Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

O mamunciu, jak to przekleić? No błądzę tutaj jak we mgle :D:D:D

Kopiuj...wklej...a jak gif nie wszedł, to załącz ponownie....nie stresaj się....ja wiem, że wszystko nowe i trudno na początku się poruszać. Dlatego pozwalam sobie, ale tylko troszkę, desantowców kierunkować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy widzi to co chce....:haha: Nauczcie się, że tu kolor zielony jest akceptowany, a jeśli występuje, to tylko jako żart...:szydera: Jeśli @Moderator zaspał i nie zmienił na ten, przez was, pożądany, to jak się obudzi, to zmieni :haha: A nawet jeśli nie, to don't stress...już wam nic nie grozi :oklaski:

No wiesz Mirelko, żeby Moduś śpiochem był O.o Nooo ja to co innego, ale ja wykończona przez pracę jestem a Moduś to prawie jak na wczasach xd Spokój, nikt się nie kłóci, cisza i same dzióbki. 

A tak na marginesie to jak załatwić więcej emotków ??? Bo ubogie jakieś są biedactwa. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Mycha napisał:

A tak na marginesie to jak załatwić więcej emotków ??? Bo ubogie jakieś są biedactwa. 

Poczekać kilka/kilkanaście dni. Czeka nas duża aktualizacja serwisu. Pojawią się nowe udogodnienia. @Blondi będzie zadowolona z wyszukiwarki, dla każdego coś dobrego :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ellax2 napisał:

Witam wszystkich, heloooł! :witam:

Ja jak zwykle ostatnia... Albo nie! Pierwsza! Zyczę fajoskiego wtorku.

Tak na marginesie... Czy jest tu jakaś lista zakazanych zwrotów? Pytam, bo boję się zobaczyć niekompletny post albo, nie daj boze, zielony. Mam traumę :mur:

Ja też. Na sam widok zielonego mam stres.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Konkurs żem ;) wygrała Barbaro Niepowtarzalno , gdzie główną nagrodą był słoik z rydzami marynowanymi. Fundator juz się dopominał o dostarczenie, ale ja w De juz 3 miesiąc, ale za to.....na ostatniej prostej....Teraz będzie okazja pokosztować nagrody tej. NA grzyby nie chadzam, bo ich nie znajduje, no moze oprócz muchomorów nie widze nic. Absolutnie nic. :d Nawet gajowego żadnego nie wypatrzyłam, choć nadzieję miałam :D:D:D:D 

Nawet gajowego Maruchy!?...to Ty masz pecha... najwyraźniej.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Nawet gajowego Maruchy!?...to Ty masz pecha... najwyraźniej.:szydera:

A co Ty myslisz, ze ona glupia i spowiadac sie publicznie  bedzie?:d

No, moze gdyby Paolo zasiadl w konfesjonale, to zrobilaby wyjatek:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł everybody.....

Jestem w ferworze zakupów nie tylko spożywczych.....wnuczka - pirania krąży wokół mnie i podgryza moją sakiewkę.....wczoraj ciuchy, dzisiaj buty, okulary itd......ale jak mądrość ludowa mowi rodzice sa od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania....:d

Miłego popołudnia wszystkim życzę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moderator napisał:

Poczekać kilka/kilkanaście dni. Czeka nas duża aktualizacja serwisu. Pojawią się nowe udogodnienia. @Blondi będzie zadowolona z wyszukiwarki, dla każdego coś dobrego :)

Ooo jak miło Cię czytać Modusiu. Miłego dnia Ci życzę i owocnej pracy nad forum tym :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Mam żabkę w pobliżu.:żółw:żółwika przybijam.cząber Ty kup:cześć3:

Tak patrzę na tego żółwika i pomyślałam sobie, że to znak dla Knorra, niby za to, że fartuszek powinnaś zmienić bo się za innymi ogląda a Tobie to o cząbrze smuci xd :d Naciskaj, naciskaj...... a co !!  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Darekr napisał:

Ty wracasz za tydzień, M. za trzy

więc mamy dwa tygodnie.

