Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc pracy zalogo opiekunkowa!

 

Szlag trafil mi stic po 10 dniach,,,

Bylo na nim 1 KB

To duzo czy malo?_

2 godz dziennie bylam  w necie, poczta wiadomosci ,czytanie.

Bez You tube  innych takich,

No i wyczerpal sie stick.

Nie dosc ze to g..

przepraszam za wyrazenie ma slaby sygnal, otwieranie strony graniczy z obledem, to po 10 dniach klapa.

 

 

Jak to jest z tymi stickami,?_

 

 

Sasiada prosilam o haslo do jego Wlana,,

powiedzial ze da ,ze ok

 

i wypial sie .

 

Ile razy wchodze na schody i patrze w gore, to cisnie mi sie na usta ,,wredny Szwab,

 

Mogl powiedziec ,,nie nie dam,

Swinia nieskrobana.

 

Normalnie poplakalam sie, w dodatku opiekunka dziadkow

 

nazwalam ja brzydko,,zimna suka,,

 

powiedziala, ze ja to chyba jestem uzalezniona od netu,

BO ONA SIEDZI MOZE POL GODZINY W TYGODNIU W NECIE...

 

Wiec powiedzialam jej, ze ja tu jestem sama, bez kontaktu ze swiatem, bez telewizora, bez netu,

siedze w pokoiku 1,5 metra na 2 metry i gapie sie w sciane....

Ona ze nie rozumie, ze nie da kasy na doladowanie.

 

Wiec alarmowalam firme, dali 15 ojro na doladowanie, dolozylam 10 i mam na troche.

 

Jestem do 3 maja i zjezdzam.

 

Przez pobyt w De jednego sie nauczylam, ze nie wolno dac soba pomiatac i trzeba czasem odwarknac,

Niezle mi idzie ta nauka.

 

 

Pozdrawiam wzystkich lece czytac co nowego na forum.

Aha, od 3 dni nawalilo tu sniegu, drzewa gna sie od ciezaru sniegu, cudna zima!!!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana @sayonara 52 jesteś walcząca dziewczynka ,,sticki takie są ,,na rozruch malo a potem doładowywanie i pozera wszystko jak smok,,dlatego jak słyszę ,że jest stick to od razu mówię ,,niech sobie go w dupę wsadzą,,:hahaha: ale już do 3 maja szybko zleci,,super stwierdzenie ,,nie dać się pomiatać ,,nigdy życiu,,,mamy jęzory i mamy buzkę? to otwieramy i nadajemy,,,brawo!!!!damy radę,,,ta nasza praca to nieraz szkoła zycia ,,uczymy się cały czas i stajemy się zawsze mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, co do jezora, to coraz lepiej mi idzie,

W  kat poszly dobre maniery

 

Wracam ci ja wczoraj z zakupow, nogi przemokly mi do spodu bo poszlam w sportowych.

A od progu babka na mnie....

potok slow sie z niej wylewa, ze nie zrobione, to to to i to.

chwila mowie, zaraz bedzie zrobione, po sniadaniu sporztanelam, a bylam na zakupach .

A ona ze za co mi placi, ze mam leciec snieg odgarniac.

I stala sie rzecz straszna

 

 

Powiedzialam babce doslownie, niech mi jeszcze miotle i lopate do sniegu w d.. wsadzi , zeby mogla do konca mnie wykorzystac...

 

Cisza...

Za 10 minut przeprosila mnie!!!!

Szczeke z podlogi zbieralam, tak sie zdziwilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: radować się smakiem ,,Witam Wszystkich :love:U mnie pogoda piękna,:hahaha: Spokojnego dnia! bez emocji,ja miałam wczoraj emocje jak mi skończył sie internet w telefonie,,tak szalałam ,że zużyłam 4 Kb w ciągu paru dni,,a bez internetu to jak bez ręki,,więc od rana już załatwiłam sobie nową pulę internetu,,a mi tak zużywa ,bo ja korzystam z internetu na laptopie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj poszalałam przy bankomatach i zakupy ,,zakupy,,na szczęscie nic sobie nie kupilam ale koleżance full rzeczy,,,nawet optyka obskoczylam i sliczne oprawki jej kupiłam,,czarne ale takie jak ja lubię,,mam koleżankę bardzo daleko daleko i nieraz prosi mnie abym jej coś z Polski kupiła,,więc 5 kg przeróznych cukierków,,a do tego buciki i bluzeczki ,kosmetyki,,itd,trochę się dziwię bo w Stanach też można wszystko kupić ,,czemu zawsze chce abym ja jej kupowała i jeszcze mam kupować to co mi się podoba,,,,:hahaha: a to juz może z 10 paczka jaką do niej wysyłam,,,a ja to pierwsza do wydawania kasy -rozrzutnica straszna jestem,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, franceska napisał:

no własnie:) ja nie potrafiłam wstawic tańczyc w deszczu boso:)

@Blondi wie co dobre hi hi

@franceska kocham takie lekkie struny,,,takie rozpływające się , takie niewinne,,,fajne i tyle,,:hahaha:2 miesiące przy  Alvaro Soler  wytrzymałam super w De-hahhaha

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

nie nic mi nie wiadomo ...

pisze ze Blondi nie moze odebrac wiadomosci,,,

 

Big Brother!!! pomocy

dasz radę !! z wszystkim,,,trzeba klepac na glośno co się chce i zawsze jakas pomoc będzie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...