Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@LACH Witaj  Radku :hura:  masz niesamowitą wenę twórczą do pisania:szok::tak:

 

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@LACH  witaj Radku ....serdecznie zresztą :d

P. S...Jakby co to ja też po czterdziestce jestem . To nic , że już bardzo dawno , ale jestem " po " ....i kto mi zarzuci  , że nieprawdę mówię ? :szydera:

 

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

:cześć2:w niewysokich progach :cześć3: Pięknie się zaprezentowałeś...apetycznie wręcz :oklaski: Gdybyś tylko taki "stary" nie był :haha:Jam młódka...ledwie 36 na karku i kilkudziesięcioma miesiącami na doczepkę :szydera: Ale ten pies...ten pies przyciągnął mą uwagę...do pogłaskania :oklaski: Jednak na stawianie do pionu nie licz...kręgosłup nie taki już sprawny i bez liftu ani rusz :szydera: Niemniej jednak....pomożemy...jak umiemy i możemy...ja i mój duch :oklaski: 

Zostałem powitany jak, nie przymierzając, "Nowy Rok". :hura:

Postaram się wykorzystać "siły twórcze" dla dobra ogółu :cmok:.

 

Dziękuję, nie trzeba:szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joy napisał:

Właśnie :) Witaj @Mirelka1965:cmok: A Ty @BabaJagusia czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz? Jaka stara?>:( Starość zaczyna się po pięćdziesiątce.A ja trzeźwa jestem jak niemowlę:szydera:

Pogięło cię?  :grzmotnąć: jaka starość po 50 ?  :kopara: Starość to stan umysłu , nie metryki :haha:to napisałam ja...młoda 50++:haha::oklaski:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Tu Anka. Nie jestem łatwa, ale chcę być w centrum opieki i móc zabierać głos ;). Tak naprawdę znam Was wszystkich bo od dłuższego czasu Was czytam i chętnie wreszcie podyskutuję. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy przez agencje, ale i na czarno. Pozdrawiam. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JaAnka napisał:

Dzień dobry. Tu Anka. Nie jestem łatwa, ale chcę być w centrum opieki i móc zabierać głos ;). Tak naprawdę znam Was wszystkich bo od dłuższego czasu Was czytam i chętnie wreszcie podyskutuję. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy przez agencje, ale i na czarno. Pozdrawiam. 

758773524_witamyruchome.gif.98c581170d50423d1febbacfacd845e2.gif serdecznie :oklaski:I zapraszam do kawusiowego topiku na ploteczki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, JaAnka napisał:

Dzień dobry. Tu Anka. Nie jestem łatwa, ale chcę być w centrum opieki i móc zabierać głos ;). Tak naprawdę znam Was wszystkich bo od dłuższego czasu Was czytam i chętnie wreszcie podyskutuję. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy przez agencje, ale i na czarno. Pozdrawiam. 

Cześć :) To teraz by było sprawiedliwie my poczytamy i poznamy Ciebie. Obowiązkowo jeszcze w tym tygodniu musisz popełnić sto postów :haha: I nie ma zmiłuj się,sprawiedliwość jakaś musi być:szydera:

[To była część artystyczna powitania,czyli moje błaznowanie. :tak2: ] :d

A teraz całkiem na serio_witaj miło i czuj się jak u siebie:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JaAnka napisał:

Dzień dobry. Tu Anka. Nie jestem łatwa, ale chcę być w centrum opieki i móc zabierać głos ;). Tak naprawdę znam Was wszystkich bo od dłuższego czasu Was czytam i chętnie wreszcie podyskutuję. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy przez agencje, ale i na czarno. Pozdrawiam. 

Witaj :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...