Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Halinawoj napisał:

Dzień dobry! Halinka - od roku param się pracą opiekunki.Pozdrawiam wszystkich.

Witaj @Halinawoj w naszym cyrku forumowym:hahaha: tutaj jest jak na wspaniałych wczasach albo na cudownym urlopie,,wszystko wydaje sie takie łatwe i takie lekkie,,ale to tylko trochę odskoczni od naszego monotonnego dnia w pracy:love: warto dołączyć do nas ,,nie ma nudy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

Witaj @Halinawoj w naszym cyrku forumowym:hahaha: tutaj jest jak na wspaniałych wczasach albo na cudownym urlopie,,wszystko wydaje sie takie łatwe i takie lekkie,,ale to tylko trochę odskoczni od naszego monotonnego dnia w pracy:love: warto dołączyć do nas ,,nie ma nudy:hahaha:

Właśnie czuję tutaj tą urlopową odskocznię:cool:Jutro wyjeżdżam na prawdziwy urlopik do Polski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinnam Was wszystkich przeprosić, bo się nie przywitałam - przed chwilą dopatrzyłam się dopiero tego tematu... Zaczęłam w innych gryzmolić na wstępie. Wybaczcie,proszę!!!   A więc jestem opiekunką od 5 lat. Obecnie jestem na urlopie. Ostatnio jakiś czas pracowałam prywatnie. W tej chwili czekam na wymianę nowego dowodu osobistego - bo kończy mi się termin ważności i w międzyczasie rozglądam się za dobrą agencją, która godziwie płaci i planuję znów ruszyć za chlebem. Pozdrawiam CAŁE OPIEKUNKOWO z Wielkopolski !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ewilena napisał:

Chyba powinnam Was wszystkich przeprosić, bo się nie przywitałam - przed chwilą dopatrzyłam się dopiero tego tematu... Zaczęłam w innych gryzmolić na wstępie. Wybaczcie,proszę!!!   A więc jestem opiekunką od 5 lat. Obecnie jestem na urlopie. Ostatnio jakiś czas pracowałam prywatnie. W tej chwili czekam na wymianę nowego dowodu osobistego - bo kończy mi się termin ważności i w międzyczasie rozglądam się za dobrą agencją, która godziwie płaci i planuję znów ruszyć za chlebem. Pozdrawiam CAŁE OPIEKUNKOWO z Wielkopolski !!!

Na pewno niektóre osoby mogą Ci polecić agencje,które godziwie płaca chociaż jest to sprawa indywidualna jednym wystarczy1200 euro a inni celują wyżej.:) Witaj właściwie to przywitałaś się już w innym temacie więc nie ma za co przepraszac:)

5 godzin temu, majk495 napisał:

Witaj jestem tu nowa musze sie nauczyć z tego korzystać  -niestety nie znalazłam ,mało tego zostałam oszukana,chciałabym ostrzec  inne opiekunki przed ofertą z Mannheim za 2000 euro-

Zapłacili Ci 2000 euro za miesiąc i uważasz,ze Cie oszukali? dlaczego? nie musisz podawać tu nazwy agencji napisz o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Na pewno niektóre osoby mogą Ci polecić agencje,które godziwie płaca chociaż jest to sprawa indywidualna jednym wystarczy1200 euro a inni celują wyżej.:) Witaj właściwie to przywitałaś się już w innym temacie więc nie ma za co przepraszac:)

Dzięki @jolantapl.. Miła jesteś, ale prawdą jest iż niektóre ważne/miłe osóbki były na urlopie gdy zaczęłam pisać do Was - jak choćby @Blondi...tak więc nie ze wszystkimi się przywitałam... Ale za to dużo wcześniej Was wszystkich podczytywałam - jednak długo nie mogłam się odważyć zacząć odzywać się do Was...ale czuję się, jakbym Was znała już dłuuugo...od zawsze.. Jesteście wspaniali!!! Fajnie, że istnieje to forum - taka odskocznia, gdzie można pożartować czy poradzić się Was w różnych sprawach - bo zawsze Ktoś Coś wie, Ktoś doradzi, Ktoś pocieszy... :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ewilena napisał:

Dzięki @jolantapl.. Miła jesteś, ale prawdą jest iż niektóre ważne/miłe osóbki były na urlopie gdy zaczęłam pisać do Was - jak choćby @Blondi...tak więc nie ze wszystkimi się przywitałam... Ale za to dużo wcześniej Was wszystkich podczytywałam - jednak długo nie mogłam się odważyć zacząć odzywać się do Was...ale czuję się, jakbym Was znała już dłuuugo...od zawsze.. Jesteście wspaniali!!! Fajnie, że istnieje to forum - taka odskocznia, gdzie można pożartować czy poradzić się Was w różnych sprawach - bo zawsze Ktoś Coś wie, Ktoś doradzi, Ktoś pocieszy... :love:

Wszyscy tu mili i pomocni i tak samo wazni,bo każdy do tego forum dorzuca jakiś kamyczek albo swoje trzy grosze:hahaha: A braku odwagi w pisaniu tutaj nie rozumię :( dobrze,ze jednak się zdobyłaś na ta odwagę ,żeby z nami popisać i poklepać jak kto woli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jolantapl. napisał:

Na pewno niektóre osoby mogą Ci polecić agencje,które godziwie płaca chociaż jest to sprawa indywidualna jednym wystarczy1200 euro a inni celują wyżej.:) Witaj właściwie to przywitałaś się już w innym temacie więc nie ma za co przepraszac:)

Zapłacili Ci 2000 euro za miesiąc i uważasz,ze Cie oszukali? dlaczego? nie musisz podawać tu nazwy agencji napisz o co chodzi:)

Eeeeee ale tam nie ma nic o tym, że zapłacili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Beata Giz napisał:

Eeeeee ale tam nie ma nic o tym, że zapłacili...

Więc pytałam o co dokładnie chodzi:)  stawka 2000 euro została podana:( Osoba ,która to napisała powinna napisać o co dokładnie chodzi z tym oszustwem jeżeli w ogóle zaczęła temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest wpaść na forum napisać byle co oskarżyć kogoś o oszustwo a potem zniknąć.Oskarżenie o oszustwo to poważny zarzut i trzeba się kilka razy zastanowić zanim się o tym pisze a jak już to napisac konkretnie czy było to prywatnie czy przez firmę.Do tej miejscowosci są pewnie 100 ofert i tyle samo podopiecznych więc po co patrzeć podejrzliwie na te oferty.Badzmy chociaz trochę odpowiedzialni za wpisy w internecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz i przepraszam ,że tylko rzuciłam temat i nic nie wytłumaczyłam.

....i w dodatku źle zostałam zrozumiana-jeszcze raz się przekonałam ,że nie warto ostrzegać ,bo to z ofiary robi się przestępce-ale jeśli powiedziałam ,,A,, powiem,,B,,

2000 euro to była propozycja ze strony tego pana,który do nas dzwonił.- ja straciłam 174 euro/ok.700zł/

W/w pan Markus-bo tak się przedstawił,a tego pana nie zdążyłam zobaczyć/ -mam tylko telf i namiary na tę sztelę.

Po wykupieniu przez siebie biletu w kwocie /104 euro w jedna stronę  do Mannheim/ -pan Markus zadzwonił do mnie,/ po wielu próbach skontaktowania się z nim, przeze mnie/ - powiedział ,że muszę miec jeszcze na ubezpieczenie 250 euro/ dlaczego tego nie zrobił wcześnie ,dlaczego nie zaproponował ,żebym sama sobie wykupiła to ubezpieczenie!?!?!?/ i nie było by w tym nic dziwnego ,ale pytał o takie rzeczy -czy mam przy sobie karte bankomatową, -powiedziałam ,że nie /ale zaczęło mnie to wszystko zastanawiać/- więc zaproponowałam -że jak po przyjeździe zwróci mi pieniądze za podróż/bo taka była umowa - to te pieniądze przeznacze na ubezpieczenie i oddam mu resztę jak otrzymam za pracę, -pan sie wściekł/pytam -dlaczego?/ i bardzo niegrzecznie się zachował,był wściekły Byłam już w drodze w okolicy Koblentz-musiałam wysiąść na stacji ,kupić bilet powrotny /70 euro/ żeby wrócić . W czasie mojej podróży ,pan Markus wykonał jeszcze jeden telefon, nie mówiąc mi o tym /do moich dzieci /bo też nie myśląc podejrzliwie, podałam mu ich nr telf./ -żeby moje dzieci  zapłacily za moje ubezpieczenie-czy to nie dziwne?????/- ja o tym telefonie do moich dzieci dowiedziałam się po czasie,gdy synowa do mnie zadzwoniła/ - nie bardzo rozumiałam ,co to za obyczaje.

