Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Andrew napisał:

Lepiej późno ..... Ponieważ my, faceci, jesteśmy tu w zdecydowanej mniejszości , każdy taki "rodzynek" cieszy nie tylko płeć piękną. 

Halo Andrzejku.Chyba cię dopiero zauważyłam.Witam mniejszość,ale każda sztuka kalesonów się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jest tu ktoś nowy? jak tak to serdecznie witam,,:witam: bo wszystko mi przelatuje koło nosa ,,nie mogę nadążyć za Wami,,,starosc nie radośc,,,hahahha damy radę ,,:love:

A jest nowych do bólu...brzucha ze śmiechu...:szydera: I obrażalskich też się znajdzie....:haha: No, ale ciebie też serdecznie :witam: po tak długiej nieobecności...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jest nowych do bólu...brzucha ze śmiechu...:szydera: I obrażalskich też się znajdzie....:haha: No, ale ciebie też serdecznie :witam: po tak długiej nieobecności...:oklaski:

A starych o wiele mniej.

Pustawo tu bez nas było i proszę to nie tylko zauważyć, ale i przez cały czas doceniać. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Knorr napisał:

A starych o wiele mniej.

Pustawo tu bez nas było i proszę to nie tylko zauważyć, ale i przez cały czas doceniać. 

Jakby tak dobrze policzyć, to zameldowało się desantowców wielu, a teraz poukrywali się okopach...:haha: I równowagę widzę, równowagę widzę....:trele: Ale my cieszymy się, że jest tak gwarno i wesoło....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Halo Andrzejku.Chyba cię dopiero zauważyłam.Witam mniejszość,ale każda sztuka kalesonów się liczy.

Tereniu przesympatyczna i ja się cieszę niezmiernie , że jesteś tu wraz ze mną. Kalesony już zrzucone, bo prawie lato się tej wiosny narobiło. Walczę teraz z ustawieniami konta , bo mi skrzynka pęka w szwach ale na razie tę walkę przegrywam. Całuski wirtualne na razie przesyłam.:cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrew napisał:

Tereniu przesympatyczna i ja się cieszę niezmiernie , że jesteś tu wraz ze mną. Kalesony już zrzucone, bo prawie lato się tej wiosny narobiło. Walczę teraz z ustawieniami konta , bo mi skrzynka pęka w szwach ale na razie tę walkę przegrywam. Całuski wirtualne na razie przesyłam.:cześć2:

W twoim profilu wejdź w ustawienia konta i odhaczasz maile. Stronę albo dwie wcześniej jest wszystko objaśnione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andrew napisał:

Tereniu przesympatyczna i ja się cieszę niezmiernie , że jesteś tu wraz ze mną. Kalesony już zrzucone, bo prawie lato się tej wiosny narobiło. Walczę teraz z ustawieniami konta , bo mi skrzynka pęka w szwach ale na razie tę walkę przegrywam. Całuski wirtualne na razie przesyłam.:cześć2:

No nie wierzę,kolega Andrew jeszcze dołączył do bandy desantowców. Witamy,witamy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

No nie wierzę,kolega Andrew jeszcze dołączył do bandy desantowców. Witamy,witamy.

W zasadzie to nie utożsamiam się z żadną bandą, bo z natury jestem indywidualistą i potrafię mieć własne zdanie, które nie musi się podobać ale za ciepłe przyjęcie dziękuję.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Andrew napisał:

W zasadzie to nie utożsamiam się z żadną bandą, bo z natury jestem indywidualistą i potrafię mieć własne zdanie, które nie musi się podobać ale za ciepłe przyjęcie dziękuję.

O to dokładnie tak jak ja. Własne zdanie mam zawsze i je wygłaszam, bez względu na konsekwencje.  

Postępuję zgodnie z własnym sumieniem, a ono właśnie podpowiedziało mi, że z bandą mi po drodze. :oklaski:

Nie wyobrażam sobie prowadzić czczych i mętnych dyskusji o wyższości mleka nad kefirem:-)))), malinami pogryzając. 

Nie ma Bandy,

nie ma Knorra.  

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ania72 napisał:

Witam, dawna sasanka z op24, może mnie jeszcze ktoś pamięta, nick był zajęty więc wpisałam cokolwiek. Aktualnie szukam pracy, pozdrawiam:)

 

Jakbyś wpisała cokolwiek to nick brzmiałby cokolwiek. Musiałaś wpisać ania72 :)))))))))))))))))))))))))))

Witaj.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ania72 napisał:

Witam, dawna sasanka z op24, może mnie jeszcze ktoś pamięta, nick był zajęty więc wpisałam cokolwiek. Aktualnie szukam pracy, pozdrawiam:)

 

Witaj Sasanka. Pamiętam Ciebie. Miło, że do nas dołączyłaś. Pozdrawiam. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ania72 napisał:

Witam, dawna sasanka z op24, może mnie jeszcze ktoś pamięta, nick był zajęty więc wpisałam cokolwiek. Aktualnie szukam pracy, pozdrawiam:)

 

Witaj. :oklaski:

Co prawda nie pamiętam Ciebie bo ja z plebsu i nie włóczę się po salonach ale i tutaj znajdziesz osoby z wyższych sfer. Tylko musisz poszukać. :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ania72 napisał:

Witam, dawna sasanka z op24, może mnie jeszcze ktoś pamięta, nick był zajęty więc wpisałam cokolwiek. Aktualnie szukam pracy, pozdrawiam:)

 

:witam: półdesantowcu....:cześć3: Pracy ci u nas dostatek....obiad trzeba ugotować, kawusię wypić...ale znajdzie się pewnie coś innego do roboty....:dobrze: Szukasz na legalu czy na priv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...