Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja jak zwykle świetnie się bawię na forum wychodząć z założenia,że robota nie zając więc nie ucieknie hm nawet wiem jak się to skończy pozostawię mnustwo nie pozałatwianych spraw do następnego roku O.o

@jolantapl. to nie są niepozałatwiane sprawy :haha: To jest twoje nowe, dojrzałe spojrzenie na życie i przyszłość :oklaski: Jak sobie analizuję, jaką metamorfozę, pozytywną w każdym calu, przeszłaś, to aż nie mogę się nadziwić :hura: I tak trzymaj :oklaski::oklaski::oklaski:5a378739a63a1_JAnowa.jpg.3be3549b0e4dd49c1fd1eac5e7efbe6c.jpg Czyż nie jest to wspaniały wyznacznik tego co naprawdę powinniśmy robić, aby cieszyć się życiem? :hura::oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Łukasz napisał:

 a tak...to wieczorem porozmawiałem z rodziną....babcia już dziś przygotowała w szafce dużo ręczników...do poduszek się nie czepia....W ogóle mi nie asystuje i dobrze...i jest spokój. A agencja dostała meila i ok. Powiedziałem im, że jeżeli będzie wszystko ok, to siedzę tu planowo,a jak nie , to w styczniu robię myk:)

Jaki asertywny, ho, ho, ho....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. to nie są niepozałatwiane sprawy :haha: To jest twoje nowe, dojrzałe spojrzenie na życie i przyszłość :oklaski: Jak sobie analizuję, jaką metamorfozę, pozytywną w każdym calu, przeszłaś, to aż nie mogę się nadziwić :hura: I tak trzymaj :oklaski::oklaski::oklaski:5a378739a63a1_JAnowa.jpg.3be3549b0e4dd49c1fd1eac5e7efbe6c.jpg Czyż nie jest to wspaniały wyznacznik tego co naprawdę powinniśmy robić, aby cieszyć się życiem? :hura::oklaski::hura:

Jest :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walizkę mam już spakowaną do połowy  resztę dopakuję jutro ,dom ogarnięty jutro jeszcze tylko fryzjer i papierosy muszę kupić a teraz idę dokończyć dekorację domu i na pocztę jadę .Do  zobaczenia napopołudniowej kawie  postaram się nie spóżnić pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba masz rację.

Jadąc tutaj spotkałam dziewczynę która drugi raz jechała do byłej nauczycielki. Ciągle ją pouczała we wszystkim ale plusem było że uczyła ją też języka. Po prostu musiała kogoś uczyć/pouczać. :d

 

Tutaj nie ma woli, nie akceptuje obcych, jestem czwartą opiekunką, poprzedniczki dawały dyla. Wtedy była w lepszej formie, stawała na nogach, transfer bez problemu, teraz opór materii. Tej zostało tylko "pouczanie"

Zdecydowanie wolę facetów!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, jolantapl. napisał:

Walizkę mam już spakowaną do połowy  resztę dopakuję jutro ,dom ogarnięty jutro jeszcze tylko fryzjer i papierosy muszę kupić a teraz idę dokończyć dekorację domu i na pocztę jadę .Do  zobaczenia napopołudniowej kawie  postaram się nie spóżnić pa

A o której godzinie ta popołudniowa? Postaram się wpaść też :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

zanim doczytam wszystkie interesujące posty już jest za późno na poranną kawkę,

ale przesyłam spóźnioną czołówkę Teleranka. Wczoraj te stare kawałki bardzo mi poprawiły nastrój !

Miłego dnia Wszystkim

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, violka napisał:

Witajcie Kochani :) Życzę wszystkim miłego dzionka , spokojnej pracy , fajnego urlopu i wszystkim tym co w podróży szerokiej drogi . Wydaje mi się , że @Heidi jest dzisiaj w drodze do nowej pracy , więc trzymam kciuki :769_heart: 

Witaj spóźnialska :d @Heidi od wczoraj jest w DE, ale neta nie ma :smutek: Zamelduje się jak będzie mogła :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...