Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co ?

Jak moja córka na FB coś tam kogoś opierniczyła to kazali jej zjeść coś słodkiego.

Nie wiem czy pomogło ale zjadła. :d A potem jeszcze kawałek. I jeszcze. Aż uznała że d.... jej rośnie i poszła na siłownię. :d:d:d:d

Spokojnie, chyba coś się wymknęło spod kontroli....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

Kurda,albo Ty w trakcie menstruacji dziś, albo przed lub przekwitaniem, może Ty zakompleksiona,he? jedno nie ulega wątpliwości,jesteś wredną kobietą DaGa

 

 Po co te ataki ?  Daj już spokój.

Nie jest tak, że ktoś musi nam z dzióbka jeść i w oczka miłośnie spoglądać albo inaczej zaraz jest BeBe i trzeba mu kijem dołożyć.

Może też myśłeć inaczej i wtedy forum staje się ciekawsze.

@DaGa sporo wnosi i mam nadzieję, że nie da się tak łatwo prowokować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym ,że jest szkodnik forumowy to ja chyba wiem najlepiej,,kasowana jestem od listopada tamtego roku,,nawet gdzieś tutaj pisałam,że odda Mikołaj w prezencie  wszystkie moje przyznane reputacje,,jestem kasowana do tej pory,,ale dałam sobie spokój,,bo faktycznie siedzi jakas naburmuszona zgrzęda której nic nie pasuje,,nie potrafi się z niczego cieszyć tylko krytykowac,,masakra,,jakaś zazdrosnica albo zazdrośnik,,,a to tylko punkciki,,także ,spokojnie ,,każdy z nas ma inne spojrzenie na życie na problemy ale co niektórzy nie potrafią przyjąc do siebie innej wersji  niż tej co siedzi u niego w głowie,,forum jest jak nasz drugi dom i zróbmy tak, aby chętnie do niego wracać,,,:hahaha: 

chorobliwi_zazdrosnicy_to_osobnicy_2015-11-16_21-44-45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to olewam krotko mowiac, dlugo pracuje, rozmawiam z kolezankami i wiem jakie jest ich zdanie na temat opieki. Moze sobie pisac co chce, mnie nie wpedzi w kompleksy ani nie obrazi, mam wlasny system wartosci. Na szczescie takie ktosie nieliczne na szczescie i w realu i na innych forach nie maja dla mnie znaczenia i ich poglady., nie sa moimi pracodawcami, podopiecznymi czy rodzinami a to ich zdanie jesli chodzi o prace jest dla mnie wazne. Pracuje siedem lat z sukcesami, bardzo lubie swoja prace, o tym swiadcza miedzy innymi superreferencje i  brak problemow z praca i to mnie baaardzo cieszy i nikt  tego nie podwazy, zeby sobie pisal co chce.

13 minut temu, Serenity napisał:

 

 Po co te ataki ?  Daj już spokój.

Nie jest tak, że ktoś musi nam z dzióbka jeść i w oczka miłośnie spoglądać albo inaczej zaraz jest BeBe i trzeba mu kijem dołożyć.

Może też myśłeć inaczej i wtedy forum staje się ciekawsze.

@DaGa sporo wnosi i mam nadzieję, że nie da się tak łatwo prowokować.

 

No wlasnie chyba troche ozywilam forum haha..ale juz spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna, Serenity, ech... Słuchajcie, szanowne Panie,zwłaszcza DaGa. Ciebie interesują na tym forum chyba wyłącznie plusiki,minusiki,minusowanie itd. W przeciwieństwie do mnie., bo mnie nie interesuje to, czy i ile mam rekomendację . Interesują mnie każdorazowe rekomendacje od pdp i ich rodziny, boi z tego mam bynajmniej pieniądze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

O tym ,że jest szkodnik forumowy to ja chyba wiem najlepiej,,kasowana jestem od listopada tamtego roku,,nawet gdzieś tutaj pisałam,że odda Mikołaj w prezencie  wszystkie moje przyznane reputacje,,jestem kasowana do tej pory,,ale dałam sobie spokój,,bo faktycznie siedzi jakas naburmuszona zgrzęda której nic nie pasuje,,nie potrafi się z niczego cieszyć tylko krytykowac,,masakra,,jakaś zazdrosnica albo zazdrośnik,,,a to tylko punkciki,,także ,spokojnie ,,każdy z nas ma inne spojrzenie na życie na problemy ale co niektórzy nie potrafią przyjąc do siebie innej wersji  niż tej co siedzi u niego w głowie,,forum jest jak nasz drugi dom i zróbmy tak, aby chętnie do niego wracać,,,:hahaha: 

chorobliwi_zazdrosnicy_to_osobnicy_2015-11-16_21-44-45.jpg

No ja wiem, ze od listopada byla ta masowa inwazja czerwieni i cus od tamtej pory forum jakby inne, tu o cos innego chodzilo tak mi sie wydaje. Nie trzeba odsadzac "od czci i wiary" kogos kto ma inne zdanie niekoniecznie "slodkopierdzace" i pochopnie oceniac nie znajac tej osoby, a juz kompletna glupota podwazac to czy jest dobra opiekunka, nie znajac tej osoby. To wyzej o tych zazdrosnikach  jak najbardziej trafione , chociaz czasami  zwykla glupota.

