Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Oj szkoda,że tak późno tu zajrzałam bo idziecie spać-.- ale nie miałam czasu. Jestem pierwszy dzień na nowej szteli i musiałam wszystko poznać. Ale postaram się zaglądać częściej. Jestem strasznie zmęczona Pozdrawiam wszystkich gorąco i dobranoc:spioch:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

11 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam! Oj szkoda,że tak późno tu zajrzałam bo idziecie spać-.- ale nie miałam czasu. Jestem pierwszy dzień na nowej szteli i musiałam wszystko poznać. Ale postaram się zaglądać częściej.

Oj , tak, pisz o nowej szteli ! te pierwsze wrażenia !

Czekam i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pdp bardzo miły ale bardzo wiekowy. Dobrze, że koło siebie sam robi. Warunki dosyć dobre, pokój, łazienka, internet. Zadzwonić też można. Posiłki, sprzątanie, pranie, zakupy i trochę liście pozamiatać.  Zmienniczka fajna, wszystko pokazała a dobre wprowadzenie najważniejsze. Ogólnie jestem zadowolona. Miłego dnia bo idę gotować.:)

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam dzien śmiechu ,,płacz:rozpacz: ze śmiechu,,a sera nie jadłam :hahaha:.. Bawię się  w tego nocnego kierowcę tu i tam,,w rozjazdach i na pełnych obrotach ,,,ciągle w biegu ,,kawa @Łukaszku była też w biegu ,,także wałki i podwałki zgubię,,a co tam takie wałeczki,,majtochy modne sciagające ubiorę i zakryję ,,a że zima to i cieplutko będzie :hahaha: prawie antygwałty-hahaha

oj dzięki za jabłuszka ,a ten torcik to napewno jest taki dobry jak wygląda, to też łyknę,,:serce::love:  Dziadka masz za 1300 i jedna osóbka ,,i luz jaki,,żadna babka Ci po garach nie lata ,,i nie goni ze szmatą,,więc nie ma co wybierac i zamieniać,,,i przebierac,,,:love:

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.11.2016 at 19:40, Opiekunka Ania napisał:

42 dni równa się u mnie minus 14 na wadze ;) Teraz mogę znowu jeść żeby tyć aby potem znowu móc się odchudzać ha ha ha :hahaha:

Cytuj

42 dni..

Aniu prosze podaj dokladny rozklad tej  diety!!!

Brzmi wspaniale.

Zaraz po swietach zastosuje.

Dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki  žyjecie wszyscy:hahaha: coś mi się stało na poduszedce palca przy dłoni,nieraz coś wezmiemy mocno i zyłka pęknie a u mnie jakis poważny bąbel jest,,masakra,,nie jest przebite nigdzie,,a bąbel jest coraz większy i twardy,,ale  co to za ustrojstwo to nie wiem, miał ktos z Was coś takiego?

Pierwszy raz cos takiego mam...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Chętnie bym tą kawusię lub herbatkę i ciasteczko w miłym towarzystwie na Starówce w centrum Osnabruck wypiła :) . Ma ktoś ochotę na spotkanie i relaks z polskim klimatem? Jak tak to ja jestem chętna na polaków wesołe rozmowy :).

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie jesteście ?? Może ktoś mnie tu porwie chociaż na herbatkę ;) Powiedzcie mi czy w święta idzie tu hopla dostać? tez mają na punkcie porządków i gotowania tak jak u nas, czy można sobie darować z połowę tych rzeczy chociaż?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię jakieś ciacho, jak mnie przyciśnie, ale pierogów, czy tym podobnych wynalazków to niech sie nie spodziewąją, bo po pierwsze mój nadworny kucharz tu ze mną nie przyjechał, a i jak zacznę coś takiego co zawsze na święta robić to i pewnie ryczeć będę, oby jak najmniej wzruszeń jak się uda ;)

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...