Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 @Maria Jolanta dzięki za miłe słowa,,znowu urosłam troszkę,,,:love:

No prosze jaka tu była dyskusja i się wszystko rozstrzygło,,tak trzeba rozwiązywac ,,:hahaha: sami między sobą a nie wołac pogotwie ratunkowe z byle pierdą,:płacz:,Koniec zgrzytów ,,trzeba rozpocząc radochę,,,:hahaha:

2 minuty temu, erika napisał:

Jestem już długo na tym forum:love:  potrafię ocenić człowieka nawet jak jest "anonim"  No cóż z psychologi miałam . piątkę ,bo wtedy szóstek nie było .:hahaha:   mam na myśli polskie oceny :love:Dedykuję tę piosenkę dla naszej wspaniałej @Blondi 

 

@erika dzięki !! ale czy wyście powariowali:hahaha: przecież jestem tutaj bo, Wy tutaj jesteście,,,a ja taki człowiek lubiący wszystkich -buziaki takie gorące dla Wszystkich:love::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DaGa napisał:

Ooooooch! Niesamowite!!!! Naprawde? To moze tez ty jestes autorka odkrywczego postu, ze niby w sierpniu mnie wyrzucono z forum? A ja sie wcale nie ukrywalam hahaha..dalam nawet do zrozumienia , ze to ja piosenka Barracuda. i postem, ze czasam zdarza sie, ze ktos wraca na forum. Nie moglam po prostu zalogowac sie pod starym nickiem, a styl pisania latwo poznac i niektore szczegoly mozna latwo poznac Wiedzialam ze  stali bywalcy forum mnie rozpoznaja, nie trzeba blyskac szczegolna inteligencja. Tak to ja i co z tego. Czyzby poszukiwali mnie listem gonczym ? No brawo, brawo...

 

6 minut temu, erika napisał:

Jestem już długo na tym forum:love:  potrafię ocenić człowieka nawet jak jest "anonim"  No cóż z psychologi miałam . piątkę ,bo wtedy szóstek nie było .:hahaha:   mam na myśli polskie oceny :love:Dedykuję tę piosenkę dla naszej wspaniałej @Blondi 

 

zdublowaly mi sie posty. Wyobraz sobie, ze nie tylko ty  , ze wspomne  z pewna niesmialoscia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się zawsze dac szansę wszystkim,,czy to pijak czy bezdomny czy złodziej czy bandyta ,,oceniam na końcu,,ale nigdy nie skreslam niczego nikogo,! Ale zauważyłam tutaj bardzo dużo złości i nienawiści ,,czy złośc prowadzi do złosliwca? chyba tak-,szok, jak czlowiek potrafi być dwulicowy czego nienawidzę u ludzi,,koniec tematu ,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja staram się zawsze dac szansę wszystkim,,czy to pijak czy bezdomny czy złodziej czy bandyta ,,oceniam na końcu,,ale nigdy nie skreslam niczego nikogo,! Ale zauważyłam tutaj bardzo dużo złości i nienawiści ,,czy złośc prowadzi do złosliwca? chyba tak-,szok, jak czlowiek potrafi być dwulicowy czego nienawidzę u ludzi,,koniec tematu ,:)

Co racja to racja. koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może poinstruować , gdzie tu jest spis tematów. Stare tematy raczej sie nie pokazują przy kliknieciu zakładki FORUM. Jak wpiszę słowo kluczowe w SZUKAJ wyskakuje tysiące postów i jak tu znaleźć temat w którym chciałabym dodać jakis wątek?  Mam przeczytać  ponad tysiąc postów by odnaleźć właściwy temat?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 wyjdz z forum i pakuj się na nowo, z przeglądarką Twoją jest  coś nie tak jak i z moją rownież,,mam problem zalogowac się na forum itd, ale tytuły sa i wszystko jest jak było wcześniej,,nie wiem co Ci się przestawiło,,,ale też może coś zmieniają na stronie -wtedy też się trochę kiełbasi,,ale tutaj weszlaś i to najważniejsze ,,a inne tematy zaczekają,,bierz:lody:  i wcinaj:hahaha:

@Łukasz poszedł  na rower? ładnie spala tkankę tłuszczową:hahaha:

kolarz-gify-ruchome.gif

ma jeszcze pasażera -opiekuna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi,  tu nie chodzi o wejście w aktualne tematy, te zawsze są widoczne, mnie chodzi o te stare tematy w których dawno nikt nie pisał. Nie moge ich znaleźć, więc zakładam nowy a później mnie @Moderator upomina, że ten temat już jest.  Mnie chodzi o listę wszystkich tematów, ale  nie postów.Ten temat "Rozmowy przy kawie" zawsze jest widoczny, bo jest na topie. 

Wpisz np. w SZUKAJ słowo "agencja" pokaże ci się tysiące postów i ofert, ale nie temat związany z agencją.  

Ja tu nie mam czasu, siedzieć godzinami i szukać. Komputer co prawda jest otwarty, ale tak naprawdę to tylko po 16-ej moge tu zerknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, LENA_57 napisał:

Wpisz np. w SZUKAJ słowo "agencja" pokaże ci się tysiące postów i ofert, ale nie temat związany z agencją.  

