Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lama dlatego tak panicznie się boję kupować laptopa,,po pierwsze ta wersja 10 mnie przeraża , a po drugie co za psujki teraz robią,,produkują,,co nie kupisz to zaraz szmelc i do naprawy,,oni teraz produkcję opierają na naprawach gwarancyjnych ,bo na tym trochę zarobią,,ale to co się dzieje ze sprzętem teraz to lekka porażka,,jeden rok jak coś działa to sukces a zbliża się do końca gwarancji i kaput i napraw sobie i zapłać jak jest po gwarancji,,dlatego dmucham i chucham w swojego starego laptopka aby jeszcze pochodził troszkę,,,:święty::hahaha:

Prawie jak ten tutaj!! 

serwis_banerek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

dlatego tak panicznie się boję kupować laptopa,,po pierwsze ta wersja 10 mnie przeraża , a po drugie co za psujki teraz robią,,produkują,,co nie kupisz to zaraz szmelc i do naprawy,

Ej tam, ej tam.:p Z systemem idzie sobie poradzić! Są porządne marki za niewielkie pieniądze. Ja trzymam się jednej marki. Pierwszy ma już 11 lat i pracuje (tzn leży w szafie jako rezerwa). Drugi ma 4 lata, żona ma swój też tej marki. I dobry nie musi kosztować 4 - 6 tysięcy. Takie są dla graczy - full wypas, karta graficzna, pamięć itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris zdradz markę,,ja mam teraz Sony Vaio ale trochę takiego z wyższej półki -można powiedzieć,,ale też w ciągu roku jechał do naprawy na gwarancji,,potem jakoś chodził ,aż dysk nie wykończyłam i przeszłam  z nowym dyskiem  na windows 7 i tak jestem do tej pory ,,ma chyba też już z 7 albo 8 lat,,,ale już napewno nie dam 4 tys, za laptopa,,o nie!! wiem ,że można kupic za małe pieniądze i tak zrobię,,,aby miał parametry mi pasujące,,,a mam jeszcze oj stary ,staruszek LG ,,chodzi do tej pory ,ale tam jeszcze kamerki nie było zamontowanej,,ma ponad 12 lat,,,a oprócz tego mam jeszcze dwa stacjonarne staruszki,,,także z braku laku jest co odpalać i  na czym pracować:hahaha:

Normalnie mam Alltenheim w domu!!!:płacz::hahaha:

samych seniorów:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

A ja myślalam ,ze dzisiaj agencje nie pracują,,ale jedna pracuje ,bo już widzę świeże ogłoszenie,,na Bawarie i to za 1300 euro dla opiekuna,,,

W domu pracują. Pilne zlecenie - pewnie pdp trzeba już targać stąd Pan. Termin wyjazdu praktycznie na cito. Ale informacji na temat pdp skąpo...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i witam forumowiczów:love: Deszczowo, ale fajnie. Dziadek w taką pogodę śpi i nawet pół dnia na sofie przeleży. Co mu zresztą zostało...Dziś mały zabieg mu zrobiłem, pozbyłem go zbędnego owłosienia na twarzy :całus:Tak więc kolejny dzionek powolutku mija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo @Łukasz a Ciebie muchy obsiadły?  a co Ty jesteś taki porządnicki? zrobiłeś dziadkowi depilację twarzy,,można teraz się z dziadkiem całować:love: hahahha no co! żartowałam:hahaha:  u mnie zimno ale nie deszczowo,,,, coś bym narozrabiała ,,ale nie wiem jeszcze co!!! coś bym popsociła jak co niektórzy PDP :hahaha: za nudno i spokojnie nie może być,,musi się coś dziac,,bo nie usiedzę na tyłku 5 min,,,,chyba na mnie tak majówka działa:święty:

@dunkin jak się zdecydowaleś wyjechac do pracy jako opiekun to już pokonaleś ogromną drogę,,teraz czekasz na 1 wyjazd i to jest drugi już sukces,,także jedz z myślą ,,że dasz radę" to nic trudnego,,na odważnego ,,nie powstrzymuj się przed niczym , śmiało, jedz z myślą ,że jedziesz do fajnych ludzi ,,zobacz jak @Łukasz sobie świetnie daje radę ,,czy  @kris ,,faceci też mają fajnie w pracy,,normalne obowiązki jak w domu,,wszystko lekko pokonasz ,,tylko bez stresu i bez myślenia,że może być zle,,bo to nawet nie warto sobie głowy tym zawracac,,,może być tylko dobrze,,chyba,że na czubów jakiś trafisz,,ale raczej nie,,poczytaj trochę nasze forum,,wszystko nieraz można obrócić w uśmiech,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlondiNa razie jestem pozytywnie nastawiony na wyjazd, ale pewnie każdy "tak ma" , że taka zmiana o 180 stopni, trochę burzy nasze życie. Tym bardziej, że jest to wyjazd " w ciemno" . Mało wiemy przecież z tych opisów, które przedstawiają firmy, o naszych przyszłych PDP. Ale jak już wspomniałem, jestem dobrej mysli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:spioch:

Przyszedł... już kilka dni temu zawiesiłam na nim oko... taki ładny chłopiec...

Lubię jak facet ma specyficzny uśmiech, albo go ma albo nie ma.... tak to jest, pewnie rzecz gustu...

Zaprowadziłam go na miejsce... piwnica... Babcia w swoim pokoju śpi:hahaha:

Musiałam wyjść...

Wróciłam znowu... dowiedziałam się, że ptaszek doznał wypadku... 

Stanęłam w pewnym oddaleniu i tak taksuję go z góry na dół w tym jego czarnym kubraczku....

Taksuję i taksuję, w końcu myślę: "Beata, nie drażnij lwa" i ... zadawszy kilka nic nie znaczących pytań wyszłam...

Spotkaliśmy się jeszcze przy wyjściu... przekazał mi rachunek, jakaś wymiana spojrzeń i ten uśmiech... a ja grzecznie puściłam zdobycz... aż żal... aż grzech... i poszedł sobie kominiarz... chociaż tyle na pocieszenie, że to kominiarz :hahaha::święty:

Wróciłam do pokoju i tak myślę... czy ze mną wszystko w porządku... podobają mi się młodzi chłopcy... może to jakiś kryzys wieku średniego?:hahaha: mają coś takiego kobiety? kryzys kryzysem, ale chyba dawno nie polowałam :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agryppina44 czas rozpocząc polowanie,,to normalne ,że jak ktoś jest ładny ,czy ma coś w sobie takiego co przykuwa naszą uwagę,to czy chcemy czy nie -patrzymy się bo nam się podoba,,bo to coś takiego innego i ciekawego,głupi uśmiech czy fajne spojrzenie,,żaden kryzys ,to jest to coś :serce: co w Tobie żyje, cudowne uczucie i Ty cała jeszcze żyjesz, odruch jak u każdego,,fajny facet to od razu miło z nim i się dyskutuje i się miło w jego towarzystwie przebywa,,czy to młody czy stary,,w dzisiejszych czasach już nikt na to nie patrzy, o seksie się mało pisze ale wszyscy coś mają z seksu,,nie jednej/mi na przykład/  i nie jednemu chce się tego seksu i kochania,,normalny odruch,,potrzeba,nikt tak naprawdę nie chce zrezygnować z tego,,:święty::love::serce:

Ale ja ostatnio na jednej ze stronek -obejrzałam ,,aby nie skłamac może 360 facetów:o przedział wiekowy 50-60 lat,,,załamka,,czemu oni tacy wszyscy brzydcy,,nie mój typ, a jacy starzy i pomarszczeni,,potworki,,przeraziłam się,może 2 facetów było w miarę ok, ale pozostali? czy ja taka wybredna? też się zaczęłam zastanawiać ,jak zobaczylam ,że przejrzalam ich tak dużo i żaden nawet mi w oko nie wpadł? też ze mna jest coś nie tak:płacz: hahahha ale mamy dylematy na tych stellach -co??? mamy czas na wszystko:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dunkin ja wyjechałam pierwszy raz też w ciemno,,nawet nie zadzwoniłam do opiekunki co tam była aby cokolwiek wypytać,,pojechałam właśnie z myślą,że dam radę i tak się stało,,opis opisem ,a rzeczywistośc to rzeczywistosc,,zawsze te najgorsze sytuacje nie są podawane nikomu o PDP,,bo może akurat wszystko się zmieni po przyjezdzie następnej osoby ,bo i tak bywa ,,:o

@Łukasz ku zdradzam oczami -tak !!! tak!!! moje gały lubią gapić się na ładnych przystojniaków a nie na pierników:hahaha: wreszcie Ci się :serce: otworzyło na świat-dzięki za :jabłko: a teraz jeszcze postawię :lody: wszystkim !! może :ciacho: a może :drink:albo:piwo: ,,jakiegoś Advocata bym łykła na rozgrzewkę,,albo jakiś likierek śmietankowy ,,,a tu ni ma nic:płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak ...w ulu!

