Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Betty!

O matko, to okropne co PDP wyprawia.

Niech dadza jej Austriaczke ,albo Jugo, te sa pyskate i to jak.

A moze bys tak wydarla sie na babke, zeby ja zatkalo?_

Ona ciebie nie nagra...

Jesli w miare kumata, to wygarnac jej ile robisz dla niej, ze jestes czlowiekiem, a nie niewolnikiem.

i ze to jest psychiczny terror.

 

Mnie zdarzylo sie jeszcze w Polsce na PDP z AL ,ktora na ulicy darla sie na mnie, ze ,,mi nakladzie po lbie..

Ryknac

 szok i ucichla jak trusia.

Innym razem puscily mi nerwy, kiedy zamachnela sie na mnie laska i wysyczalam ,ze jej oddam

 

Nie powiem,potem gryzlo mnie sumienie.

Nawet pytalam corki PDP  co mysla, jak powinnam reagowac .

Powiedziala, ze mam jej nie pozwalac na takie zachowanie.

Ja mam mnostwo pokladow cierpliwosci, ale czasami po 5 latach opieki nad AL ,kilka razy w sytuacji ekstermalnej puscily mi nerwy i wrzasnelam.

 

Betty, trzymaj sie jakos, nie rozpieszczaj baby muzyka i opowiadaniami. 

Ukarz ja milczeniem.

I zwalczaj ,,dumom i godnosciom osobistom,,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Betty, trzymaj sie jakos, nie rozpieszczaj baby muzyka i opowiadaniami. 

Ukarz ja milczeniem.

I zwalczaj ,,dumom i godnosciom osobistom,,

wiesz... jak sie nie odzywam i nie usmiecham do niej to od razu dzwoni do przyjaciolki i obie zaczynaja na mnie krzyczec, ze mam sie nią zajmowac jak ona chce... ze mam placone zeby z nią siedziec i gadac.... jakbym nie zrobila to racja jest zawsze po ich stronie... ja tez nie chcialam isc z mokrymi wlosami... ale otworzyla drzwi i mnie wypchnela drąc sie na całą klatke.. a jak zadzwonilam do jej przyjaciolki powiedziec o tym to tamta mi wykrzyczala, ze placą mi i skoro ona tak chciala to zrobila... wiecie, to jest tak, ze nikt nie stanie po mojej stronie... agentura jak przyjedzie to tez bedzie milutka i w dupe pdp wchodzic bo na kasie im zalezy...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego dogadzania!!! Tylko obowiązki swoje wykonuj! To jest człowiek z AL. Czasami to nie jej wina, ale  czasem może pogrywać sobie na Tobie nawet za to że jesteś. W tej chorobie często opiekunka jest "wrogiem".

Wszystko już powiedziałaś i wiesz jak jest. Dokończ zlecenie i zmieniaj pdp., albo firmę.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zesz....

Zaraz masz koncowke, odpal cos/ co jej da do namyslu...

A o niewolnicteiw nie zapomnij,

Das ist ..unmenschlich,,!!!

Keine Gefhule!

Baba chce bys za jej pieniadze odgrywala komedie. z przylepionym do buzi umiechem

Sadystka.

A to co robi baba to napisz firmie ze to jest mobbing!!!!

Czy ty masz mozliwosc wyboru stelli, czy musisz brac jak leci?_

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sayonara 52 napisał:

Baba chce bys za jej pieniadze odgrywala komedie. z przylepionym do buzi umiechem

Sadystka.

A to co robi baba to napisz firmie ze to jest mobbing!!!!

To jest znęcanie się psychiczne i terroryzm, czyli zmuszanie do określonego zachowania. Betty pracuje u terrorystki!!! Właściwie to można powiedzieć, że u dwóch terrorystek: PDP i jej przyjaciółka

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sayonara 52 napisał:

A moze bys tak wydarla sie na babke, zeby ja zatkalo?_

Ona ciebie nie nagra...

@Betty

Kochana. oto konkretna rada ta   powyżej. Tak bym dokładnie zrobiła: stanowczo i wyraźnie jej powiedziała co o niej myślę i nie raz, ale wiele razy - to jest Ci potrzebne: przykra otwartość wobec tej osoby.

Jesteś wspaniałą osobą, mądrą, silną i jednocześnie wrażliwą - co rzadko idzie w parze i pewnie jesteś jedynie ...za kulturalna. Twoja Pdp to paskudne babsko, które nie zasługuje na twoją pracę i szkoda twojego zdrowia. Ona dobrze wie co robi. poznałam już takie sadystki. Zachowują się po chamsku, a potem nagle ...grzecznie, że niby nic. to taktyka.

     Ale tam gdzie Pdp dopuszcza się chamstwa i znęcania tam trzeba się odezwać. też miałam takie sytuacje. Nie będę się teraz o tym rozpisywać,ale jedna Pdp się trochę utemperowała, ale inni zaraz za telefon i się mnie pozbywali. I bardzo dobrze, bo gdybym ja dzwoniła do agencji to nic bym nie wskórała.  W jednym przypadku wiozła mnie na dworzec  pani koordynator, która z rozbrajającą szczerością powiedziała, że z tego miejsca odwiozła już dwie ...pijane opiekunki... ale po paru tygodniach... Hmm..

Szkoda zdrowia, Betty. Nie martw się agencjami, bo jest ich mnóstwo, a Ty jesteś  bardzo wartościową opiekunką.

          Może przy swoich umiejętnościach możesz pomyśleć o prowadzeniu własnej działalności ?

 Betty, dużo sił i spokojnej nocy !

     

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...