Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz moi kochani i sliczni i piękni i cudowni Blondi :kawa::kawa::kawa: stawia wszystkim,,,:love::hahaha:

niech wszyscy wszystkich lubią i niech wszyscy się bawią bez zgrzytów i bez foch,,,a nawet jak komuś się focha przytrafi to my opiekunkowo jesteśmy przyzwyczajeni do foszków naszych PDP ,,i z każdym fochem sobie poradzimy:hahaha::love::serce:  a teraz czekam jeszcze na ciasteczko,,,luttka ma serniczek ,,kto tam jeszcze co ma,,ja mam tylko keksik i to świąteczny,,,:ciacho:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam i uśmiałam się nieźle,  już Wam trochę zazdroszczę tego luzu i żadnej spinki :kawa::ciacho::pizza::frytki::piwo:  i mam nadzieję, że po 2 tygodniach na nowym poczuję się trochę  też tak na luzie (wiecie co mam na myśli :) ), tylko pierwsze miejsce w którym byłam, było bez szansy na powrót, dopiero tydzień przed zjazdem dowiedziałam się od Polki, która na górze sprzątała, że wszystkie dziewczyny po tygodniu z płaczem uciekały. Mam duży sentyment do tej rodziny, bo moja pierwsza i wszyscy z dziadkiem na czele dzielnie mnie wspierali, wiedząc, że babcia nie potrzebnie wszystko komplikuje.  Ach jakbym chciała już mieć te pierwsze tygodnie za sobą, ale się rozmarzyłam :lody::drink:.. Tym bardziej to przeżywam, bo też zamknęłam firmę miesiąc temu i będę musiała się trochę przestawić z bycia po trosze sterem i okrętem, a tak było miło, ale się skończyło. Może poznam tu kogoś z Detmold i na kawkę wypad się uda, jeśli tylko czas pozwoli :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@idalka już się wkręciłas w nasz rytm i bardzo dobrze ,,,:hahaha: ach te babcie ,,,to są babcie ,,lubią zrobić zawsze małe zamieszanie,,,i do nowego miejsca przywykniesz ,,,a jeszcze trochę i zapomnisz o dawnych firmach ,,wpadniesz w rytm pracy opiekunki i powiesz ,,nawet jest fajnie,,hahaha 

Cos nabroiłam chyba tutaj,że musieli posprzątać po mnie i zamknęli forum-hahahha 

wiecie jaka nuda była  nawet rozkosz gdzieś uciekła,,niech nam więcej takich rzeczy nie robią ,,,:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dzwoniła Frau 84 lat ,,znowu naopowiadała dziadkowi jakie to ona miała opiekunki,,a dziadek tak nawychwalał mnie ,,że Frau chciała ze mną rozmawiać i po co? na co? Idę na kawkę i dziadek w tempie błyskawicy numer szybko wybiera i telefon dla mnie ,bo Frau chce rozmawiać,,,jak ta babcina 84 lat zaczęła nadawać ,to ja nie nadążyłam jej słuchac,,połowę nie zrozumiałam z tego jej pośpiechu,,więc przerwałam rozmowę i proszę o powolniejszą mowę,,,hahhaha nasłuchałam się co naopowiadał mój dziadek o mnie -hahahha ale to są plotuszki,,,babka trejkotka równa ,,tak pomyślalam z taką to by się szybko podszkolił w mowie ,,ale wytrzymac z taką jeszcze ,,,:hahaha:

Teraz, Łukasz napisał:

idalka, akurat Blondi, luttka i ja mieszkamy trochę od Ciebie. Może inni bliżej :)

W kupie tutaj pijemy :kawa: ,,,bliziutko ,bardzo bliziutko,,bez wychodzenia z domu,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

 

Blondi :hahaha:   Rozkosz ... to musi wrócić do jutra po południu, buuu:płacz:   Proszę Cię, poszukajmy jej jeszcze dziś :święty::hahaha:

Hallo !!! A Blondi to jakaś wróżka?haha:hahaha:  ale wiesz co? mam tutaj u dziadka taki rozKosz,,taki fajny rozKŁADANYkosz,,,co Ty na to? pożyczyć? bardzo jest dziadzio do niego przywiązany wręcz,ale załatwię,,,mam to gadane trochę,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam,ale u mnie całe popołudnie net zamulał a potem umarł ,na trochę,no.Telefony też strajkowały.Aplikowałam do jednej firmy i był mały problem ze słyszalnością,ale jakoś przebrnęliśmy weryfikację.Śmieszne to trochę,ale niech lezy ten profil i może na święta cos krótkiego znajdą.Jak nie będzie dobrze to jakoś 4 tyg wytrzymam i mogę znów tu wrócić ,bo zmienniczka chce na 2 miesiące.Jak da radę ,tak zaznaczyła pani z agencji.Ten dodatek świąteczny to w sumie niezła rzecz,już jakos teraz myslę inaczej.Stawki też lepsze i ZUS od średniej

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

luttka, zobaczysz, jak będzie w tej nowej, a później podejmiesz decyzję. Fajnie, że weryfikację językową przeszłaś dobrze, zdolna dziewczyna. Tak więc, głowa do góry, za rok będziesz mogła mieć satysfakcję, że już wprawiłaś się w pracy i zdobyłaś spore doświadczenie. Początki są tutaj naprawdę trudne. Ale każdy kolejny dzień, to nowe doświadczenie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, luttka napisał:

No jak? Teraz dam wypowiedzenie, a potem podpiszę nową umowę jakby co.Ja mówiłam że nie wiem jak będzie po prostu.I tak żeby zamknąć sprawy firmy musze odwiesić działalność i znów bezrobotna.A co? nikt nigdy nie wracał do firmy drugi raz?

Wracał i 3 raz ,,,ale mam nadzieję ,że w nowej będzie na pewno dużo lepiej-powodzenia

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ja te weryfikacje to uważam za porażki.Jest to tylko taka zmyłka.Spotkałam się że przygotowując sie do wyjazdu bez znajomości języka ,uczono się najczęściej powtarzających się w agencjach zwrotów.Ale przecież te rozmówki nie przekładają sie na jasne zrozumienie  potrzeb pdp,jego przyzwyczajeń a już o prowadzeniu rozmów nie mowię.Na pewno trochę ułatwiaja jeśli chodzi o podstawowe  porozumienie.Dlatego myślę że to żadna obiektywa ocena.Okazuje się na miejscu.Hmm zderzenie z rzeczywistością

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wracał i 3 raz ,,,ale mam nadzieję ,że w nowej będzie na pewno dużo lepiej-powodzenia

No ja też mam taką nadzieje @Blondi,ale nie chcę palic mostów za sobą,bo jakby co to wrócę znów gdzie troche już poznałam.No bezpieczne to i asekuranckie trochę.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty gdzie Ty sie podziewasz :płacz: czy już wróciłas do pracy? czy dalej urlopujesz ,,,wracaj do nas i pisz nam :love::serce:

@erika zakopana i przykryta ,zakryta przez majstrów,,,,remoncik trwa,,ale na pewno dzien po dniu i widac ciutkę efektów ,,,remonty są piękne,,tylko trzeba mieć full cierpliwosci:love::serce:

@Serenity@Barrakuda@emma i kto tam jeszcze ,,się urlopują ale wpadają tutaj do nas i coś szrajbną i coś poczytają i spowrotem w bety-hahhaha:love::serce:

@Florcia to chyba gdzies wyjechała gdzie ,,zero łącza":płacz: 

Ale wszystkim buziaki na dobry dzien:love::całus::love: bez stresu i z dobrym humorem i bez foch,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Witam miło w środę i życzę pogodnego dnia :):love::serce:

Blondi, to gospodarz forum, który zaparzy:kawa:, jak i zatroszczy się o los nieobecnych:love:

Jeszcze trochę poparzę Wam tej :kawa: ale potem mi będa parzyć-hahahha  zawsze :serce:! będe miała raj na całego-:hahaha: och już tęsknię za tym rajem,,,:love::serce::love: 

ale mamy teraz i tu,,zaraz zakupy i kupimy polędwiczki wieprzowe ,mądrala patrzył na mnie co ja się tak wymądrzam ,ale przytaknął mi i nawet nie sprzeciwił się propozycji obiadu ,,ale do obiadu może  się dużo zmienić-hahahha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Gębucha od rana mi się nie zamyka ,,,jakąs kłódkę na buzkę?:hahaha:haha ,, fochy "już dawno pogoniłam ,,,po co mi takie durnowate towarzystwo -hahahha

 

Aż radosniej jak sie czyta takie pozytywne wpisy:dDziwne że reszta towarzystwa tak zamula i tacy poważni są:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...