Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem opiekunką z czteroletnim doświadczeniem. Prowadzę blog Perły rzucone przed damy. Pół roku temu  wydałam książkę o tym samym tytule. Zastanawiam się, co opiekunki i opiekunowie chcieli by czytać na takim blogu? Mam przepisy kulinarne, lekcje języka niemieckiego, zdjęcia z wycieczek po Niemczech i po Polsce, felietony - głównie z moich pobytów na zleceniach, ważne informacje dla opiekunów. Wprowadzam recenzje książek i filmów. Powoli odbiegam od typowo opiekunkowego charakteru. Aczkolwiek już wkrótce wyjadę na kolejne zlecenie i z pewnością podzielę się moimi kolejnymi doświadczeniami. Czy są tu może osoby, które również prowadzą blog? chętnie wymieniłabym się doświadczeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@BarbaraBerezanska Witaj.

Nie wiem czy ktoś pisze bloga ale nasze forum o taki blog, tylko tworzony przez wiele osób. :haha:

Edit.

Mamy tutaj też blogi ale jakoś... umierają śmiercią naturalną.

dzięki. dopiero się rozglądam :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

@BarbaraBerezanska witaj. 

Prowadziłaś może bloga na Op24? Bo cos mi sie kojarzy. 

opiekunki24? zaproszono mnie tam kiedyś do wywiadu i pojawiłam się na forum. bardzo źle wspominam tą moją wizytę. bloga tam raczej nie prowadziłam :-))) chyba, że przez przypadek :-))) coś napisałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

@foczka63 Kasiu , jesteś do tego stworzona aby pisać. 

Twój pamiętnik związany z Panem F odkryłam po czasie, tylko już nie pamiętam to była 9 rocznica? 

oj chyba mnie mylisz z kimś. na opiekunki24 były tez inne opiekunki, które prowadzą bloga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, BarbaraBerezanska napisał:

Witam. Jestem opiekunką z czteroletnim doświadczeniem. Prowadzę blog Perły rzucone przed damy. Pół roku temu  wydałam książkę o tym samym tytule. Zastanawiam się, co opiekunki i opiekunowie chcieli by czytać na takim blogu? Mam przepisy kulinarne, lekcje języka niemieckiego, zdjęcia z wycieczek po Niemczech i po Polsce, felietony - głównie z moich pobytów na zleceniach, ważne informacje dla opiekunów. Wprowadzam recenzje książek i filmów. Powoli odbiegam od typowo opiekunkowego charakteru. Aczkolwiek już wkrótce wyjadę na kolejne zlecenie i z pewnością podzielę się moimi kolejnymi doświadczeniami. Czy są tu może osoby, które również prowadzą blog? chętnie wymieniłabym się doświadczeniami. 

Zapytam tak z ciekawości ..Czy Ty już nie byłaś tutaj zalogowana i zakończyłaś swój krótki pobyt banem ? czy masz teraz 2 konta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BarbaraBerezanska napisał:

opiekunki24? zaproszono mnie tam kiedyś do wywiadu i pojawiłam się na forum. bardzo źle wspominam tą moją wizytę. bloga tam raczej nie prowadziłam :-))) chyba, że przez przypadek :-))) coś napisałam. 

A ja bardzo źle wspominam Twoją obecność na opiekunki - forum.pl... No takiego poziomu chamstwa dawno nie widziałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...