 

Lokator zglosil PDP ze u niego w mieszkaniu osy maja gniazdo!!!!

Gniazdo jest wielkie , taki wor  wisi!!!

Pomieszczenie jest skladzikiem PDP, lokator tam nie zagladal, a jak zajrzal to sie zdziwil!!!:o

Od rana trwaja narady co z tym \zrobic,PDP ,,madrze,, powiedziala, aby uniknac kosztow, niech lokator SAM !!!

unicestwi osy ha ha 

Mam nadzieje, ze jednak wezwa straz pozarna, i to po moim wyjezdzie....

ktora zrobi porzadek z dzikimi lokatorami.

Dawno widzialam,ze jakos tu duzo os sie kreci, ja sie ich panicznie boje!!!

Zadne weze, myszy nie budza  paniki, jak osy.

W dodatku jeski w lecie stoje na przystanku wsrod tlumu osob, pojawi sie osa,

to \zgadnijcie nad kim krazy?_

Zawsze nade mna.

Ja nie mogac opanowac sie wrzeszcze, macham rekami, a ludzie maja ubaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 no właśnie jak zobaczyłam ,że jesteś to od razu pomyślałam sobie ,,co Twoi oszołomy dzisiaj nacudowali:hahaha: a tu gniazdo os,,a może to być też gniazdo szerszeni? cholery takie podobne,,ja miałam kiedyś na tarasie to paskudstwo,,to straż pożarna przyjechała i je wytępiła ,,a potem jak pozostała  rodzinka szukała gniazda i ni ma,,pokrążyli ,pokrązyli i polecieli dalej,,,

sayonara ale coś się dzieje i nie ma nudów i aby do jutra i aby do końca wytrzymać,,a to się jakoś dłuży i dłuży,,ja mam tak zawsze ,,wlecze się i wlecze ,,

słodka jesteś i lecą do Ciebie te osy czy pszczoły i co? nic nie zrobisz,,cos masz w sobie przyciągającego ,,może dobrą krew:hahaha: miodzichem jesteś wysmarowana?  Twoja artystka jeszcze męza wyśle na polowanie do składziku,,nic nie wiadomo,,,ale coś się dzieje,,masz nowy ubaw-hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lama napisał:

@Blondi to ja też jestem taka słodką:d:d:d..........tylko, że jeszcze -w plusie- mam alergię na jad pszczeli i pszczelopodobny, widzę Cię:ojeszcze nie śpisz, więc pierwsza powiem Ci....Dobranoc.....:d

@lama no zobacz -jaka Ty jesteś jasnowidzka:hahaha:  dobrze widzisz!!! dobre oczka!!!ja pracowałam jeszcze,,hahahha miałam co robić przy babci ,,,a niech jej będzie czysto,wtedy ja się dobrze też czuję jak ktoś ma tak jak powinien mieć,,ale też już znikam i Dobranoc dobranoc Aniołki na Noc! buziaki i całusy:serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce zagląda od rana,,a że mam widniutki pokój to mam jak jego pełno,:kawa::kawa::kawa: ,jakoś ten tydzień jest dla mnie jakiś dziwny,ciągle myślę ,że jest niedziela,,bo tak jakoś cicho i głucho u mnie tutaj dookoła ,,ale może to i dobrze ,,bo dni lecą i zaraz będzie ta moja niedziela,,za którą tak bardzo tęsknię:płacz: :hahaha: w Polsce wolne to może i też dlatego mam ten czas poprzestawiany,, I co nam dzisiaj dzień przyniesie? za ciekawe sytuacje i wydarzenia? oby tylko fajne ,,Miłego dnia wszystkim !!!:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję posłuchać zarówno wszystkim pracującym, jak i odpoczywającym w domku... U mnie dzisiaj półmetek dwumiesięcznego pobytu :love:

Pozdrawiam gorąco :)

 

 

 

Ukryta zawartość

 

Ukryta zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...