Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukaszku przy tej muzyce nawet tych kartofelków bym nie obrała,,,to nie jest muzyka do pracy ale do rozmyślania,,,tak mi się ta muzyka kojarzy ,,z relaxem -ale ja jestem szalona i lubię zawsze coś od rana z tempem,,,aby nogi same szły ,,,ale to ja ! lepiej napisz o czym rozmyślałeś:love: buzka:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu jakaś odskocznia od pracy?????:hahaha: narazie nie mam czasu -ale jak wrócę do De to muszę rozruszać to całe towarzystwo ,,:hahaha: czy to będzie legalnie czy nielegalnie -a czy to ważne? każdy wybiera jak chce -no przecież ,nie jesteśmy dziećmi,,,,

a teraz :lody::ciacho::piwo::drink::softserve::pizza: -co kto lubi,, jedni pracują a inni urlopują,,,,

a gdzie mój @Łukaszek się zapodział? uciekł z forum -oj wracaj ,wracaj :serce::love::serce:

a gdzie nasza @Betty- taka zapracowana ? buziak i wracaj do nas :love:

a @erika kontroluje swoich majstrów -oj przetrzep ich ,,,jak coś nie tak:hahaha:

@Łukasz wsadz tutaj coś fajnego z muzy -ale fajnego=plis:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

A gdzie tu jakaś odskocznia od pracy?????:hahaha: narazie nie mam czasu -ale jak wrócę do De to muszę rozruszać to całe towarzystwo ,,:hahaha: czy to będzie legalnie czy nielegalnie -a czy to ważne? każdy wybiera jak chce -no przecież ,nie jesteśmy dziećmi,,,,

a teraz :lody::ciacho::piwo::drink::softserve::pizza: -co kto lubi,, jedni pracują a inni urlopują,,,,

a gdzie mój @Łukaszek się zapodział? uciekł z forum -oj wracaj ,wracaj :serce::love::serce:

a gdzie nasza @Betty- taka zapracowana ? buziak i wracaj do nas :love:

a @erika kontroluje swoich majstrów -oj przetrzep ich ,,,jak coś nie tak:hahaha:

@Łukasz wsadz tutaj coś fajnego z muzy -ale fajnego=plis:serce:

a @erika kontroluje swoich majstrów -oj przetrzep ich ,,,jak coś nie tak:hahaha:

@Blondi zgadłaś , trzepie mojego majstra , poprawek od cholery.. nie dostanie premii , tak mu powiedziałam.. Za dobrą prace wynagradzam !Buziolki dla wszystkich :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika a fajne majstry? ale napewno już coś tam masz zrobione -czy Ci się podoba?:love:

11 minut temu, Łukasz napisał:

https://m.youtube.com/watch?v=e8HR56zXe10

Blondi, do wtorku mogę się cmokać, haha:love::serce::love:

E tam!!!opowiadasz bajki!!!:serce::love::serce: cmokac się będziemy zawsze:love: czy wtorek czy piątek-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...