Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swiętowanie ,świętowaniem a tu trzeba zachasać rękawki do roboty,,nie ma to czy tamto,,,ja już gotowa na formułę 1,,,,:hahaha: a z pogodą sobie poradzę,,dziadków ogarnę ,ubiorę cieplutko,czapeczki i szaliczki i jazda ,,,toż to już piąteczek kochany,,lubię piąteczki bo alarmują zbliżenie końca tygodnia-hahaha  ,,,zaraz następny za nami,,,w Polsce się leniuchują wszyscy -fajnie mają,,,:święty: ale się nie martwcie ,my też znajdziemy czas na leniuchowanie w pracy ,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu to pogubilam się w tych dniach.Dla mnie każdy taki sam jest.Ale dziś to nie wiem czy to śmieszne czy smutne jest.Zmęczenie chyba daje znac,bo tak ciężko i mocno zasnęłam że obudziłąm sie w nocy i tknięta przeczuciem zajrzałam do dziadka.No niby ok śpi czy lezy .Ale światło zapalone,jakiś kocyk ładnie ułożony,wózek przeciągnięty w inne miejsce.Pytam o co chodzi,patrzy na mnie ,która godz? I idź spać.No dobra ok.A rano jeszcze odkryłam na twarzy ślady czekolady na buzi.No robił porządki i jadł czekoladę,sam.No straszne to było że się nie obudziałm,nie słyszałam,Źle.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka :love:masz cudowne :serce:serduszko .Ja taką opiekunkę  w rodzinie chciałabym mieć dla siebie na starość i chętnie bym wtedy zapisała  cały mój majątek:serce:

 

 

@luttka jeśli chodzi o pracę ,to nigdy w życiu nie marnowałabym swojego zdrowia ..wstawaniem w nocy i dźwiganiem ! za żadne pieniądze! 

:serce:pozdrawiam

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika ja stawiam dopiero pierwsze kroki.Ja słabo śpię więc myślałam ,że będzie ok.Po sześciu tygodniach organizm sam robi swoje.Leżę słucham a potem jak kamień.Na takiej stelli może 4-5 tygodni i dość.Chociaż dziwne,nie czuję się aż tak bardzo wyczerpana.I tak myślę że to dobre miejsce jest.I może wrócę nawet.A może nie mam porównania,może trafię na lepsze hmm a może na gorsze.

No dźwiganie tak,to tez problem Ostatnio pani z agencji proponuje mi oferty 80kg pdp z transferem i trochę niezadowolona jak odmówiłam i powiedziałam że osoba 50 kg i 80kg do dźwigania to nie bardzo.Moje kolana wiedzą juz o tym

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka jedz już Ty do domku,,  odpoczniesz i normalnie pośpisz ,,,jeszcze Ty się winisz ,za to że zaspałaś czy nie słyszałaś dziadka -boże ,,,kochany ,,ja się dziwię ,że Ty w ogóle jeszcze chodzisz ,,,popieram to co napisała @erika,,,za żadne pieniądze ,,,za żadne,:|,,a niech sobie poje czekolady dziadzio,,,a co jemu zostało ,,jak nie dobrze jeszcze pojeśc,,,za bardzo się Luttka przejmujesz wszystkim,,,dobre z ciebie dziecko ,,aż za dobre :serce: tylko Ty sama potem będziesz walczyć o swoje zdrowie i nikt Ci z rodzin niemieckich nie pomoże w tym,,,uciekaj stamtąd i nie wracaj nigdy tam,,,nocne wstawanie -jak słysze to już mnie telepie równo,,wiem jakie to jest ciężkie i jak normalny rytm nasz zabija w środku,,,a czuwanie i nasłuchiwanie to następne co doprowadza do stresu i niepewności i nerwów i strachu itd, jeszcze trochę i śpij i nie nasłuchuj,,,ja chyba tak bym zrobiła ,,,,

 

 

normalnie zmieniaj agencję i bedziesz miała normalne stele,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka i bardzo dobrze ,,musisz zmienić i zobaczyć ,że może być jeszcze lepiej ale nie znowu transfer 80kg:płacz: nie bierz transferu bo Ciebie PDP jeszcze przygniecie ,a to nie żarty,,,

Tak jadę dzisiaj autem tu i tam ,,sklepy i banki itd, tak sobie myślę ,,ja się nie nadaję do leżącej osoby ,,ja jednak lubię ruch i gwar i ludzi i miejsca i ruch itd, lubię jak coś się dzieje,,jednak wyjscie z domu na parę godzin, bardzo dobrze robi,,,jak co ,,to tylko mobilni albo pół mobilni,, przy leżącym to bym się zasiedziała na maxa ,,,może nie całkiem ale to już co innego niż przy mobilnym,,,nieraz przy mobilnym jest też kołowrotek równy,,,ale  tą stele co mam teraz ,nigdy bym nie zamieniła na leżącego,,,dziadki i tak się należą przez pól dnia to wystarczy,,,a ja razem z nimi -hahahha 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, luttka napisał:

@erika ja stawiam dopiero pierwsze kroki.Ja słabo śpię więc myślałam ,że będzie ok.Po sześciu tygodniach organizm sam robi swoje.Leżę słucham a potem jak kamień.Na takiej stelli może 4-5 tygodni i dość.Chociaż dziwne,nie czuję się aż tak bardzo wyczerpana.I tak myślę że to dobre miejsce jest.I może wrócę nawet.A może nie mam porównania,może trafię na lepsze hmm a może na gorsze.

No dźwiganie tak,to tez problem Ostatnio pani z agencji proponuje mi oferty 80kg pdp z transferem i trochę niezadowolona jak odmówiłam i powiedziałam że osoba 50 kg i 80kg do dźwigania to nie bardzo.Moje kolana wie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle myślę ,że to dzisiaj sobota,,tak chyba dzień wolny w Polsce na mnie wpłynął ,w ogóle jakoś mi dni się  pokręciły,,,,wiecie co ,,wszystkie jabłka ze zbioru z drzewka ja sama zjadłam:hahaha: normalnie jestem zajabłcowiona równo,,,dzisiaj dziadek mi następne 5 kg kupił-hahahha dobry dziadek,,ciasteczka kokosowe,,w sklepie mówię ,,Tiramisu" kupimy,,,wiecie jaki mi wykład dał na cały głos ,,jakie to jest nie dobre???:hahaha: a śmiać mi się chciało, bo aż klienci odwracali się patrzeć kto tak krytkuje, a ja tak kocham Tiramisu,,,

A gdzie to dzisiaj nasz rodzynek @Łukaszek? hallo De !!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

luttka, posłuchaj nas ... jeszcze nie wyjechałaś na inną sztelę, a już myślisz o powrocie i do dziadka i do firmy, tam gdzie doświadczasz teraz i zmęczenia i cierpienia. A pomimo wszystko, ciągnie tam Ciebie...zapomnij o tej firmie. Znajdziesz sobie fajną sztelę, nabędziesz kolejne doświadczenie, a jedynie z powodu ciągłego nocnego wstawania i transferu odmawiaj oferty. A oferty znajdziesz, choćby to była pierwsza, nowa sztela. Wierzę w Ciebie, zrób tylko wszystko, żebyś i Ty w siebie uwierzyła...:)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...