Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .:kawa: i pączki już na stole więc serdecznie zapraszam

@Blondi u mnie dzisiaj telefon nie przestaje dzwonić chyba go wreszcie wyłączę.Na dobrą stawkę się można załapać teraz na Święta.A jak nie wierzyłaś,że bez znajomości języka poniżej 1000euro płacą to zobacz bo jest dzisiaj taka oferta dają 950 euro ale to chyba tylko dlatego,że to na Swięta jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, poszłam i kupiłam pączki, te malutkie jest na nich dużo cukru ( można go zdjąć) ale za to nie ma w środku marmeeeeeelady,  a lukry są feeeee.

Zaraz włożę do mikroweli będą jak świeżo upieczone.

To przez Ciebie, bo takie apetyczne zdjęcie zamieściłaś.:love:

@Betty, miło by się  razem jadło i jadło:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dzięki za :kawa: . Piję codziennie z wam:love: Ja jestem na etapie poszukiwania Agencji:) Och te egzaminy z języka:( jedni mówia bardzo słaby :rozpacz: inni komunikatywny plus, a inni dobry haha ale wiemy o co chodzi .  Kolezanka podała mi namiary swojej Agencji, wiecie ile tam ma: 1700Euro netto i zmienia się co 6 tyg , zobaczymy jak oni mnie ocenią. ? Pozdrawiam pracusiów i tych co leniuchują albo szukają pracy :love:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry .:kawa: i pączki już na stole więc serdecznie zapraszam

@Blondi u mnie dzisiaj telefon nie przestaje dzwonić chyba go wreszcie wyłączę.Na dobrą stawkę się można załapać teraz na Święta.A jak nie wierzyłaś,że bez znajomości języka poniżej 1000euro płacą to zobacz bo jest dzisiaj taka oferta dają 950 euro ale to chyba tylko dlatego,że to na Swięta jest:)

@jolantapl. z jednej strony bez znjomosci jezyka to tez dobra płaca,,aby zacząc a potem juz poleci w tej pracy,,,dla kogos na początek dobry jest taki start,,,, ale masz fajny telefon ,,dzwoni i dzwoni i do woli sie możesz nagadać:hahaha: ja mogę miec cos takiego ,że zamiast zjechac do domu moge od razu pojechać gdzieś na święta i takiego też telefonu  się spodziewam,,,bo będzie gdzies na gwałt ktos potrzebny ale co tam,,wtedy może byc dobra stawka też,,zobaczę jeszcze,,,

@Betty nie wstydzaj się tylko bierz sobie z koszyczka jakiego chcesz pączusia,,,a my razem z Tobą sobie pojemy ,,,ja może jednego zjem jak przyjdą goscie,,,z pączkami,,,

@Łukasz to Ty taki szczypior jesteś? taka kruszyna? Dla Ciebie dwa kosze pączków a nie jeden czy dwa,,abyś anemi nie dostał:hahaha:   

  Anna Ty musisz mieć dużo,to wzięłaś się za małe!!!pączusie,,

 

 

:hahaha:@erika ja chcę do tej agencji,,dawaj namiary ,,jak mi stawka podoba,,która to tak dobrze płaci,,nie teraz ale może za jakis czas? zmienię,,? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika wiemy o co chodzi z tym językiem,,,chodzi o to aby potem nie dać wysokiej stawki,,,najlepiej dla nich to podstawowy ,,bo nie muszą płacic więcej,,chore to jest ,,chore te egzaminy ich!!!,,same niech się nauczą tłumoki niemieckiego ,,,brak slów,,jestem cięta na te przepytanki z jęz. niemieckiego  ,,bo to jakby nie patrzył nie jest rzeczą najważniejszą w naszej pracy,,ale każą paniusiom tak robic to robią,,,pisz jak Ci poszły egzaminy w tej co teraz wybierasz,,,:hahaha: bardzo dobrze zrobiłaś,,,czy się nie mylę ,że Ty teraz byłaś w nowej agnecji i teraz już zmieniasz znowu? może i tak musi być ,,aby było lepiej-powodzenia ,,

