Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, jolantapl. napisał:

@LENA_57 to super zawsze lepiej wrócić na miejsce i do domu gdzie wszystko masz obeznane bo nie trzeba przeszukiwać całej kuchni żeby znależć wszystko co potrzebne do ugotowania obiadu:hahaha:@Łukasz gdzie ty się podziewasz z tym swoim dziadziem ?znów jakaś wycieczka?Przypomniało mi się jak przed moim wyjazdem pisałeś,że zostało ci 20 dni jak ja ci wtedy zazdrościłam i nawet pytałam czy wykreślasz sobie w kalendarzu czy odcinasz z centymetra .Ja postanowiłam być orginalna bo centymetra mi szkoda było więc jak zostało mi 20 dni do końca to ułożyłam sobie taki stosik z wkładek ,które zakładałam babci na noc i już wtedy żyłam tylko tą myślą ,że jak będę trzymała w ręku tą ostatnią wkładkę to następnego dnia jak moja babcinka się obudzi to mnie już tu nie będzie i czekałam z utęsknieniem na ten moment a jak już trzymałam w ręce tą ostatnią wkładkę to mi się trochę smutno zrobiło tak jak by opadły ze mnie wszystkie emocje.Chyba człowiek tak jest skonstruowany,że woli gonić króliczka a jak już go złapie to zaczyna odczuwać jakiś niedosyt chyba wtedy poziom adrenaliny spada:hahaha:

jolanta!!!

opatentuj pomysl!!!

Cudowny!

Dzien dobry!

Po raz pierwszy od,, marca pospalam do 8.00

 

Za oknem deszczowo i zimno.

 

Ale zadna pogoda nie przeszkodzi kobieci w zakupach , fryzjerze itp...

 

Milego dnia bez smuteczkow i napiec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

jolanta!!!

opatentuj pomysl!!!

Cudowny!

Dzien dobry!

Po raz pierwszy od,, marca pospalam do 8.00

 

Za oknem deszczowo i zimno.

 

Ale zadna pogoda nie przeszkodzi kobieci w zakupach , fryzjerze itp...

 

Milego dnia bez smuteczkow i napiec!

Impreza cię ominęła poczytaj wczorajszą rozmowę przy kawie to się dowiesz co straciłaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d oooo!!! , jaki u mnie spokój....nawet muchy latają leniwiej niż wczoraj :hahaha:.....mimo deszczu za oknem witam się z Wami serdecznie przy:kawa::kawa:, pozdrawiam wszystkie zagubione duszyczki na obczyźnie i....:d i życzę pogodnego dnia....:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ja pracuję:płacz: ,,Ty jesteś wolny ptak a ja w takiej klatce siedzę,,co ma 4 ściany:rozpacz:

ale już ogarnęłam wszystko i mam prawie wolne do obiadu,,myślę co sobie zrobić na obiad i chyba te placki zrobię,,chodz tak pomyślałam o placku po wegiersku na obiad jutro i teraz już nie wiem ,,co mam zrobić,,zgłupiałam ,,muszę pomyśleć ,,mam jeszcze trochę czasu,,zobaczę co jest z gotowców w zamrażarce,, 

u mnie też pada i ponuro,,ale pogoda mnie nie złamie -o nie!! nie poddam się tak szybko,,:święty:

Ale wy macie dobrze z tym spaniem,,do 8??? spac? ja o 6 rano na nogach ,,musze 1,5 godz, na swoje miłostki przeznaczyć,,a na te miłostki składa się :kawa:,papierosek i to aż 2 sztuki muszą być, meile,makijaż, strój, no i oczywiście forum, skype,WhatsApp, jest tego trochę,,każdego przywitaj i coś napisz to i by sie przydalo mieć czas do 10 rano:hahaha: 

58 minut temu, Beata Giz napisał:

Witajcie! Pogoda mnie dołuje :( Jakaś chandra mnie dopadła... Miłego dnia wszystkim życzę!

Jak dołuje!!! Wstawaj!!! z tego doła!! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. ja pracuję:płacz: ,,Ty jesteś wolny ptak a ja w takiej klatce siedzę,,co ma 4 ściany:rozpacz:

ale już ogarnęłam wszystko i mam prawie wolne do obiadu,,myślę co sobie zrobić na obiad i chyba te placki zrobię,,chodz tak pomyślałam o placku po wegiersku na obiad jutro i teraz już nie wiem ,,co mam zrobić,,zgłupiałam ,,muszę pomyśleć ,,mam jeszcze trochę czasu,,zobaczę co jest z gotowców w zamrażarce,, 

u mnie też pada i ponuro,,ale pogoda mnie nie złamie -o nie!! nie poddam się tak szybko,,:święty:

