oni pewnych rzeczy nie rozumieją...:p Gdzie ja mam ich pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi ja spędziłam wcześniej na Bawarii 3 lata. Byłam nawet 2 lata niedaleko tego miejsca gdzie teraz jadę, dlatego wybrałam to miejsce.  Zdecydowanie wolę Bawarię od Morza Północnego, gdzie ciągle pada i morza nie ma, jak się nad brzeg wybiorę (odpływy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

A ja zaliczyłem Tegernsee, już w Alpach! Przecudowne! Gmund, Tegernsee, Rottach-Egern, Bad Wiessee. Specjalnie zostałem jeden dzień dłużej, żeby to jezioro objechać rowerem! Oczywiście rodzina zaznaczyła że nie zapłacą za dzień dłużej, ale oni pewnych rzeczy nie rozumieją...:p Gdzie ja mam ich pieniądze...

Kris ja już zwiedziłam większość zamków Ludwika II. Nie byłam jeszcze w Linderhof i  Herrenchiemsee. Kris zapraszam nad Starnberger See, tam trochę ciężko rowerkiem, spore górki i jezioro większe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...