Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Teresadd napisał:

No i dobrze.Moja wnuczka jest dwu i pół letnia więc świadomości zakupowej niet.Z De mam jej tylko frytki przywieżć.Takie to biznesy z moją Maniusią mam.

Haha.....frytki.....dobre ! Jak będzie w wieku mojej to jej świadomość zakupów Cię przerosnie....W de robie jej tylko zakupy w DM i to ściśle wg listy......ubrania i buty w Pl bo trafić w jej gust to jak trafić szóstkę w totolotka....:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

Mycha nie jest aż tak zle ,,emotikony są ,,wejdz na górze w Emotikonach na kategorie i otwórz po kolei ,,Podstawowe , Buzki, inne itd, jest trochę ich ,,nie ma bidy,,no nie ma całusa ,,,ale może dojdzie,,,:love:

Dzięki. Ja to na  zawsze ślepa już zostanę i trzeba mi będzie właściwą drogę pokazywać :smutek:Chyba się już nie zmienię.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mycha napisał:

Dzięki. Ja to na  zawsze ślepa już zostanę i trzeba mi będzie właściwą drogę pokazywać :smutek:Chyba się już nie zmienię.

Pomalutku wszystko ogarniesz,,każdy z nas błądził na początku,,każdy jak jeden,,dobrze ,że piszesz ,,i pytasz,,zawsze ktoś coś podpowie,,,:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mycha napisał:

No wiesz Mirelko, żeby Moduś śpiochem był O.o Nooo ja to co innego, ale ja wykończona przez pracę jestem a Moduś to prawie jak na wczasach xd Spokój, nikt się nie kłóci, cisza i same dzióbki. 

A tak na marginesie to jak załatwić więcej emotków ??? Bo ubogie jakieś są biedactwa. 

Ależ one są bogate  :haha:Żałuj, że nie widziałaś tych o były jak ja nastałam :smutek: Pisz na dziale "Sprawy forum-uwagi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ one są bogate  :haha:Żałuj, że nie widziałaś tych o były jak ja nastałam :smutek: Pisz na dziale "Sprawy forum-uwagi"...

Powiem Ci Mirelko, że nie żałuję. Moduś mi już odpisał ( nie na zielono ) i czuję się oświecona :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Łooo matuś kochana. Kasiu a coś Ty się tak do nas czołgała ?? Ale cieszym się bardzo że dotarłaś :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Witaj Kasiu. Osobiście czuję się tutaj już jak u siebie. Przyjemnie i miło.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

:witam: a ja to cię nie namawiałam ty niegrzeczna kobito !  Oczywiście żart !  Witam witam witam , zależało mi,żebyś tu była <3 .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

A Ty widziała fokę sprinterkę kiedy?:):):):)Nooooo,ja też nie:)

:haha: No nie Kasiu, foki sprinterki nie widziałam xd Ale dobrze że chociaż Twoje zdjęcie avatarowe zostało. Wiem z kim gadam. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Zaraz wiedziałam ,że to ty.Witaj Kasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Jak miło :cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:):):)Mój ulubiony nick był juz zajęty,trochę się namordowałam z wstawieniem fotki,ale że jestem zdolniacha to się udało:):)Sympatycznego popołudnia , szczególnie desantowcom:):)hi hi hi

ps.Dodzia mnie przekonała do założenia spadochronu:)Senkju:)

Sześć ...Katharino xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

Witam, witam :oklaski: Wiemy, ze Ty nad Baltyk sie udalas i stad to opoznienie. Jak tam w Polsce? Czuc wiosne?

Aleeee,śladu ni ma:(I zimno:(Ale słychać za to, bo już żurawie się drą na łąkach i boćki siedzą na starych gniazdach i remontują:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...