Ale wy macie dobrze z tym spaniem,,do 8??? spac? ja o 6 rano na nogach ,,musze 1,5 godz, na swoje miłostki przeznaczyć,,a na te miłostki składa się :kawa:,papierosek i to aż 2 sztuki muszą być, meile,makijaż, strój, no i oczywiście forum, skype,WhatsApp, jest tego trochę,,każdego przywitaj i coś napisz to i by sie przydalo mieć czas do 10 rano:hahaha: 

Wiem ,wiem rozumie w domu zawsze ma się więcej czasu a praca to praca a nie ciągłe siedzenie przy laptopie przeczytaj jak będziesz miała chwilę co @sayonara 52 napisała na temat kontaktów z niemieckim koordynatorem i co ja jej odpisałam w temacie który założył @Michał845 to się znów uśmiejesz a co w końcu jak my możemy być 24 h to koordynator też 24h:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamos60 napisał:

:kawa:----miłego tygodnia. Córka mnie odwiedziła z Jersey   a więc mało czasu.Pozdrawiam.

A gdzie Ty teraz jesteś?  @adamos60 w pracy? pisz co się tym razem trafiło!!! jak oczywiście czas ci pozwoli!!

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi nie wiem ale głos miał miły i był grzeczny wobec mnie po tym jak mu powiedziałam co o tym wszystkim myślę a koordynator mi się przypomniał bo @sayonara 52 się zdziwiła skąd ja ten numer do niego dorwałam :hahaha:

Ty go na oczy nie widziałaś? E !!! to może być głos miły i niech tak zostanie bo co do czego to może być nie urodziwy i po co sobie wyobrażnie popsuć:święty::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam śmieci wyrzucić a tu zimno i leje ,,babcia moja walczy z cisnieniem,,też się zle czuje,,chodz cisnienie już dobre jest,,ale ta pogoda ją uśpiła teraz,,wszyscy jacys ledwo żyjący ,,jakby wczoraj naprawdę trochę popili i pobalowali,,tylko mnie nosi na wszystkie kąty,,chodz siedzę już dobrą godzinę albo dlużej przy laptopku,,,

A to może koordynator??? kto wie!! :hahaha: @jolantapl. od rana nadaje o facetach to jednego już wsadziłam tutaj,,trochę fujjj,,,,brrrrr prędzej na seniora wygląda,,wiem 1!!!,,to jest Szeryf od  @lama ,,trochę chce być sexi!!:hahaha: a co tam! niech poczytają sobie!! 

d4ee3252ae7684c6f9d8984f20cf19fd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, nie rób smaka:hahaha: dziś tylko jarzynowa, dorzucę dziadkowi dwa klopsiki. A potem do lekarza odebrać receptę i do apteki leki wykupić. I to nic, że w czasie mojej pauzy. Dziadek pół dnia przesypia, to i tak mam okazję oko zmrużyć, gdy śpi. Rano mu zakładam,a wieczorem ściągam takie krótkie elastyczne,niby to skarpetki, od kostki po palce u stóp. Dziesięć sekund roboty.:) no to buźka Blondi:love: nie w maju, to w czerwcu zrobimy sobie zaj...ty piknik :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mam !!! dziewczynki i chłopczyki ,,chodzcie poskaczemy - tyle co ta mała ,,kto wytrzyma??:hahaha: ktoś tu ostatnio pisał o skakańce ,że już nie wychodzi tak sprytnie jak dawniej,,ale my silne babki jesteśmy i damy radę i pokonamy tą małą poniżej!!!

dzieci16.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pogodą nie jest tak źle, może dzisiaj paskudnie ale u mnie przynajmniej idzie ku cieplejszemu. :d

Pogodę sprawdzam na stronce Accuweather.com mają nawet prognozy dla małych mieścin. Im dalsza tym bardziej jest wróżeniem z fusów ale te kilka dni to można im zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda fajna na drzemkę,,sobie trochę podrzemałam,,nabralam siły na popołudniową:kawa: i :ciacho:

kto ma ochotę to może dołączyć:kawa::ciacho:,,mam jeszcze trochę ciasta ,znowu zostało full, bo goscie tylko jeden kawałeczek zjedli,,więcej już babcia mnie nie namówi na zakup ciasta ,,bo goscie przyjdą,,już nie dam się wrobić,,kupię tyle ile babcia zje i ja,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. dalej się zastanawiam,,jak Ty przez 2 miesiące wytrzymałaś bez internetu ,,chyba ,że miałaś jakąs krótkofalówkę do tego koordynatora:hahaha:albo jakieś łącze cicho -ciemne:płacz: 

Ja też się zastanawiam ale przynajmniej na forum był spokój nikogo nie denerwowałam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...