Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kris ale kasą sypnąłeś,bardzo na bogato ta wiązanka-dzięki,,,Z facetami musimy wytrzymać ,,bo bez facetów to nuda i by motylków nie było:płacz:,a kto by mi drzwi  otwierał ,,albo zakupy tragał? tylko facet,,tylko prawdziwy facet,,nie wspomnę już o innych cudownych chwilach z facetem,,,:święty::serce::love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

 

No właśnie Blondi, te cudowne chwile z facetem:całus::love: Pamiętaj blondasku, że ja już poczyniłem pierwsze przygotowania do naszego majowego pikniku na kocyku:święty::płacz: oj, będzie się działo, będzie...:hahaha:

 

Tylko wino i winogrona? I kocyk jakiś taki mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, Łukasz napisał:

No właśnie Blondi, te cudowne chwile z facetem:całus::love: Pamiętaj blondasku, że ja już poczyniłem pierwsze przygotowania do naszego majowego pikniku na kocyku:święty::płacz: oj, będzie się działo, będzie...:hahaha:

piknik-z-klimatem-blog-vertigo-pl.jpg

hahahhaha już mi się podoba,,:hahaha: mam nadzieję ,że w koszu będzie swojska kiełbacha,,,i :piwo:,,, @kris nam kocyk nie potrzebny,,,na trawie jest super,,kocyk to taka zmyłka:hahaha: o kurcze muszę w swoje terminy luknąc ,,aby z babcią czy dziadkiem nie musiała się jeszcze na ten piknic pakowac:płacz: @Łukaszku a Ty pracuj a nie już żyjesz majówką,,ale miejsce super i ten koszyczek mnie kręci ,,co tam jest jeszcze? Zostawiam całusa  ,,bo się za mocno nakręcę jeszcze i rzucę pracę i bedę z utęsknieniem czekała maja:hahaha::płacz:

0115.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzisiaj robimy zrzutę,,każda przychodzi z jakimś trunkiem i z jakąs wypasioną zagrychą :love:i będziemy stawiać facetom,:love:,,oczy w słup?:płacz: żartowałam,,,,:hahaha: będziemy rozpieszczac atmosferę wokół nas:love: ,,,Zrobimy facetom takie drinki :drink:,,,że szału nie będzie końca,:święty:,przeniesiemy facetów w inny świat :całus:,,  a reszta niech się wali i pali,,,może PDP nie zauważą:płacz::święty::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

Witam wszystkich. Kobiety kobietom. :serce:

 

 

@Blondi ja mam lody i likier. :drink::lody:

Ok! @LENA_57 ja mam swojskie jadło,,chce mi się tej kiełbachy ,,chodzi za mną  od rana,,,no i oczywiście beczkę mam:hahaha: bo chłopaki dużo piją:hahaha: trzeba się przygotować aby plamy nie dac,,,:love:

kielbasa-swojska-wolowo-wieprzowa-141163.jpg

kufle-i-beczka-z-piwem-344070-article.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LENA_57 napisał:

@Blondi no to w końcu czyje święto nasze czy chłopaków. To dla nich mamy szykować czy oni dla nas. Dzień mężczyzny jest cały rok. 

Nie bądz taka chytra i poczęstuj chłopaków,,,tej calej beczki nie wypijemy,,mamy ich zostawić o suchym pysku,,:płacz:,będziemy dobre koleżanki i zapraszamy też chłopaków,,a kto nas będzie transportował na stelle po imprezie? no kto!! pomysl trochę,,musimy mieć silną łapkę obok siebie,,,:hahaha: no ,,nagadałam się:o szykujemy dla Kobiet a koledzy nasi są zaproszeni po kumpelsku,,,przecież jesteśmy z jednego podwórka,,,pisałam gdzieś ,,ze w kupie zawsze cieplej-:hahaha: @LENA_57 a jak masz jeszcze czas to szybko ciasto ulep ,,może być szarlotka,,pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariaty jesteście,,,:hahaha: @Łukasz na tyle wyskoków naszych co już zrobiliśmy ,to rząd by się nie wypłacił:płacz:

No to zaczynamy zabawę,,,kwiatki i muzyczka jest --no to po jednym:piwo: czy:drink: i jest wczesniej muzyczka 100 lat baby,,,,hejka bawimy się:hahaha:

dzięki za kwiaty, za pamięc,za towarzystwo ,za muzykę i daję buziak :love: kumplowi z forum:hahaha:

A o motylach to wszyscy myślą i marzą- :hahaha:

I kasa przed oczami ,,i kasa i 500+ -hahahhaha i za co jeszcze można wyciągnąc kasę? bo ja nie wiem,,jak nie zarobię sama ,to nikt mi nie da,,,:święty:

20 minut temu, Łukasz napisał:

stuk puk, hallo, jest tam ktoś :cool: kobitki, ja przyszedłem z kwiatkami i buziakami i z melodią na ustach:love::serce:

 

pobrane.jpg

Piękne,,przypomniały mi się oj dawne lata,,bardzo dawne,,,,jak fajnie tutaj razem z Wami-dzięki:całus:

10 minut temu, Łukasz napisał:

kris oj tam, oj tam, przywiozę z Reichu tabletki "dzień po":p:hahaha:

chyba na kacora:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawić to się bawić,,Panie proszą panów!! tak Panie decydują z kim chcą zatańczyć,,więc ja poproszę @Łukaszka,,,a potem będzie kolej na  @krisa,,nikt mi nie umknie,,,:hahaha: a potem po jednym:drink: czy :piwo:,,a gdzie reszta dziewczyn ,,bo potem będę solo tańczyć i chłopcy już będą wolni-przepraszam Panowie będą wolni:hahaha::love:

adodanse.gif

taniec21.gif

jeszcze takiej imprezy tutaj nie było,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już wszyscy kaput? czy tak się kończy Dzień Kobiet? na dworze zimno i pada:płacz:,w domu cisza,,,na forum bardzo spokojnie,,, @jolantapl. podłączaj neta i dawaj tutaj z tym bigosem,,,babcię lulu ,, :hahaha: @erika wpadła i wypadła,,,a ona też imprezowiczka super:love: @A.NN.A chyba z wanny nie wychodzi:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...