Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Binor, @maras1, @Alina1, oraz @Berdi i @megy, @foczka63, i wybaczcie jesli kogos przepgapilam, witajcie!

 

Korzystajac o okazji chcialabym pozdrowic wszystkich od naszej Muszelki, ktora konto juz tutaj ma, ale zamierza tymczasowo malo sie udzielac na forum z powodu intensywnego zycia, ale i tak wszystkich goraco pozdrawia i sciska;))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@Binor, @maras1, @Alina1, oraz @Berdi i @megy, @foczka63, i wybaczcie jesli kogos przepgapilam, witajcie!

 

Korzystajac o okazji chcialabym pozdrowic wszystkich od naszej Muszelki, ktora konto juz tutaj ma, ale zamierza tymczasowo malo sie udzielac na forum z powodu intensywnego zycia, ale i tak wszystkich goraco pozdrawia i sciska;))))

A skad ta slodka meg przybywa? Nasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Afryka napisał:

Heleno droga ,ten topik służy li i wyłącznie do tzw".pierwszego przywitania" , później witamy się w rozmowach przy kawie ... przynajmniej tyle ogarnęłam ... normalnie sukces ,goni sukces ...w mojej antytechnicznej łepetynie.:szydera:

Od przybytku głowa nie boli.Cześć młoda,piękna i wszelako uzdolniona "kobiałko"

Edytowane przez Helena2311
Liter9
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu. Mam nadzieję,że tym forum nie rządzi żadna kobieta na psychotropach ani nikt z " Gwiezdnych wojen "...

PS. Na innym forum zabrano mi prawo jazdy na rok za przekroczenie punktów. Dlatego też - być może tutaj uda mi sięj pojeździć bez trzymanki i nikt nie będzie mnie łapał na radar cenzury na każdym zakręcie. P.

Edytowane przez Paolo
Błąd
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Mam nadzieję,że tym forum nie rządzi żadna kobieta na psychotropach ani nikt z " Gwiezdnych wojen "...

PS. Na innym forum zabrano mi prawo jazdy na rok za przekroczenie punktów. Dlatego też - być może tutaj uda mi sięj pojeździć bez trzymanki i nikt nie będzie mnie łapał na radar cenzury na każdym zakręcie. P.

Witaj ...aniołeczku  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Aniołeczku!?...aleś pojechała Baśka !! Litości !!! Wszystko można o nim powiedzieć,ale nie aniołeczek...:szydera:

Jeśli ja anioł nie kobita ..to Paolo aniołeczek . Toż on moja krew ...prawie ;)

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Paolo napisał:

Dzień dobry Państwu. Mam nadzieję,że tym forum nie rządzi żadna kobieta na psychotropach ani nikt z " Gwiezdnych wojen "...

PS. Na innym forum zabrano mi prawo jazdy na rok za przekroczenie punktów. Dlatego też - być może tutaj uda mi sięj pojeździć bez trzymanki i nikt nie będzie mnie łapał na radar cenzury na każdym zakręcie. P.

Kupe czasu ... widzę ,że i płeć zmieniłeś ?...ok,,ja nie ma nic do gender.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie dogonię Was ale witajcie i to nie na zielonej trawce. :haha:

Ja już się pogubiłam ile Was tam w końcu mamusia miała. Musiała być bardzo płodna....:szydera:

Wszyscy byliśmy z jednego miotu...To co tam teraz zostało to jest z in vitro czy elf vitro...Jakoś tak.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Paolo napisał:

Wszyscy byliśmy z jednego miotu...To co tam teraz zostało to jest z in vitro czy elf vitro...Jakoś tak.

"Bo z psycholami nigdy nie wie się,oj nie wie się,

Czy dobrze jest czy może jest , może jest już źle...

Jeszcze rok, jeszcze dzień, przekonacie się o tym sami,

jak to jest ,jak to jest z psycholami.

A wszystko to pewne tak...":szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie dogonię Was ale witajcie i to nie na zielonej trawce. 

Ja już się pogubiłam ile Was tam w końcu mamusia miała. Musiała być bardzo płodna....:szydera:

Ta mamusia to bardzo plodna, fakt, ale do produkowania absurdalnych teorii oraz tworzenia nowych punktow w regulaminie. Wyobraz sobie moje zdziwienie, gdy dowiedzialam sie, ze link do freskow w Kaplicy sykstynskiej, narusza prawa autorskie. Ciekawe czy Michal Aniol wiedzial, ze istnieje cos takiego:haha:

Oraz czesc dawno nie widzianym;)))

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ta mamusia to bardzo plodna, fakt, ale do produkowania absurdalnych teorii oraz tworzenia nowych punktow w regulaminie. Wyobraz sobie moje zdziwienie, gdy dowiedzialam sie, ze link do freskow w Kaplicy sykstynskiej, narusza prawa autorskie. Ciekawe czy Michal Aniol wiedzial, ze istnieje cos takiego:haha:

Oraz czesc dawno nie widzianym;)))

Nie wiedział , że narodzi się takie coś Elfem  zwane , które nawet wieszczom  polskim nie przepuści ...co tam taki Michał ....Anioł . To bezwstydnik jeden ...gorszy od Tuwima ...Kochanowskiego ...albo taki sam jak i oni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...