Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@AgnieszkaKa niby lato to okres wzmożonego zapotrzebowania ale bez niemieckiego i w tym wieku bez referencji to możesz liczyć ewentualnie na stawki od 900 do Max 1100., jak z angielskim ktoś się zgodzi to. 1250. SZUKAJ W FIRMACH SZWAJCARSKICH. LUB W Promedica24 oni do Anglii prowadzą nabór 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AgnieszkaKa napisał:

Witajcie:) jestem tu zupełnie nowa, w tej chwili szukam pracy w opiece z j. angielskim (niemieckiego sie jeszcze nie uczyłam). Szukam pracy na krótki okres 2 miesiace ponieważ w październiku chciałabym wyjechac do usa do szkoły misyjnej. Moje doswiadczenie: to praca w PCK i praktyka na studiach. Czy moze chcecie mi cos poradzić, gdzie najlepiej szukac takiej krótkoterminowej pracy? serdecznie pozdrawiam :) Aga

Witaj Agnieszka. 

Moja rada jest taka, żebyś aplikowała tu do wielu agencji. Jest taki specjalny multifolmularz. Zaznaczysz, że nie znasz innego języka tylko angielski. W niektórych agencjach trafiają się oferty gdzie wymagany jest tylko angielski. Szukasz na 2 miesiące to wcale nie jest krótki okres. Nie mów, że chcesz wyjechać jednorazowo. Jak chcesz to spytam w mojej agencji bo widziałam kiedyś oferty od nich ale chyba do HoSPAM właśnie z angielskim. Mogę Ci dać namiar na tą agencje. Szukaj też na Fb i przeglądaj oferty pracy na tu  forum może akurat coś się trafi. Powodzenia :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Witaj Agnieszka. 

Moja rada jest taka, żebyś aplikowała tu do wielu agencji. Jest taki specjalny multifolmularz. Zaznaczysz, że nie znasz innego języka tylko angielski. W niektórych agencjach trafiają się oferty gdzie wymagany jest tylko angielski. Szukasz na 2 miesiące to wcale nie jest krótki okres. Nie mów, że chcesz wyjechać jednorazowo. Jak chcesz to spytam w mojej agencji bo widziałam kiedyś oferty od nich ale chyba do HoSPAM właśnie z angielskim. Mogę Ci dać namiar na tą agencje. Szukaj też na Fb i przeglądaj oferty pracy na tu  forum może akurat coś się trafi. Powodzenia :cmok:

Niezapominajka, dziekuje za odp. Tak, poprosze o kontakt do Twojej Agencji. A co to jest HoSPAM? :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AgnieszkaKa napisał:

Niezapominajka, dziekuje za odp. Tak, poprosze o kontakt do Twojej Agencji. A co to jest HoSPAM? :)

Sama nie wiem

Miała być nazwa kraju na H... 

Więc albo tak telefon sobie napisał albo zostało to uznane za spam

Napisze Ci na priv ale najpierw muszę skończyć sprzątać chałupę. Za porządki wiosenne się wzięłam :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AgnieszkaKa napisał:

dziękuję za radę :)

Agnieszka zobacz właśnie jakaś firma szuka z językiem angielskim. Dzwoń jak najszybciej :)

Następnym razem o tym, że szukasz pracy pisz w odpowiednim dziale bo tu to tylko się witamy jak przychodzimy na forum jako swiezaki . Pozdrawiam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewa labudda witaj :)

Jest osobny temat gdzie można pisać o zmianach jakie nas czekają w najbliższym czasie. Oby nie były to zmiany tylko na papierze. Jeszcze gorzej jak będzie to w myśl przysłowia, Zamienił stryjek siekierkę na kijek "O.o

Miłego dalszego urlopowania :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych kolegów i koleżanki na forum:cześć3:. Wpadajcie na kawusiowy wątek kawkę:kawa: z nami machnąć, zapraszam do udzielania się na forum, będzie nam weselej w towarzystwie:cmok:

@ewa labudda

@JaAnka

@[email protected]

@gama

@AgnieszkaKa

kawa.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Witam wszystkich nowych kolegów i koleżanki na forum:cześć3:. Wpadajcie na kawusiowy wątek kawkę:kawa: z nami machnąć, zapraszam do udzielania się na forum, będzie nam weselej w towarzystwie:cmok:

@ewa labudda

@JaAnka

@[email protected]

@gama

@AgnieszkaKa

kawa.gif

A gdzieś Ty te niewiasty znalazła?zapytaj czy ciasto przyniosą bo mnie nie wypada za krótko tu jestem  :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

A gdzieś Ty te niewiasty znalazła?zapytaj czy ciasto przyniosą bo mnie nie wypada za krótko tu jestem  :d

Ciasto mogę im odpuścić ale pisać by mogły czesciej :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Nie ma tak, ja nie odpuszczę, śliwkowe ma być z kruszonką a bitą śmietanę mam ,zawsze mam, bo się czasem przydaje do innych celów:d

Boję się zapytać do czego tej bitej śmietany używasz :d

PS 

Dzisiaj to mnie już ręką boli od pisania O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...