Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi posmiać się i pozartować szczególnie w dobrym towarzystwie to ja zawsze lubię a Was Wszystkich na tym forum bardzo polubiłam kazdy jest inny jeden spokojny drugi szalony kazdy ma inne problemy ale ogólnie wszyscy jestesmy super i tego się trzymajmy:love::serce: Dobranoc miłych snów :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, Jolanta, naturalnie, że tak. Syn mieszka na górze, córka obok. Jakby ktoś zauważył opiekunkę nie w formie, to po balu. Co prawda nikt się tu nie wtrąca, ale zawsze ktoś na chwilkę wpadnie i spyta czy wszystko ok.   Zakupy ja robię i nikt nie mówi co mam kupić, ale kawa w kapslach, alkohol i woda jest zamawiana. 

dobry żart jest tynfa wart. O.o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest to miejsce ,że gdzie byśmy nie byli czy w pracy czy w domku czy gdzies na urlopie to tutaj trafić jest najłatwiej,,nie musimy się prosic busików ani Sindbada aby nas zawiózł na to forum,,nie musimy podpisywac umowy ani pakować waliz aby tutaj wpasc,,dlatego to miejsce jest takie lekkie i takie przyjemne,,,prawdę mówię i dobrze mówię,,,:hahaha: wystarczy mieć internet jak ja teraz i klikać:love: kto już męczony kilkaniem to pada i mówi ,,Dobranoc" ale nie zawsze tak jest ,,bo poza klikaniem są dużo jeszcze przyjemniejsze drobnostki do obskoczenia,,,,ale tutaj wejscie jest darmowe ,,i o każdej porze wszyscy są bardzo milutko i przyjemniutko tutaj widziani:hahaha:

poranna-kawa-z-komputerem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 syn na górze mieszka? córka obok? masakra,,jesteś na widoku rodzinki,, nie dosc ,że w zamknięciu to jeszcze z każdej strony oczy,oczy otwarte,,,trzymaj sie na tej stelli,,,:cool:

Teraz, LENA_57 napisał:

Blondi ty masz kopalnie gifów i emotek?

:hahaha: moja cała praca w De to kopalnia szczęscia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi opiekunka zawsze jest pod kontrolą, jak nie rodziny to sąsiadów. No chyba , że w dużym mieście.  Tu jestem raptem tydzień a ludzie już wiedzą jak mam na imię. Jak byłam na spacerze to już mnie miejscowi zaczepili i wiedzieli kim jestem.  Spacerujących  tu jest więcej turystów. A ja się nie mam czego obawiać, zachowuje się tak samo czy na mnie patrzą czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 wiem,że jesteśmy pod kontrolą sąsiadów ,,a ja tutaj to co mam,,tak samo wszyscy wiedzą co ja za jedna,,bo widzą ,że nowy stwór chodzi ,,,ale ja od rodziny jak najdalej,,,niech będą najmilsi i najcudowniejsi to jednak nie chcę ich nawet widziec,,bo wiem co to są za typki,,,sąsiadów i wszystkich innych zniosę,,ale rodzinkę ktora najczęsciej się wymądrza i swoje mądrosci wnosi to nie cierpię,,,,chodzi mi o rodzinkę,,miałam już rodzinkę w domu,,obok PDP i dziękuję bardzo ,,nigdy więcej,,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niedziela ,,a jak niedziela to i trochę na bogato:kawa:,,tarrrram!!!!Wstawać i się częstować i pić do woli :kawa:,,:hahaha: Miłej Niedzielki!!

images (1).jpg

A u mnie coś się działo ,,,u babci w nocy,,,muszę zaraz zobaczyć!!!co to za supreis mnie czeka w niedzielę,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogato masz na stole, może i babcia miała bogato w łóżku, pisz tu Blondi:hahaha:

A tak pozdrawiam Ciebie:love: i forumowiczów, życząc miłej i spokojnej niedzieli :kawa::love:

Blondi, tylko kawałeczek ciasta zjem, ok ? Muszę mieć jeszczr miejsce na coś innego...Dużo myślałem o Joli:całus: o jej bigosie i gołąbkach, może kurierem podrzuci mi coś niecoś:hahaha: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

@Blondi, uszczknę troszeczkę z Twojego śniadania, ja w biegu. O 11 już będzie zmienniczka, musi być ładnie.

Ale wpadłam tu jeszcze trochę do Was, @LENA_57, @Serenity, @jolantapl., @Łukasz.

Szkoda, że nie mogę wszystkich wpisać, ale walizki moje czekają.

Postaram napisać z PL.

Do następnego wpisu:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ale pogoda się popsuła. Już wczoraj przed kolacją jak byłam na krótkim spacerze, zerwał się silny wiatr i mnie przewiało, że dziś jestem smarkata pociągająca i kichająca.  Teraz będę się 7 dni męczyć z katarem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A.NN.A jesteś szczęsciarą dzisiaj i zmykaj szybko do tego domku z tych nudów,,nudy zostaw w De a teraz zaczynaj żyć trochę na inaczej,,trochę weselej i radośnie,,,:hahaha: 

@Betty  a Tobie zostały 2 dni,,tylko 2 dni,,,jak tyle wytrzymałaś to i te 2 dni będą dla Ciebie pestką już,,,,życzę Ci szybkiego powrotu do domku,,,i ogromnego wypoczynku:love:

@jolantapl. na ten Twój bigos to ja też się piszę,,,też mam trochę miejsca ,,:płacz::hahaha:

 

Niedziela zaczęła się dla mne bardzo pracowitym dniem,,,babcia biegała całą noc do ,,klo"

ale na szczęscie babcia sama wszystko oporządziła,,i bardzo dobrze,,niech robi troszkę koło siebie,,dała radę ? dała,,,wiem ,że owocow za dużo,,wczoraj już miała nie jesc ,,ale co mam zabronić i zabrać? to nie ja!!!,,musi sama zrozumiec ,że musi zrobić przerwę,,i już zrozumiała,,a ,że jest kumata to dobrze wie o co chodzi,,,więc dzisiaj nagotowałam ryżu i dostanie zupkę ryżową,,i wcina sucharki z herbatką,,powiedziałam,żadnych trunków dzisiaj,,,:hahaha: a babcia mnie wygania do restauracji na obiad:hahaha: a ja ,że nie!!! ja mam co jeśc w domu,,mam kartofle i jajka ,,mięsa mogę dzisiaj nie jesc i nic mi się nie stanie ,,to babcia machnęła na mnie ręką,,bo o tej restauracji słyszę już 5 raz dzisiaj,,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie to jakby do @Łukasz a przyjechał kurier i przywiózł mu dwa słoiki w jednym bigos a w drugim gołąbki ta jego rodzina jakby to zobaczyła to pewnie pomyślałaby ,że nas całkiem powaliło i zaczęli by się baczniej przyglądać opiekunom pod kątem zdrowia psychicznego:hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @jolantapl. rodzina by powiedziała ,te polaki jedzą paskudstwa ze słoików!:hahaha: bo dla nich ,dla większości to jedzenie nasze nie smakuje,,:płacz: a jeszcze kurierem? i za potwierdzeniem odbioru:hahaha: hahahhaa jaja równe by były,,a potem @Łukaszek otwiera słoiczek i zapach się unosi po całej chałupie i wszyscy wraz z synową zbiegają i wąchają,,bo ładnie pachnie a tu widac już dno słoiczka:hahaha: trzeba się rodzince pocieszyć tylko zapachem,,a synowa dzisiaj gotuje bo niedziela i żadnego zapachu nie ma :płacz:

ale znowu zrobiłyśmy scenariusz z jedzonkiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...