Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, luttka napisał:

@Blondi nie zapomnij że są jeszcze gustowne kuferki na np,napitki:d

 

Bierz co dają i się pakuj,,co się nie zmieści to na garb ,,,niech wszyscy widzą ,jak luttka wyjezdza z De,,przyjechała z jedną firmówką a wyjeżdza jak arystokratka z wyższych sfer ,,kupa tabołów i waliz i kufrów-:hahaha: jeszcze sejf ,,bo napewno dadzą opiekunce troszkę eurasków,,,koniecznie daj buziolka dziadkowi za euraska,,, bo ja też tak będe wyjezdzac,,już się dziadek mnie pytał czy jadę małym czy dużym autem,,a ja że dużym,,bo przecież ja mam gałganków jeszcze troszkę do zabrania:hahaha:a na koniec się pomiziamy troszkę -hahahha

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, luttka napisał:

@Łukasz no jak? Na wyspę mus.A przy takich laskach jak my,to jak nie dasz rady? to kto da,jak nie Ty? no postaramy się:love:

No faceci,faceci.Ale dla takich "młodzików" to ok,można być matką.Przypomniał mi sie taki film"Matki ,żony i kochanki".To co, my kobiety aż tyle w jednym?Innych funkcji nie chcę wyliczać,bo miejsca nie starczy na pochwały o nas.Milion pozytywów:) Łączymy w sobie wszystkie emocje świata

No faceci- podopieczni tez nimi sa i babcie niemieckie tez maja swoje wybory jesli chodzi o opiekunke . Niektorym moze chodzi o podobienstwo rodzinne, ze ta czy inna im pasuje? Nawet taka Mutti-Schwarzcharakter  jak ja ma swoich zadowolonych podopiecznych, o ta chemie tu chyba chodzi, bo zeby nawet zaglaskac dziadkow na smierc to  atmosfery i porozumienia nie bedzie.  Kurde, ile ja sie tu juz naspieralam  na tym forum, tak dla kontrastu moze  to i dobrze byle szacun byl. Milego popoludnia.

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wydam,lubię wydawać!:)Mam całe zastępy ludzisków którym chcę jakiś drobiazg podarować,bo to fantastyczni ludzie są.Pakuję wszystkie siaty,siatki,reklamowki,skarpetki i jeszcze do kieszeni co się zmieści.Jeszcze tylko zapopmnieć,jak to polsku było? No słów brakuje polskich,no jak to mówi sie po polsku?:hahaha:

4 minuty temu, Barrakuda napisał:

No faceci- podopieczni tez nimi sa i babcie niemieckie tez maja swoje wybory jesli chodzi o opiekunke . Niektorym moze chodzi o podobienstwo rodzinne, ze ta czy inna im pasuje? Nawet taka Mutti-Schwarzcharakter  jak ja ma swoich zadowolonych podopiecznych, o ta chemie tu chyba chodzi, bo zeby nawet zaglaskac dziadkow na smierc to  atmosfery i porozumienia nie bedzie.  Kurde, ile ja sie tu juz naspieralam  na tym forum, tak dla kontrastu moze  to i dobrze byle szacun byl. Milego popoludnia.

 

No,he,he pani czarny charakter:)Nie jest tak przecież.Mamy wolność i szanujemy się i swoje zdania.Nawet jak się różnia od naszych

A utwór,no wart przypomnienia.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luttka napisał:

Albo to i to i to.I jeszcze tamto;)I te pierniki,te serca tez

Nie bądz taka zachłanna ,dorzucę jeszcze :lody::ciacho::softserve:,,,

Mrozy pusciły i lodowisko pusciło,,,ulga i bier już w domu,,toż to transfer jakby nie patrzył,,3 skrzynki ,,duże skrzynki,,jasne ,że człowiek sobie poradzi ,,ale to jest dzwiganie i daj boże ,że raz na jakiś czas ,,teraz zapas dziadek ma na miesiąc,,,będzie tanio i smacznie,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, luttka napisał:

Kurcze,właśnie włączyły mi się romantyzm i tęsknota.;) a sio,a sio.Sliczne:serce:

Oj tam Oj tam,,jeszcze niech się włączy podniecenie i rozkosz,,,to będzie komplet :hahaha::love::serce: 

jeszcze coś bym dodała np, pragnienie,,:święty: 

Bardzo proszę mnie nie wkręcać w seksisko,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och ta kawa.....no  musi byc a dzis szczegolnie bo  szaro i  sennie. Grunt to sie dobrze wyspac a jak sie snia mile rzeczy to jeszcze lepiej .Przytulac  sie jest bardzo milo , czesto gdy sie za tym teskni czy za ta osoba czy o niej sie marzy to tez sie sni i jest to piekny sen . Moze sie przysnic kochany facet lub inny przystojniak, panom tez tak samo , to nic nadzwyczajnego.,,,zalezy jakie ktos ma pragnienia i tesknoty..co kto lubi. i z kim chcialby sie przytulac  ...a tu juz roznie, dla jednego bedzie mile a dla innego koszmarny sen. Milego dnia.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło w środę, życzę udanego dnia:):love::serce::kawa:

Blondi, jak zawsze otwiera forum. luttka, pewnie już piecze ciacho. erika, działaj z remontem i wracaj do nas na święta. emma widocznie nie ma internetu na szteli, bo już by się odezwała. Buziaczki dziewczęta, haha:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...