Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ania72 napisał:

Witam, dawna sasanka z op24, może mnie jeszcze ktoś pamięta, nick był zajęty więc wpisałam cokolwiek. Aktualnie szukam pracy, pozdrawiam:)

 

Cześć Aniu, jesteś prawdziwa błyskawica..;). Nie zapomnij w profilu zaznaczyć,że szukasz pracy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.04.2018 at 19:27, Radosna napisał:

aaa jestem tutaj dlatego bo kilka lat tylko czytałam forum opiekunki 24

było świetne.....było.Przyszłam tutaj za wami kochane fioletowe, powtarzalne,63 i inne wspaniałe opiekunki

 

Fajnie, ze za nami przyszlas, szczegolnie, ze przez to sie dowiedzialam, ze kochana jestem, mile to i takie...radosne:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: półdesantowcu....:cześć3: Pracy ci u nas dostatek....obiad trzeba ugotować, kawusię wypić...ale znajdzie się pewnie coś innego do roboty....:dobrze: Szukasz na legalu czy na priv? 

Tylko przez firmę, chwilowo już nie szukam, już znalazłam, wyjeżdżam w przyszłym tygodniu. :) Dziękuję za miłe przyjęcie, Ivanilia mnie ściągnęła do Was.

 

Edytowane przez ania72
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Czesc Rodzynku ;)  Fajnie Cie widziec;) A wiesz, ze juz trawa sie zieleni? :d

Fioletko , moja ty jedyna w swej barwie.... Pamiętam, pamiętam o tej trawce i doczekać się nie mogę. No i dzięki za ciepłe słówko pod adresem mym. 

:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...