Skocz do zawartości

Halinawoj

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Marzenia osobiste już spełniłam - mam rodzinę. Marzenia materialne- jestem w trakcie :-)
 2. Dobre samopoczucie w pracy to nie wszystko, każdy orze jak może. A przypadki są różne jeśli chodzi o znajomość języka - chyba nie muszę mówić. Każdemu życzę dobrej stelli i dobrych pieniążków za wykonywaną pracę :-) bez wzgledu na jezyk :-)
 3. Halinawoj

  Rozmowa przy kawie (1)

  Witam serdecznie z Polski! U mnie upał 27 stopni. Aż mi się nie chce obiadu gotować. Ale mąż nudzi o domowe, więc co mam począć? :-)
 4. Halinawoj

  Rozmowa przy kawie (1)

  Wyjeżdżam za godzinę!Trzymajcie się! Obiecuję zajrzeć jak będe w Pl.Zresztą wkrótce wracam.Pa!
 5. Halinawoj

  Rozmowa przy kawie (1)

  Świetny pomysł!Ja bym bardzo chciała,ale mój chłop by mnie zabił
 6. Halinawoj

  Za tym tęsknię w de...

  Mnie brakuje domu i mojej okolicy,znajomych twarzy i tego czegoś co jest tylko u nas
 7. Halinawoj

  Witamy na forum!

  Właśnie czuję tutaj tą urlopową odskocznięJutro wyjeżdżam na prawdziwy urlopik do Polski!
 8. Halinawoj

  Rozmowa przy kawie (1)

  Mnie tydzień temu zmoczyło deszczem i zawiało,dobrze że ibuprom miałam,po dwóch dniach przeszło.Wracaj do zdrowia.
 9. Halinawoj

  Witamy na forum!

  No nie wiem jak mi idzie,staram się nie palnąć żadnej gafy,ale jak Was obserwowałam,to wiem czego nie można i będę się pilnować.Mario Jolanto -ja też za pieniążkami jeżdżę.Mąż do norwegii jeździ do roboty,czasami wraca na tydzień po miesiącu i staramy się zjechać w ten sam czas.Na czas letni wyjeżdżamy oboje na długo.Największa rozłąka nas czeka w naszym 20letnim małżeńskim stażu.Jego nie będzie ponad 5 miesięcy,ja się wybieram na ponad 3 miesiące,bo moja agencja oferuje premie za długi wyjazd.Mam nadzieję że się załapię.W domu sama i tak bym nie wysiedziała.Zresztą dopiero parter mamy gotowy-żeby zrobić piętro i poddasze,to jeszcze trzeba zarobić.
 10. Ja tej pokory dopiero się uczę.Miałam jak byłam dzieckiem w domu przez dwa lata wujka mojej mamy-starego i schorowanego.Ale jako podlotek to nie opiekowałam się nim bardzo.Kanapkę zrobiłam,herbatę, jak chciał,ale wtedy mnie trochę to ruszyło.teraz jak już pracuję,to odbieram świat na nowo-zdecydowanie więcej pokory dla życia i zdrowia.
 11. Halinawoj

  Witamy na forum!

  Oj witajcie!Mario Jolanto-pracuję od roku czasu.Powoli zbliżam się do końca stelli i w piątek wracam do Polski.Da tygodnie wolnego i jadę na natępną stellę-przynajmniej taki mam plan.Ale jak będę w Polsce to na pewno też zaglądać tu będę.Czytałam już Was od jakiegoś czasu,trochę żałuję że dopiero dzisiaj postanowiałm dołączyć.
 12. Niklo teraz to tak jest w każdej agencji.Dlaczego to ma być najlepszy wybór?


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...