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Następna, Serenity, ech... Słuchajcie, szanowne Panie,zwłaszcza DaGa. Ciebie interesują na tym forum chyba wyłącznie plusiki,minusiki,minusowanie itd. W przeciwieństwie do mnie., bo mnie nie interesuje to, czy i ile mam rekomendację . Interesują mnie każdorazowe rekomendacje od pdp i ich rodziny, boi z tego mam bynajmniej pieniądze

 

 

Plusiki  po to sa aby ocenic czyjs post , jesli zminusowany to chyba nic dziwnego, ze patrze dlaczego? Ja gdy z kims sie nie zgadzam z czyms to pisze, nic obrazliwego nie napisalam przeciez. Leci seria to nie trudno zgadnac. o co chodzi, widac ta osobe interesuje punktowanie i zazdrosci.O rekomendacjach rodzin i odpowiednim wynagrodzeniu juz przed chwila napisalam, a  punkciki dotycza forum,  oczywiscie to malo wazne ale bezpodstawne epitety juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DaGa napisał:

Pamietam ten rodzinny , muzyczny zespol i ich piosenki.,Chyba juz nie spiewaja razem.  

Jedna z ich piosenek  na dzisiejszy dzien, moze rozchmurzy sie forumowy zgryzliwiec ? Tak jak  ktos pisal , nie koniecznie trzeba czytac czyjes posty, po co psuc sobie i tak marny humor? No, ale tu chyba nie tyle chodzilo o tresc co o ilosc haha..tak mysle., bo prawie w kazdym temacie  czerwono, widac tylko o gownach mozna z ta osoba gadac do woli:d. Milego dnia!

 

Ja tez uwielbiam Kelly Family. Pozmieniali sie trochę. Ten co teraz gra gra na perkusji to chyba ten co był takim blondynkiem, słodkim aniołeczkiem, najbardziej zapamietany z tego utworu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi witaj w niedzielę. Dziś  robijałam mięsko na sznycel po wiedeńsku i syn  przylecial z góry, co tu się dzieje. Oni pewnie jeszcze mocna spali a ja tu walę. Według nowego czasu było przed 10.00 - tą. 

 

Edytowane przez LENA_57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

@Blondi witaj w niedzielę. Dziś  robijałam mięsko na sznycel po wiedeńsku i syn  przylecial z góry, co tu się dzieje. Oni pewnie jeszcze mocna spali a ja tu walę. Według nowego czasu było przed 10.00 - tą. 

big48_(www.e-gify.pl).png

@LENA_57 narobiłaś rabanu na cały dom kotletami,,wszyscy się zlecą na obiad do Ciebie,,a co!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz lecę ziemniaczki strugać.

@ Blondi, a tu jakoś nikt na poczęstunki nie przychodzi. 

Córka raz przyniosła ciasto.

Na tamtym miejscu miałam jednego PDP i codziennie kogoś w gościach. 

Przy gościach tyle samo pracy co przy dwóch PDP a czasem nawet więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2017 at 12:11, Blondi napisał:

Na swoich skrzydełkach?:płacz: a dolecisz? :)

@Lucyna121 ile się musiałam naszukać stroju,,bo same czarne swetry u babci ,,ale mam ,,mam idealny strój na wapniacką imprezę:hahaha:

tanczace005.gif

@Blondi w tym stroje zrobisz furore, wszystkie oczy bede zwrocone tylko na Ciebie, zazdrosna jestem. A tak na powaznie , to fajnie sie bawilam. Jestem szczesciara, moje kolezanki i koledzy lubia tak jak ja, taniec ,rower,joge, aerobik.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121 ja sobie wczoraj potańczyłam w szlafroczku:hahaha:  Dobrze mieć takich znajomych o takich samych zainteresowaniach i upodobaniach,,jest wtedy z kim wyskoczyć tu i tam:święty:.też mam takich trochę szaleńcow imprezowych . Najsmutniejsze jest tylko to,że w małych zadupiach a nawet i nie małych, to nie ma gdzie pójśc,,wszystko pozamykane i wszędzie plajta,,,:płacz: Pozdrawiam i szczęsliwej drogi już czas -dawaj ,,dawaj do nas :hahaha: z uśmiechem na buzce:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta nie Ty jedna chodzisz z kurami spać,,pamiętam jak ja nawet o 20 wieczorem mogłam iśc i spać i czekałam następnego dnia i aby szybko już był ten dzien,,teraz padam o 22 i do 5 czy 6 rano śpię,,,także trochę wydłużyła mi babcia pójscie na dobre do łóżka-hahha  w Polsce ja też o północy chyba ,że coś zmeczy starocie to wtedy szybciej,,:hahaha: ale to kwestia przyzwyczajenia,,tu nie ma co robić nocą,,a jak oczka się zamykają to nic na siłę,,,:hahaha:

