Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję za serdeczne powitanie, zalogowałam się tu szczerze mówiąc w celu znalezienia pomocy i informacji o pewnej firmie mam od nich propozycje zlecenia ale szukam jakiejś opiekunki która by z nimi wcześniej współpracowała i coś o nich powiedziała a nikogo nie mogę znaleźć od kilku dni ani na forach ani na FB chyba im podziękuje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ella29 Firma musi być mała skoro jest mało wiadomości w necie . Są na rynku od kilku lat , więc gdyby byli oszustami , to przeczytałabyś o tym na pewno . Przed chwilką sprawdziłam informację na temat małej agencji z którą kilka lat temu współpracowałam . Znalazłam na ich temat tylko jedną opinię .

Skoro już o niej wspominam , to agencja widnieje pod nazwą Seniorpro24 ( nie mylić z Prosenior ) . Stawka  nie należała do tych lepszych , umowa śmieciowa , wypłata na czas , szefowa miła , ale też niezbyt zainteresowana losem opiekunki i podopiecznej  . Kilka lat już minęło , więc mogło się coś poprawić lub pogorszyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przyjęcie mnie do grupy. Poczytałam wiele cennych uwag, wskazówek i zaleceń. Będą mi bardzo przydatne, gdyż wyjeżdżam do pracy w charakterze opiekunki po raz pierwszy. Nie ukrywam, że im bliżej wyjazdu, tym moje obawy stają się coraz większe i większe, a wątpliwości czy podołam, czy sobie poradzę nie maleją. Od 6 marca będę w Bad Soden Solmunster. Może znajdzie się ktoś, kto jest w pobliżu? Proszę się odezwać, pozdrawiam, Anka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja do takich naleze ,zalogowalam sie tutaj juz z rok temu ,a ciagle tylko czytam ,nic nie pisze .wiec wypada sie wreszcie      ladnie przywitac z wszystkimi z forum .  jestem lucyna , od dawna w opiece , od wczoraj w 83700 Rottach-Egern. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lusi napisał:

to ja do takich naleze ,zalogowalam sie tutaj juz z rok temu ,a ciagle tylko czytam ,nic nie pisze .wiec wypada sie wreszcie      ladnie przywitac z wszystkimi z forum .  jestem lucyna , od dawna w opiece , od wczoraj w 83700 Rottach-Egern. 

Malownicza miejscówka :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.02.2020 at 15:22, AnkaS napisał:

Dziękuję za przyjęcie mnie do grupy. Poczytałam wiele cennych uwag, wskazówek i zaleceń. Będą mi bardzo przydatne, gdyż wyjeżdżam do pracy w charakterze opiekunki po raz pierwszy. Nie ukrywam, że im bliżej wyjazdu, tym moje obawy stają się coraz większe i większe, a wątpliwości czy podołam, czy sobie poradzę nie maleją. Od 6 marca będę w Bad Soden Solmunster. Może znajdzie się ktoś, kto jest w pobliżu? Proszę się odezwać, pozdrawiam, Anka

Serdecznie :witam: Pamiętaj, że masz potężne wsparcie, choć więc strach ma wielkie oczy, nie bój się...masz tajną broń...czyli nas :cześć3: I pytaj...pytaj...pytaj...a choć może wydawać się, że jakieś pytanie jest błahe, nie stresuj się... zawsze dostaniesz odpowiedź :tak2: Bo kto pyta, ten nie błądzi :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lusi napisał:

to ja do takich naleze ,zalogowalam sie tutaj juz z rok temu ,a ciagle tylko czytam ,nic nie pisze .wiec wypada sie wreszcie      ladnie przywitac z wszystkimi z forum .  jestem lucyna , od dawna w opiece , od wczoraj w 83700 Rottach-Egern. 

:witam: ciepło i zapraszam do częstszego bywania...werbalnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, lusi napisał:

to ja do takich naleze ,zalogowalam sie tutaj juz z rok temu ,a ciagle tylko czytam ,nic nie pisze .wiec wypada sie wreszcie      ladnie przywitac z wszystkimi z forum .  jestem lucyna , od dawna w opiece , od wczoraj w 83700 Rottach-Egern. 

No to buziolki za odwage:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...