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Co jest dziewczyny? :(   Ważyć mi się tutaj proszę, naniosę do tabelki wszystkie dane i za miesiąc porównamy wyniki :płacz:   Same czasami mówicie, że "kochanego ciała nigdy za wiele":hahaha: 

Ale jesteś upierdliwus,,,dobra a ja mam 99kg,,,masz takie coś w swojej tabeleczce?  :hahaha:

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Co jest dziewczyny? :(   Ważyć mi się tutaj proszę, naniosę do tabelki wszystkie dane i za miesiąc porównamy wyniki :płacz:   Same czasami mówicie, że "kochanego ciała nigdy za wiele":hahaha: 

Ale jesteś upierdliwus,,,dobra a ja mam 99kg,,,masz takie coś w swojej tabeleczce?  :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, A.NN.A napisał:

@Łukasz, ja 105 kg:hahaha: dzisiaj

jutro będzie ze 107 kg:rozpacz:

@Blondi, daj aplikujemy do tej fajnej płacowo agencji.

@erika, a ta kasa to za ilu pod, 3 osoby?O.o

:hahaha: ale tutaj same grube bele:hahaha:same grube potworki

7 minut temu, LENA_57 napisał:

Witajcie. Ślinka już mi leci. Ale ile to kalorii!!!!!!!!!!!!

ni ma ani kalorii, ani chemi ,ani innych szkodliwych związkow pochodzenia obcego-ślinic się będziesz po 5 pączusiach ,,,,jak masz ta umowę,bo nie moge na tylku spokojnie usiedziec,,,:hahaha:o wszystkich myśle:święty:

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi ja nie byłam w nowej Agencji:love: teraz szukam i przebieram , bo jeszcze mam trochę czasu :rozpacz:

tak dobrze przebieraj jak przebieralaś w kogutkach:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, erika napisał:

Ta Agencja płaci do 2000 E netto ale jest niski ZUS :love: jeszcze nie jestem po rozmowie z nimi czekam :pa wtedy powiem dokładniej:) a zapomniałam się spytać koleż

zus może byc niski dla mnie,,pasuje mi ,,,,fortuny nie zarobię przez 2 czy 3 lata ,,,wiesz jaka jestem ciekawa co to za agencja ,,chodz wczesniej jak czytalam oferty to trafilam na taką co placili 1500 euro

4 minuty temu, LENA_57 napisał:

Blondi. Umowę mam e-mail, nie podpisaną. Mam nadzieje, że do jutra przyjdzie. A jutro wyjazd. 

No to czekamy cierpliwie na wiesci,,jesteś taka podniecona tym wyjazdem i aby bylo tylko dobrze-trzymamy kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi  Ty się za mnie nie śmiej bo ja sobie zlecenia na cały rok załatwiam przy okazji załatwiam z jednego zjadę i zaraz na drugie pojadę trzeba być elastycznym i dyspozycyjnym w tym fachu:hahaha:

Jak na cały rok,,tak za jednym zamachem,,rach ciach ,,boże bym nawet nie myślała teraz kiedy pojadę następny raz bo nie wiem co się jeszcze może wydarzyć,,np, jakaś fortuna na mnie spadnie ,albo jakaś wygrana albo inne smutne zdarzenie,,dlatego nigdy nic nie planuję dużo wprzód, zresztą kocham spontanicznośc,,ktos powie za 5 min, i ja jestem gotowa,,,szybko działam,,lubię takie szybkie decyzje i tak szybko mi leci to życie,,,

11 minut temu, LENA_57 napisał:

To tylko mogą być 3 osoby. Na takiej stelli można 1 miesiąc wytrzymać. 

z 3 PDP to jest dopiero wesoło,,,odejdziesz od jednego i już drugi ciebie woła,,i miesiać za miesiącem leci jak wariat,,a jakiego plotucha jeszcze trzeba zaliczyc ,,jak się trochę chodz nie lubia,:hahaha: chcialabym tak spróbowac,,bym nie miała czasu na swoje pierdolety, a forum bym w biegu obskakiwała,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...