Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@LENA_57 przyponialas mi ten stary przeboj Jennifer Rush tez mi sie podoba. A za mna dzis chodzi inny hit, moze dlatego , ze czesto go"puszczaja". Niektorzy mowia na to Hit komornika :d ze wzgledu na  slowa. Moze  ten w  sumie fajny utwor spodoba  sie dzisiejszemu solenizantowi  ale oczywiscie spotkania z komornikiem Jozkowi ani nikomu nie zycze.:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mii tez mocniejsze trunki nie sa potrzebne, zeby sie dobrze bawic, czy zwyczajnie pogadac. A w pracy to niewazne czy wolno czy nie   , przeciez chyba nikt nie drinkuje do komputerka? No takie trunki  to dozwolone:piwo::drink:na tych foremowkach:p

Chociaz gdzies na innym forum  nie jedna osoba pisala, ze wieczorkiem gdy dziadki spia i caly Ordnung zrobiony wypijaja lampke wina dla relaksu. nie widza w tym nic zlego,byle na jednej lampce sie skonczylo i ze rodzina wie i nie ma nic przeciwko. Ja tez  kiedys od rodziny dostalam takie przyzwolenie, opiekunka przede mna  mowila, ze jak najbardziej mogla. No ale nie skorzystalam, raz, ze w umowie odpowiedni zapis  a poza tym co gdybym musiala wezwac lekarza w nocy. Co prawda jedna lampka to niewiele, ale po co dodatkowy stres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, ale Ty masz fajną sztelę  :)  zapytaj się " po cichemu" babci, czy nie chciałaby opiekuna :całus:a pościemniaj, że jestem życzliwy,miły,przystojny,kochający,pomocny,prasujący,sprzątający,mistrz karate itd:hahaha: ( dopóki nie ujawni się moja druga natura, haha):(:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wróciłam z wojaży:hahaha:więc teraz mam przerwę do kolacji,,a potem kolacja i koniec dla mnie dnia,,,  @[email protected] ale z ciebie goscinna bestia:serce: -super i dzięki i dzisiaj fajna muzyka ,:hahaha: :serce:

@Łukaszku już Ty się nie nakręcaj na stelle i na babcię ,,bo to nie moja ,a że  fajna to wiem,,:hahaha:ale myślę ,że powinna mieć opiekuna a nie opiekunkę,,:płacz:bo jest bardzo zazdrosna o mnie,,mi jest momentami bardzo głupio,,bo babcia chce aby z nią rozmawiali a nie ze mną-hahahha  ale mi pasuje bo wtedy się ulatniam,,:święty:

Dzisiaj była restauracja -obiad i kawa i lody -potem w domu jeszcze kawa ,,babcia już przysypiała ,więc goscie zdecydowali się już pojśc,,babcia wykończona jedzeniem,,zjadła fulllllllll,,,gdzie ona to mieści,,niech mi nikt nie mówi,że ją ja tuczę,,bo ja tuczę jedynie owocami:jabłko::zielone_jabłko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

@Adamos60 i słusznie.

Posty są po to by ludzie nie przesadzali w umiarze picia jedzenia i swawoli. Ale czy my do tachich nalezymy?  Przy naszym zajęciu? - chyba nie. 

ha ha ostatnio miałem przez dwa lata taką stele  a teraz trochę wiecej obowiazków,ale nie jest żle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...