Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Serenity napisał:

@erika @Łukasz pozdrawiam serdecznie. W Polsce to nalatam sie zawsze zdrowo - co bardzo lubię !. a jeszcze teraz palę w piecu - co lubię trochę mniej !

@Serenity palić w piecu też za bardzo nie lubiłam , lecz przytulić się do pieca kaflowego a do grzejnika  to potężna różnica;)pamiętam jak nas odwiedzała rodzinka .. wszyscy zajmowali wolne miejsce koło pieca :hahaha: .sama czasem wspominam to ciepełko naturalne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, erika napisał:

Dzien Dobry @Łukaszku ;) tak cichutko tutaj mamy :płacz:...witajcie wszyscy :love: Proszę sie meldować , bo usunę z grupy ;)

ależ Ty groźna jestes!!!!! jestem w domu jeszcze i na nic nie mam czasu... czekam na nowe zlecenie, ale agentura sie z nim nie spieszy... wlasnie minal miesiac jak jestem w domu i ju chcialabym jechac... oj cos czuje, ze wezme rozwod ze swoja agenturą..... prosic sie o prace mam, czy jaki czort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Piję pierwszą kawę już w domu po powrocie.. Zaliczyłam pierwsze doświadczenia, pierwsza Pdp, wszystko pierwszy raz. I powiadamiam Was udało się, mam dobre referencje, łzy Pdp, moje..Dziękuję Wam za bycie przed, w trakcie wyjazdu, będę dalej z Wami. Życzę Wam wszystkiego dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.01.2017 at 08:26, tośka napisał:

Witajcie Kawiarze:kawa: Kawa w PL smakuje inaczej, ma smak "luzu"., tak więc życzę wszystkim, tym w pracy i na urlopie takiego smaku kawy.:d Pozdrawiam:serce:

o tak, w domu smakuje calkiem inaczej, tak na luzie pita, bez obaw, ze ktos zawola i trzeba odstawic kawe i biec, bo..... bo tak naprawde to my tam 24 na dobe w pracy jestesmy.... nie wiem jak Wy wszyscy, ale pewnie jak i ja: trafiamy w kazdym domu na inny sposob parzenia i picia kawy, na coraz to rozniejsze ustrojstwa do zaparzania kawy.... no i dzieki temu mamy wyrobione zdanie jak to jest z jakim typem kawiarki, expresu, zaparzarki.... nigdy nie myslalam, ze pijac kawe z expresu na kapsulki zachwyce sie nim.... a jednak... espress nespresso, czy jakos tak i kawa z tej samej firmy w kapsulkach.... mniam... ale jednak jak kawa ma byc jak kawa to tylko taki express z funkcją mielenia kawy, bo to wtedy ma taki booooski aomat, och, az czuje ten zapach jak o tym pisze... fakt, glosny jest jak pracuje, ale efekty, mniam... a Wy jaką kawę kochacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...