Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrej nocy kochane Opiekunkowo!!!  Tym,co w domku - satysfakcjonującego figlowania życzę :love::serce::love: 

...a wszystkim w Opiekunkowie - erotycznych snów :spioch:  :love: :święty:  ...i ja słomiana wdowa  przyłączę się do Was, bo mogę tylko pomarzyć :spioch: :love: :święty:   Słodkich snów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @jolantapl. za :kawa: -siekiera :hahaha:,,postawi na nogi,,Dzień Dobry miłym Paniom i Panom! 

Mamy czwartek i mam dzisiaj kupę pracy,,z kuchni nie wyjdę a potem jeszcze zaliczyć salon fryzjerski,,a potem pokoje bo tutaj żadnej puzfrau ni ma:płacz: kucharki też:hahaha::płacz: wszystko na moim barku spoczywa,,ale ogarnę szybko,,chyba pożyczę sobie tą kosmitkę z 8 grabiami-to obrobi w sekundę wszystko:hahaha: :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

My już po śniadanku. :)

Pora na :kawa: bo tak każdy dzień się powinien zaczynać. :d

 

Twoja babcia to dopiero poranny ludzik,,zamiast pospać to nauczona napewno wstawac o 6 rano albo o 5 i tak już jej zostało,,Ja miałam ostatnio babcię w glowie ze szwajcarskim zegarkiem,ale tutaj jest nie lepiej,,jak coś mają zrobić to co pierwsze? sprawdzić godzinę,,hahahhaha następni biją rekordy szwajcara,,:hahaha: ale ,że ja jestem też punktualna zawsze ,to mi to nie przeszkadza,,a jak czegoś nie ma na daną godzinę to nic mnie nie zestresuje,,napewno nie!!! :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj jest Światowy Dzień Oceanów, więc proponuję choć wirtualnie sobie pooglądać. :)

 

images.jpg

Nóżki pomoczyć, pobiegać po wodzie,,kocham oceany,,:hahaha::serce: ta aksamitna lazurowa woda,,jedwabista,,nie mogłam się na zachwycac ostatnio taką wodą w oceanie,,coś pięknego:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A gdzie Ciebie wcięło:płacz: pisz co teraz porabiasz,,jak z agencją załatwilaś,,trochę czasu minęło,,:święty:

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Kto mi zajumał słoneczko? :całus:

Ja bo strasznie zmarzłam,,ile można chmury oglądać,,aż do znudzenia? więc już dziadek ze mną się zaczął umawiać,że po południu on wychodzi na zewnątrz,,,hahahha a jaki radosny jak babci nie ma koło niego-hahaha :hahaha: ze mną wszystko załatwi,,:hahaha:więc słoneczko musi być u mnie teraz,,potem pod wieczór oddam-ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@A.NN.A gdzie Ciebie wcięło:płacz: pisz co teraz porabiasz,,jak z agencją załatwilaś,,trochę czasu minęło,,:święty:

@Blondi chyba próżne Twoje nawoływanie bo kto chce sam się odzywa a inni przypuszczam,że pożegnali się nie tylko z forum ale i z agencjami:hahaha: A my NIE WYSTARCZAMY;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...