@Łukasz ku  jutro targ i świeże jabłuszka:jabłko::zielone_jabłko: ,,,zamawiam prosto z Polski,,:płacz::hahaha: kiełbasę swojską,,bo ślinka mi leci na normalną kiełbasę,,zupa może być szczawiowa z jajkiem,,nawet dobrą kaszankę bym zjadła ,,a jestem po obiedzie-hahaha,,,

Poszło trochę  ciśnienie do góry, tutaj  na forum, ale akurat tutaj w ,,Rozmowach przy kawie" jest pełen luzik,,nie ma punktacji-hurra ,,:hahaha: bo tutaj to by mnie na wózku wywiezli,,hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !!! slońce już zachodzi,zaraz niedziela za nami,,koniec pracy opiekunkowo :hahaha: ja równego lenia odstawilam dzisiaj ,,kawka a potem na telefonie do kolacji,,,bardzo szybko czas mknie ,,dobrze ,że nikt się nie czepia :hahaha: ja jak nie na laptopie to telefonie ,,ale na oku mam wszystko,babcia też zadowolona,,wszystko pod kontrolą,czy nie mogłoby tak być na każdej stelli,,,trochę luzu,,a nie tylko wołanie i rozkazywanie,,hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi tak w umowie mam, że 2 dni wolne to lecę na miasto, z koleżanką się spotkam :). Jeśli chodzi o wolne w ciągu dnia to różnie z tym bywa: czasami babcia przychodzi i przychodzi- przecież jej nie wypędzę. Normalnie powinnam z nią 7 godzin siedzieć, ale jak czasami ona jest zostawiona sama sobie, zwłaszcza w weekendy. Jej dzieci mówią, że mogę ją zostawiać na parę godzin samą jeśli mam coś do załatwienia czy chcę sobie pospacerować, ale ja się martwię. Babcia ma coraz bardziej zmienne humory, coraz częściej zapomina i oskarża mnie o różne rzeczy. Dzisiaj suszyła mi głowę o masło. Przeszukałam wszystkie możliwe zakamarki w kuchni, podczas gdy ona sprawdziła mój pokój. W końcu znalazła kostkę masła u siebie w pokoju. Będzie coraz gorzej :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaroni to faktycznie strach zostawić samą,,też bym jej nie zostawiła,,,wiadomo co do główki uderzy ? nie wiadomo,mają manię chowania wszystkiego ,a co by nie robil to takiej sprytnej babci się nie upilnuje,,:płacz: makaroni wtedy zostaje laptop i oko jedno i ucho skierowane na babcię,,nie ma innej rady,,chodz rodzina powinna coś zorganizowac w razie Twojego nawet godzinnego wyjscia, 

Ot babcia ma pomysły,masło schowac ,,ona ma cos na punkcie masła,,jedni mają na punkcie mydła a inni masła ,a jeszcze inni na słodycze,owoce itd, moja kiedyś schowała sobie jogurt-a fuj ,,potem tylko nie otwierać,,,bomba :płacz:albo schowała całe opakowanie cukru w kostkach a jest cukrzykiem,,potem w nocy się zajadała tym cukrem,,ale jak spytałam gdzie ten cukier to mina skierowana w niebo i ona o niczym nic nie wie,ona niczego nie brała ,,cukier się nie znalazł,,tak schowała,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi zwykle opiekunki przychodzą w dni robocze tj pn- pt i to zawsze w godzinach rannych lub popołudniowych i to na godzinę (byłoby lepiej jakby przychodziły w godzinach wieczornych). W trakcie weekendu tylko ja z babcią siedzę. No ale jak takiej babci przetłumaczyć, że jest czas spędzania z rodziną a ona cały czas ci wchodzi i wchodzi. Jak ją zająć, jak nie ma zainteresowań? Chciałabym się skontaktować z poprzednią opiekunką, żeby się dowiedzieć co ona robiła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 godzin temu, Łukasz napisał:

Kurda,albo Ty w trakcie menstruacji dziś, albo przed lub przekwitaniem, może Ty zakompleksiona,he? jedno nie ulega wątpliwości,jesteś wredną kobietą DaGa

@Łukasz to, że dajemy naszej Społeczności wolną rękę i nie monitorujemy każdej dyskusji, nie oznacza, że można w ten sposób się do siebie zwracać. Jesteście przecież dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi i nie potrzebujecie chyba ciągłej ingerencji. To Wasze miejsce i sami powinniście o niego dbać.

Uznajmy, że wpis w tym tonie jest ostatnim przed reakcją moderatora. 

A co do punktów - usunęliśmy głosy w dół. Tego typu wyścigu tu nie będzie, bo i nie taka jest rola rankingu.

Otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń o przekroczeniach zapisów regulaminu. Doceniamy wkład wszystkich w rozwój forum, ale nie będziemy tego faktu brać pod uwagę przy banach. Nie zgadzajcie się ze sobą, ale róbcie to tak jak na dorosłych ludzi przystało.

Miłego tygodnia.

Moderator 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...