Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mirelka1965 jak swoją restauracje a raczej jadłodajnię  otworzę to zaproponuję Ci stanowisko głównego menadżera od dobrego wizerunku będziesz dbała nie tylko o wystrój tej knajpki ale również,żeby w niej panował nie powtarzalny nastrój ;):oklaski:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Tak :trele:

Ja dzisiaj odzyskałam swój polski pakiecik internetowy i stwierdziłam , że nie będę już go oszczędzać . Wysłuchałam sobie 5 piosenek i zaraz zrobiło mi się lepiej na sercu :d Człowiek docenia takie drobnostki dopiero jak je straci :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wyrzucić śmieci i wpadłam w panikę śniegu napadało :kopara:  @Mirelka1965 szukaj łopaty i szykuj wiadra z solą bo Ciebie też może napadać bo my na jednej linii walki jesteśmy :haha: albo najlepiej już teraz obsyp wszystkie chodniki do okoła domu nawet jak napada to do rana stopnieje :oklaski::haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 jak swoją restauracje a raczej jadłodajnię  otworzę to zaproponuję Ci stanowisko głównego menadżera od dobrego wizerunku będziesz dbała nie tylko o wystrój tej knajpki ale również,żeby w niej panował nie powtarzalny nastrój ;):oklaski:

Za odpowiednim wynagrodzeniem będziesz miała takie public relations i vizage że  ho, ho, ho....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Byłam wyrzucić śmieci i wpadłam w panikę śniegu napadało :kopara:  @Mirelka1965 szukaj łopaty i szykuj wiadra z solą bo Ciebie też może napadać bo my na jednej linii walki jesteśmy :haha: albo najlepiej już teraz obsyp wszystkie chodniki do okoła domu nawet jak napada to do rana stopnieje :oklaski::haha:

Dzisiaj to wyjdę co najwyżej na:papieros:Jutro zobaczę co da się zrobić z ewentualnym śniegiem :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty witam serdecznie i życzę Ci wiele cierpliwości i wytrwałości w dochodzeniu twojej należnośći od klientów, bo kto jak nie Ty ?

A gdybyś założyła tu swój autorski temat albo raczej blog ? o własnej działalności na zasadach niemieckich czy austriackich ?  Mało kto z ma tu choćby część twojej wiedzy i na pewno wiele osób wpada w maliny...

I zawsze miło poczytać twoje wiadomości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Za odpowiednim wynagrodzeniem będziesz miała takie public relations i vizage że  ho, ho, ho....:oklaski:

A ja myślałam ,że Ty tak z dobrego serca za przysłowiowe Bóg zapłać koleżance pomożesz :kopara: Boję się nawet zapytać ile?>:(:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja myślałam ,że Ty tak z dobrego serca za przysłowiowe Bóg zapłać koleżance pomożesz :kopara: Boję się nawet zapytać ile?>:(:p

Za Bóg zapłać, to pod kościołem :haha: A gentelmenki o pieniądzach przed uruchomieniem interesu nie gadają :tak2: Otwórz najpierw tą knajpę....:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Google Play ściągnęłam. Codziennie masz nowe słówko, potem wytłumaczone po niemiecku co oznacza i przykładowe zdanie też po niemiecku. Ani słówka po polsku.. :d A jak chcesz to możesz kliknąć i odsłuchać. Można zaglądać do wcześniejszych słówek, ale jedno nowe słówko dziennie to pryszcz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przez Google Play ściągnęłam. Codziennie masz nowe słówko, potem wytłumaczone po niemiecku co oznacza i przykładowe zdanie też po niemiecku. Ani słówka po polsku.. :d A jak chcesz to możesz kliknąć i odsłuchać. Można zaglądać do wcześniejszych słówek, ale jedno nowe słówko dziennie to pryszcz.

 

W porównaniu z tym , że tutaj przez 6 tygodni z powodu braku internetu , nauczyłam się dwóch słówek , to jedno słowo na dzień jest wypasem . :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...