Jak zobaczysz na Piotrkowskiej

gościa ze słoikiem rydzy - to ja

(tak na wszelki wypadek jakbyś mnie nie poznała)

Pomyślałam sobie, że dla takiego słoika to nawet do Kielc bym pojechała. Oby duży był bo rydze są pycha a grzyby wszelakie to przez całe życie "łapówka" była. Dla mnie oczywiście. Grzyby lubię zbierać ale ostatnio nie maiłam szczęścia na rydze trafić. @Dodzisława zazdraszczam uczty. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moderator napisał:

Poczekać kilka/kilkanaście dni. Czeka nas duża aktualizacja serwisu. Pojawią się nowe udogodnienia. @Blondi będzie zadowolona z wyszukiwarki, dla każdego coś dobrego :)

Dzień dobry :d...my się jeszcze nie znamy ... Afryka jestem ,ale nie dzika , choć dawno odkryta.:haha:...i tak przy okazji " bruderszaftu" i zapowiadanych zmian na tym zacnym forum , może jednak dałoby się wprowadzić takie malutkie udogodnienie ,polegające na tym , żebyśmy wiedzieli kto nam daje te lajki czy tam serduszka . Mnie osobiście troszkę denerwuje ,że nie wiem kto mi odpowiedział na dzień dobry ,a kto jest zwykły cham i prostak.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Dziękuję ...to by było na tyle.:czytaj:....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Heloł everybody.....

Jestem w ferworze zakupów nie tylko spożywczych.....wnuczka - pirania krąży wokół mnie i podgryza moją sakiewkę.....wczoraj ciuchy, dzisiaj buty, okulary itd......ale jak mądrość ludowa mowi rodzice sa od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania....:d

Miłego popołudnia wszystkim życzę.

No i dobrze.Moja wnuczka jest dwu i pół letnia więc świadomości zakupowej niet.Z De mam jej tylko frytki przywieżć.Takie to biznesy z moją Maniusią mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

No i dobrze.Moja wnuczka jest dwu i pół letnia więc świadomości zakupowej niet.Z De mam jej tylko frytki przywieżć.Takie to biznesy z moją Maniusią mam.

Ciesz się że takie, tylko takie. Jak podrośnie to będziesz tęskniła za teraźniejszymi "interesami". Człowiek w że tak powiem dojrzałym wieku inaczej patrzy na takie szkraby. Kurcze czemu tak nie było jak się miało te "dzieścia" lat ??

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ellax2 napisał:

Witam wszystkich, heloooł! :witam:

Ja jak zwykle ostatnia... Albo nie! Pierwsza! Zyczę fajoskiego wtorku.

Tak na marginesie... Czy jest tu jakaś lista zakazanych zwrotów? Pytam, bo boję się zobaczyć niekompletny post albo, nie daj boze, zielony. Mam traumę :mur:

Lista zakazanych zwrotów? Witaj!!:witam: poczytaj trochę mnie,,ja za swoje bezpośrednictwo powinnam już 1000 razy na taczce stąd wyjechac,,a jestem:oklaski:,,chyba moje zwroty są jednak przyzwoite:oklaski: albo wszyscy na górze przymrużają oko i dzięki im za tą ogromną wyrozumiałośc:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mycha napisał:

A tak na marginesie to jak załatwić więcej emotków ??? Bo ubogie jakieś są biedactwa. 

Mycha nie jest aż tak zle ,,emotikony są ,,wejdz na górze w Emotikonach na kategorie i otwórz po kolei ,,Podstawowe , Buzki, inne itd, jest trochę ich ,,nie ma bidy,,no nie ma całusa ,,,ale może dojdzie,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moderator napisał:

Poczekać kilka/kilkanaście dni. Czeka nas duża aktualizacja serwisu. Pojawią się nowe udogodnienia. @Blondi będzie zadowolona z wyszukiwarki, dla każdego coś dobrego :)

Ja jestem z wszystkiego zadowolona ,,,buziol:love: i taki ogromny uscisk :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...