Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki "duszko" od teraz tak bede cie nazywac "Blondi"!!! Mam nadzieje ze moge?? Moja babcia tak nazywala osoby wspolczujace innym i dobre od serca!!!!! Smakowalo i sama palaszowalam, nikomu nawet powachac nie dalam ha ha ha !!!!! :hahaha::p A to dla ciebie :jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Betty napisał:

bo nawet jak sie dzwoni wieczorem na pogotowie to przeciez Ci go samego nie zabiora tylko musisz z nim jechac i siedziec przy nim... pilnowac go do 2... 3, a nawet4 w nocy.... a teraz ma go dostac do domu... a jak jest w szpitalu to tez pierwszy raz sie spotykam, bo czesto bylo tak, ze podopieczny trafial do szpitala.... to zawsze sie nim personel opiekowal... a tu wymagaja zeby go karmic... przebrac, bo sie do tego nie kwapią w AKH.... no i teraz na dodatek nie podkurowali go i odsylaja do domu.... na pastwe, czy tez utrapienie opiekunki....

Beatko, opiekunka niczego nie musi robić przy pdp w szpitalu, a tym bardziej karmić, czy przebierać pacjenta w tak poważnym stanie... wręcz nie powinna. I nie musi z nim jechać, ani pilnować go w nocy. Od tego jest personel szpitala. Nie jesteście przecież  DKGP.  Zabrakło jasnego wyznaczenia granicy. Co innego odwiedzić, towarzyszyć ale nie wyręczać personel medyczny.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ex_opiekunka napisał:

Beatko, opiekunka niczego nie musi robić przy pdp w szpitalu, a tym bardziej karmić, czy przebierać pacjenta w tak poważnym stanie... wręcz nie powinna. I nie musi z nim jechać, ani pilnować go w nocy. Od tego jest personel szpitala. Nie jesteście przecież  DKGP.  Zabrakło jasnego wyznaczenia granicy. Co innego odwiedzić, towarzyszyć ale nie wyręczać personel medyczny.

dla mnie to tez nielogiczne... przyjechalo pogotowie po dziada.... podaje torbe, a ci protestuja, ze nie moge go saemego puscic, ze musze jechac... ze szpitala chce sie zmyc po godzinie... lekarz drze morde, ze jak go chce tak zostawic, ze nie wiem co z nim bedzie... mowie, ok, 2 godziny tu siedze... wy go badacie, po co ja tu jestem.... a ci do mnie: a jak angehoerige od niego beda chcieli wiedziec co z nim, to kto im powie, wiec mowie: napiszcie mi nr tel do Was i niech dzwonia... czulam sie uwiazana na maksa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba jakąs kąpiułkę wziąsc z bąblami,papilotki sobie zrobić i od razu człowiek jak nowo narodzony:hahaha: taki śliczny i apetyczny:love: niech nikt się do mnie nie pcha ,,bo miejsca brak:płacz:

gify-kąpiel-z-bąbelkami.gif

popisałam dzisiaj o braku wody i prądu,to trzeba się wymoczyc za wszystkie czasy:hahaha:

Godzinę temu, [email protected] napisał:

Dzieki "duszko" od teraz tak bede cie nazywac "Blondi"!!! Mam nadzieje ze moge?? Moja babcia tak nazywala osoby wspolczujace innym i dobre od serca!!!!! Smakowalo i sama palaszowalam, nikomu nawet powachac nie dalam ha ha ha !!!!! :hahaha::p A to dla ciebie :jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko:

Kurdupelek całą kasę wydasz na te śliczne jabłuszka,,ale mi też bardzo smakują-dzięki:hahaha:

,,duszko-jabłuszko" :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:@erika wiem ,że uwielbiasz ciasta z jogurtem ,,ale ja nie o tym,,,:serce:

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Wiem,wiem Blondi :hahaha::love:

Jeszcze:jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko:póki pamiętam, na cały dzionek

Mi to tak cudownie wsuwanie tych :jabłko::zielone_jabłko: idzie ,,,że końca nie ma,,,zdrowo i rześko,,przepis na jabłuszka też jest,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, [email protected] napisał:

Mam przepisy na jogurciki, jabluszka i tym podobne :jabłko::love::serce:!!! A na razie :kawa::ciacho:, 'jogurciki' na pozniej (ha,ha,ha ):święty::hahaha:!!! Dla wszystkich, 'duszko' tez troszke zdrowia :jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko::jabłko::jabłko:!!!

Niedługo będę w sobie winko produkowała ,,jabcoka":hahaha: albo ,,jabola":hahaha: ,,,dzięki za :jabłko::zielone_jabłko:@[email protected] a kiedy Ty wyruszasz do De,,,może gdzieś blisko mnie?:święty:

A teraz kawa i dobrze ,że tutaj jest takie pyszne ciacho ,bo ja dzisiaj nie mam nic:płacz: 

przyznam się ,że mi się zdrzemło teraz ,:spioch:,,takie drzemanko też mi dobrze idzie,,ale nawet pół godzinki dobrze robi,,:święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu to 'lipa' przed swietami!!! Jedna agencjia stwierdzila ze za dobrny jezyk(nie bardzo rozumiem) i jeszcze mnie przetrzymali prawie mc!!! W drugiej pdp pojechala do szpitala! Teraz czekam na odpowiednie zlecenie po swietach!!!O.o;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[email protected] co się dzieje? Jest już nas tak dużo ,że brakuje ofert? :płacz:

U mnie jest tak gorąco,że sweterek za gorący,,na letniaka już trzeba,,,ale dogrzało,,,a w domu kaloryfery na cały gwizdek grzeją:hahaha: u mnie wszędzie okna na po całosci otwarte,,a babcia się grzeje przy kalafiorach-hahhaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, [email protected] napisał:

Nie oto chodzi ze nas za duzo, takich ofert za 950-1100 jest wiele!!! To nie dla mnie( nie chce nikogo obrazic), czekam na odpowiednia oferte, chodzi rowniez o skladki ZUS!!! :d;)

Takich ja też nie chcę i nawet się nie będę na takie wybierac,,mowy nie ma,,:płacz: Kurdupelek trzeba się cenic i tyle,,ja wyjeżdzając pierwszy raz jechałam za 1000 euro i było dla mnie dużo,,,ale teraz? chcę więcej ,,albo tak jak mam teraz ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 ale Ty masz atrakcje,,,uff tylko spacerować:hahaha: facecikowi gorąco,,ale odważny skubaniec-hahhaha  musi być ślicznie opalony do sexu ,,a co!!! potem calutki brązowiutki ,,,ciekawe czy depilacje zrobił:hahaha:  ale fotki fajne-ładne,jest gdzie nózki pomoczyć,,pochodzić i pobrodzić,,,chyba bym tam na lato została,,dopiero się będzie działo,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...