Witaj, @LENA_57 w wyszukiwarce jest sporo opcji. Słowo agencja jest zbyt ogólne, należy zawęzić wynik o dodatkowe słowo.

https://opiekunkaradzi.pl/search/

W samej wyszukiwarce można szukać po tytułach lub tytułach i zawartości postów. Dodatkowo można zawęzić wyniki o czas dodania postów lub czas ich aktualizacji. Można także wyszukiwać po tagach lub autorach.

Jest także opcja poza szukarką pozwalająca szybko dotrzeć do własnych postów lub tematów, w których brało się udział.

Pozdrawiam,

Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moderator napisał:

Witaj, @LENA_57 w wyszukiwarce jest sporo opcji. Słowo agencja jest zbyt ogólne, należy zawęzić wynik o dodatkowe słowo.

https://opiekunkaradzi.pl/search/

W samej wyszukiwarce można szukać po tytułach lub tytułach i zawartości postów. Dodatkowo można zawęzić wyniki o czas dodania postów lub czas ich aktualizacji. Można także wyszukiwać po tagach lub autorach.

Jest także opcja poza szukarką pozwalająca szybko dotrzeć do własnych postów lub tematów, w których brało się udział.

Pozdrawiam,

Moderator

Dzieki @Moderatorze, cały czas korzystam z tego wyszukiwania,  search(ang.) - szukaj i ciężko to idzie. Teraz doszłam do wniosku, że kluczowe słowo najlepiej odmieniać przez przypadki i wtedy znajduje właściwy temat. np. agencja, agencji, agencję, agencją, agencje, agencjom, agencjami, agencjach itp.  Rozumiem, że słowa kluczowe (Tagi) powinno się wpisywać w mianowniku w liczbie pojedyńczej i wtedy po tagach, powinno się dany temat wyszukwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi już po kolacji?  Ja się obżałam jak zwykle. Dziś specjalnie do rzeźnika pojechałam po kiełbaski regensburskie. Dziś dziadek oświadczył, że jutro jedzie ze mną do rzeźnika, by mi więcej starego mięsa nie sprzedawali.  Ale kielbaski na kolację były dobre. 

Dziwne to, że mu się chce z domu tyłek ruszyć. Do fryzjera żadną siłą nie dało się go z domu wyciągnąć, ale po świeże mięsko to co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 wcale się mu nie dziwię,,ma dośc jeśc staroci,,Ci wpychają stare habety,więc dziadek pojedzie zrobić porządek u rzeznika,,,chce jesc młode i miękkie mięsko,,no wiesz ! zęby już nie te ,:d

a przecież trzeba sie odchudzac:płacz: wiosna i zaraz lato -a bicini?  ja ograniczam ,,juz nie jestem obżarta  ,,już widzę efekty,,:hahaha: ale jeszcze z 2 kg zwalić i będzie super.

Niech by mi raz wsadzila coś starego ,to bym na drugi raz powiedziała co mam do powiedzenia ,,zresztą ja wychowana na mięsie i na wyglądzie mięsa, to mnie nikt w ciula nie zrobi,,sama widze od razu jakie jest mrożone i odmrożone -to widac ,poznam od razu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LENA_57 napisał:

@Blondi już znalazłam.

Szukałam tego " Opłaca sie przyjrzeć różnym agencjom".

Odmieniłam słowo agencja przez przypadki i znalazłam. 

Szkoda, że tagi ludzie nie piszą w mianowniku, wtedy by się łatwiej znajdywało. 

 

 

@LENA_57 nie jeden nie wie ,co to mianownik:hahaha: a po drugie sama wiesz jak się pisze ,szybko ,albo tak ułozymy temat,jak nam pasuje w danej chwili,, Oj tam!  trochę pobłądziłaś jak w labiryncie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LENA_57 napisał:

@Blondi no trochę tu, jak to mowiła moja mama nakićkane.

Ja tu nie mam żadnego problemu,,jak nakickane,,gdzie,O.o,jest przejrzyscie,,ja Ci zaraz wysle link strony i zobaczysz sama,,,

@LENA_57 https://opiekunkaradzi.pl/forum/83-praca-opiekunki-w-niemczech/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hahaha: :kawa::kawa::kawa:  ,,mam dzisiaj rzeżko od rana,,zostawilam na rozcież otwarte okno,,zapomniałam zamknąc i rano myslę co tak zimno,,:płacz: brrr ,ale jak świeżo:hahaha: więc gorąca :kawa: jak najbardziej wskazana.Muzyka od rana i zaczynamy nowy dzień ,zlikwidować kłódki na ustach i zrobić slońce:hahaha:  Spokojnego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu sauna ,babcia kazała wszystkie jeszcze piecyki włączyć a za chwilę ,,gazopłonów tyle pusciła i mówi,,otwórz drzwi ,żeby świeże powietrze weszło,kaloryfery na pełny gwizdek i jeszcze piecyki i otwarte drzwi,,rozbój w biały dzień,,jeszcze takiego szaleństwa tutaj w De nie spotkałam,więc u mnie grzeje i okna otwarte non stop,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...