Proponując mi 2000 euro- to dużo - ale gdyby było to prawdziwe - nie byłoby tyle podchodów i złych zachowań z jego strony -ale to dopiero wyszło po czasie-jest jeszcze wiele szczegółów- które mnie  bardzo zaniepokoiły,gdy wszystko przemyślałam spokojnie- ale to tylko przypuszczenia.

Nie chce już więcej na ten temat pisać i nikogo nie oskarżam- napisałam co mi się przytrafiło i ogólnie w jakim miejscu ,żeby żadnej uczciwej osobie ,nie przytrafiło się , to co mnie- i to ja uważam ,że ta propozycja pana Markusa jest nie uczciwa- a wszystkie decyzje należą do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak już jest...wiele osób myśli...zarobię więcej na priv i podobnie...  potem rozczarowania. Dlatego, mimo wszystko, ja jeżdżę przez agencję i nie przeliczam, czy mam 35,50 czy 55 euro...mam pewne bynajmniej, że kaskę mam, a w najgorszym razie idzie ją odzyskać...Może jestem dziwak, ale akurat wysokość wynagrodzenia nie jest dla mnie najistotniejsza...bo nie jestem zachłanny. Wiadomo, każdy by chciał zarabiać dobrze. Dla mnie dobrze to jest 1200-1300 euro na rękę, dla innych to jest dopiero 1800, np...   A  Markus ? olał to wszystko...a Ty, opiekunko, martw się sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majk495 czytając o tym całym Markusie,,od razu przypomniala mi się sytuacja jaką ja kiedyś ,,jeszcze przed opiekunkowem i agencjami trafiłam przez znajomą na tego oszusta,,myślę ,że to ten Pan Marek S.,bardzo wygadany facet,,i najpierw kasę biorą a potem w długą,,ale ja po uslyszeniu ,że wielmożny Pan chce najpierw prawie 600 euro od razu skasowalam tego Pana ,,są na terenie Niemiec tacy oszusci,,trzeba uważać,,jeszcze co! żadnej strony internetowej ani nic meilowo,tylko pocztą,,

@Łukasz a ze mnie jaka dziwaczka:hahaha: no też tylko przez agencje ,,ale są agencje i agencje,,trzeba startowac do tych dobrych,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dołaczam do grona dziwadeł:hahaha::love:

I ja dołączam :hahaha: :love: bo skoro ktoś szuka pracy przez agencję,to i lepiej jak dostanie dobrze płatną ofertę za tę samą pracę. Jakby tak ful opiekunek przeszło do dobrych agencji,to na te inne agencje nie miał by kto zarabiać i może w końcu podnieśli by stawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ewilena napisał:

I ja dołączam :hahaha: :love: bo skoro ktoś szuka pracy przez agencję,to i lepiej jak dostanie dobrze płatną ofertę za tę samą pracę. Jakby tak ful opiekunek przeszło do dobrych agencji,to na te inne agencje nie miał by kto zarabiać i może w końcu podnieśli by stawki...

Tak jest ,,zgadzam się z Tobą w 100% ,,bo ja to wlasnie zrobilam i jestem heppi,,,a pracy mniej niż proponują inne tanie agencje,,,jedna praca a stawki różne,,łykać agencje gdzie stawki są odpowiednie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się muszę tłumaczyć nikogo o nic nie oskarzam ale jak ja coś pisze to konkretnie i przewaznie na priv a praca na czarno tak czasami się kończy ale jak ktos tu napisał ryzykujemy utratę pieniędzy za podróż i czasami jeszcze tygodniówki a oszustów jest wszedzie pełno i to tyle.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...